Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ніл Патель: Просування блогу - 11 дій після випуску кожного поста

  1. 1. Відповідайте на всі коментарі
  2. 2. Будьте кращими у своїй темі
  3. Метод моніторингу 1: Google Alerts
  4. Метод моніторингу 2: Згадки хештегов
  5. 3. Плануйте пости в соцмережах
  6. 4. розішліть імейли передплатникам
  7. 5. Запропонуйте співробітництво
  8. 6. Приєднайтесь до секретного спільноти блогерів
  9. Крок 1: Знайдіть непопулярні блоги в своїй ніші
  10. спосіб 1
  11. спосіб 2
  12. спосіб 3
  13. Крок 2: пост якісні коментарі
  14. Крок 3: Зв'яжіться з авторам блогів
  15. 7. пост на сайтах-агрегатор
  16. Крок 1 - Знайти агрегатор по вашій тематиці
  17. Крок 2: Прокачайте аккаунт і залишайте посилання
  18. 8. пост на форумах
  19. 9. пост в групах соцмереж
  20. Групи на Linkedin (LinkedIn Groups)
  21. Групи на Facebook (Facebook Groups)
  22. 10. потрапляє в добірки корисних посилань
  23. Крок 1: Знайдіть регулярні добірки списків посилань
  24. Крок 2: Зв'яжіться з авторами блогів, регулярно випускають збірки посилань
  25. 11. Почніть моніторити свої позиції
  26. Висновок
  27. бонус

  Нещодавно Ніл Патель випустив черговий гайд - на цей раз по комплексу дій, які варто проробляти після кожного випуску поста на своєму сайті.

  Ці інструкції можуть здатися занадто очевидними і надто докладно розжовані, але саме невиконання подібних простих речей або незнання нюансів часто заважає блогерам рухатися вперед.

  До того ж, рідко можна побачити подібні заходи зібраними в одну статтю і докладно описаними. Повторення-мати навчання, так що приступимо (з поправкою на те, що мова йде про західному інтернеті):

  Зміст:

  1. Відповідайте на всі коментарі
  2. Будьте кращими у своїй ніші
  3. Плануйте пости в соцмережах
  4. Розішліть імейли передплатникам
  5. запропонуйте співпрацю
  6. Приєднайтесь до секретного суспільству блогерів
  7. Постите на сайтах-агрегатор
  8. Постите на форумах
  9. Постите в групах соцмереж
  10. Потрапляйте в добірки корисних посилань
  11. Моніторьте свої позиції
  12. бонус

  Натискання кнопки "Опублікувати пост" - один з головних моментів мого робочого дня. Наполеглива робота над постом і потім публікація корисною для людей інформації - вельми вдячна робота. Це одна з головних причин, чому я продовжую писати так багато. Але це не єдина причина.

  Контент-маркетинг залишається однією з найбільш ефективних стратегій розвитку блогу - будь блогу.

  86% маркетологів в Північній Америці використовують контент-маркетинг, і 71% маркетологів (будь) планують збільшити витрати на контент-маркетинг.

  Звичайно, створення якісного контенту - важлива частина будь-якої успішної стратегії контент-маркетингу. Але це тільки перший крок. Якщо ваші дії з постами обмежуються натисканням кнопки "опублікувати", ваш блог ніколи не буде рости досить швидко. А якщо ви початківець блогер, то він може не вирости взагалі ніколи.

  А якщо немає аудиторії - немає і сенсу створювати контент. Адже його ніхто не побачить!

  Пол Грем сказав:

  Хороший темп зростання - 5-7% в тиждень. Якщо ви можете досягти 10% в тиждень, то справи у вас йдуть виключно добре. Якщо ви можете вичавити тільки 1% - це знак, що ви ще не зрозуміли, що ви робите.

  Пол говорить про виручку в бізнесі, але ці цифри аналогічні при розгляді зростання трафіку і передплатників, які повинні рости з такою ж швидкістю. Це означає, що вам потрібно подвоювати свій трафік раз в 4-5 місяців.

  Якщо ви не будете йти в ногу з цими цифрами (особливо на ранньому етапі), вам доведеться витрачати набагато більше часу і зусиль, щоб просувати свій контент.

  Є багато різних тактик просування, які ви можете використовувати при розвитку свого бізнесу. Протестувати їх і знайти те, що працює - правильна ідея.

  Я виявив, що, крім стратегій, є 11 важливих речей, які варто робити в день публікації поста, або (в крайньому випадку) на наступний день.

  Ці прості, але ефективні тактики гарантуватимуть вам необхідний мінімальні зростання блогу (за умови регулярного виконання). Ось вони.

  1. Відповідайте на всі коментарі

  Залучити коментарі в блог дуже складно. Часто блогам доводиться витрачати на це прірву часу або грошей. Можливо, дивлячись на сотні коментарів під моїми постами, ви думаєте інакше, але я почав отримувати їх тільки після декількох років напруженої роботи:

  Можливо, дивлячись на сотні коментарів під моїми постами, ви думаєте інакше, але я почав отримувати їх тільки після декількох років напруженої роботи:

  Якщо у вашого блогу невисокий трафік, кілька коментарів можуть виявитися вирішальними і спровокувати користувачів залишити ще кілька замість відходу зі сторінки.

  Навіщо вам коментарі? Не всіх власників блогів хвилює їх наявність, але мене - так. Коментарі прекрасні з багатьох причин:

  • Завдяки їм ваш блог виглядає авторитетно (соціальне доказ)
  • Ви отримуєте фідбек від багатьох людей, зацікавлених вашим постом (вашої аудиторії)
  • Це ваш шанс поспілкуватися з читачами безпосередньо, на більш особистому рівні
  • Коментарі нарощують унікальний контент на сторінці, підвищуючи пошуковий трафік

  А мінуси коментарів? Їх немає!

  Я відповідаю на ВСЕ (за рідкісним винятком) коментарі свого блогу якомога раніше, не дивлячись на те, що на кожен свій пост я отримую МІНІМУМ 100-200 коментарів. Більшість з них з'являються протягом перших 24 годин після виходу поста, і я завжди складом, що резервує цей час, щоб встигнути всім відповісти.

  Крім всіх перерахованих плюсів коментарів, для маленьких блогів є ще один. Якщо у вас є 5 коментарів до посту, ви можете їх миттєво подвоїти, відповівши на кожен і отримавши 10 - миттєве отримання соціального доказу! І якщо хоча б один з коментаторів знову відповість, у вас виявиться навіть більше відповідей.

  Навіть якщо забути про цифри, головна причина відповідати - підтримання потоку входять коментарів. Коментарі без відповідей виглядають жахливо, і у людей пропадає бажання їх залишати. Який сенс коментувати, якщо відповіді ніколи не піде?

  2. Будьте кращими у своїй темі

  Я великий фанат створення гайдів і повних керівництв. Краще зробити глибоке дослідження вузької теми набагато краще, ніж поверхневе дослідження широкої теми. Моя мета - створити документ, який може і повинен згадуватися кожен раз, коли аналогічна тема спливає десь в інтернеті.

  Проблема в тому, що всі обговорення по темі вашого посту не трапляються одного дня (день вашої публікації). Вони постійно спалахують тут і там.

  Тому важливо мати спосіб відстежувати спалаху обговорень за темами ваших постів. Як тільки ви бачите їх, ви можете прийти в коментарі і послатися на свій пост - який майже на 100% виявиться їм корисний.

  Метод моніторингу 1: Google Alerts

  Ні компанії, яка відстежує веб-сторінки краще, ніж Google, і Google Alerts (оповіщення) - найкорисніший інструмент для маркетологів ось уже багато років.

  Як ним користуватися? Налаштуйте оповіщення по основним ключовим словами вашої статті. Якщо ви помістіть ключові слова в лапки, то будете отримувати сповіщення лише по точному входженню фрази. Корисно, щоб не тонути в купі зайвих результатів.

  Відкрийте Google Alerts , Введіть ключове слово, яке хочете відслідковувати, і натисніть «створити оповіщення». Для редагування параметрів (частоти оповіщення, мови і т.д.), натисніть на олівець праворуч від появи оповіщення.

  ), натисніть на олівець праворуч від появи оповіщення

  Виберіть в налаштуваннях частоти відправки «У міру отримання результатів». Це важливо, тому що найкраще писати повідомлення якомога раніше.

  Це важливо, тому що найкраще писати повідомлення якомога раніше

  Усе! Тепер ви отримуєте оповіщення по потрібним словами прямо на імейл. Ось приклад:

  Ось приклад:

  Отримавши свіжу порцію результатів на пошту, я йду по посиланнях і залишаю свої коментарі, наприклад:

  "Відмінний список плагінів для Gmail! Особисто я великий шанувальник [плагін # 1] і [плагін # 2].

  Нещодавно я склав повне керівництво по плагинам Gmail. Думаю, ви знайдете деякі з них, які не йдеться тут, дуже корисними. Буде час - погляньте: [URL]. "

  Якщо ви залишите коментар досить швидко, він принесе хороший трафік. До того ж, це дасть зайву релевантну (хоч і не дуже сильну) посилання для різноманітності посилального профілю.

  Метод моніторингу 2: Згадки хештегов

  Використання соцмереж, наприклад Twitter - простий спосіб природно залишати посилання.

  Google включає згадки в Twitter в результати Google Alert, але я все-таки вважаю за краще відстежувати згадки засобами самого Твіттера, оскільки це надійніше і дає більш широкий функціонал.

  Є багато інструментів для відстеження згадок в Twitter, але більшість з них платні. Якщо вам потрібен безкоштовний інструмент - подивіться Warble . Він моніторить всі хештеги і слова, які ви йому задаєте, і відправляє вам раз в день імейл з посиланням на результати.

  Просто створіть акаунт, створіть в ньому нове сповіщення, клікнувши "setup a new alert" і введіть ключові слова, певних користувачів (наприклад, @ohmywob ) Або хештеги (наприклад, #wob).

  Готово! Тепер ви будете щодня отримувати імейл з посиланням на звіт:

  Тепер ви будете щодня отримувати імейл з посиланням на звіт:

  У кожному з цих обговорень я можу відповісти відповідним твітів з посиланням на свою статтю. Але будьте обережні: якщо ви почнете коментувати занадто активно або неякісно, ​​вас можуть порахувати спамером і заблокувати.

  Коментуючи, переконайтеся, що ви грамотно ведете діалог, і паралельно продовжуйте вести свій Twitter в звичайному режимі.

  3. Плануйте пости в соцмережах

  Зараз я поділюся з вами революційної тактикою. Чи готові? Діліться новими постами в соціальних мережах!

  Гаразд, я збрехав, це не так уже й революційно. Але це базова і найважливіша частина будь-якої успішної SMM-стратегії.

  Відразу після публікації статті в своєму блозі діліться їй у всіх основних соціальних мережах. А так же підготуйте відкладені пости, щоб зробити трохи пізніше повторний прохід публікаціями.

  Для автоматизації постинга в соцмережі за розкладом рекомендую використовувати Buffer . У Twitter потрібно відправляти свій твіт кілька разів (більше одного разу на день випуску поста і плюс ще кілька разів протягом наступних 2 тижнів.

  Дуже важливо планувати постинг в соціальні мережі (особливо повторне дублювання постів), тому що про це легко забути:

  Дуже важливо планувати постинг в соціальні мережі (особливо повторне дублювання постів), тому що про це легко забути:

  Плануйте, автоматизуйте, збирайте передплатників і трафік на свій сайт з кожної соціальної платформи!

  4. розішліть імейли передплатникам

  Я раджу всім збирати свою базу для імейл-розсилки. Одна з головних причин це робити - постійна необхідність просувати свій новий контент.

  Люди, підписані на вашу імейл-розсилку, вже вас знають, вони - ваша ідеальна, найлояльніша і зацікавлена ​​аудиторія. Саме їм ви повинні показувати будь-який новий пост в першу чергу.

  Як тільки на моєму сайті виходить новий пост, всі мої передплатники отримують імейли з оповіщенням про його вихід на одному з моїх сайтів - Quick Sprout або neilpatel.com .

  com

  Я постійно використовую для цих сповіщень дуже простий текст, який відмінно працює. Я включаю у лист 3 різні посилання, кожна з яких веде на один і той же пост. Спочатку я уявляю пост, потім даю коротку цитату з нього.

  В кінці листа я ставлю постскриптум - PS - щоб привернути увагу до інструментів Quick Sprout (тобто до своїх послуг). Замість постскриптума можна використовувати заклик до дії (CTA).

  Наприклад, ви можете попросити читачів залишити коментар до вашого посту або розшарити його в соцмережах.

  Якщо не хочете придумувати свій текст для письма, то просто візьміть мій і використовуйте, або адаптуйте під свої завдання.

  Як тільки ваша імейл-база досягне значних розмірів, розсилка почне приносити багато трафіку і коментарів. Упевнений: вам сподобається, коли під вашими статтями буде миттєво з'являтися по 10+ коментарів - ще до того, як ви почали просувати новий пост.

  5. Запропонуйте співробітництво

  Можливо, ви не замислюєтеся про це, але кожен раз, коли ви публікуєте статтю з посиланнями і згадками, ви робите послугу кільком людям, приносячи їм трохи трафіку. Ви допомагаєте їм будувати їх бренд і покращувати ранжування в пошукових системах. Більшість власників сайтів цей розуміє.

  Проблема тільки в тому, що якщо ті, на кого ви послалися, не стежать за згадками свого ресурсу, вони можуть так ніколи і не дізнатися про вашу посиланням на них. Рішення очевидно: скажіть їм про це самі!

  Більшість нежданих імейлів виробляють жахливе враження. Але якщо приходить імейл з виразом захоплення від вашого (поста), на який хтось послався через його якості, то це дуже приємно.

  І, якщо вже ви зробили комусь таке приємне послугу - можливо, вам дадуть відповідь тим же! Просто напишіть такий імейл і додайте прохання подивитися вашу статтю і поділитися нею, якщо вона сподобалась. Дуже просто, і не треба ніяких продажів і тиску.

  Звичайно, вашій статтею поділиться не кожен. Але деякі погодяться. І чим більше пізнаваний ваш сайт, тим більше шанс, що на вас пошлють у відповідь. Ось приблизний текст листа:

  Тема: Я згадав вашу статтю

  Привіт [ім'я],

  Мені дуже сподобалася ваша робота на [назва сайту]. Я шукав матеріал до своєї нової статті, і мене дуже вразив [назва посади, який ви згадали].

  Я послався на ваш пост у себе і хочу подякувати вам за цей відмінне джерело. Якщо буде час - будь ласка, погляньте на мою статтю і дайте знати, що ви про неї думаєте. Ось посилання: [посилання на пост].

  Якщо вона вам сподобається, мені буде дуже приємно, якщо ви поділитеся їй зі своєю аудиторією.

  З найкращими побажаннями,

  [Ваше ім'я]

  Слідкуйте за тим, щоб лист було коротким і по справі - не довше прикладу вище.

  Щоб зробити цю тактику по-справжньому ефективною, вивчіть більш ретельно теми, на які пишете, і створюйте пости, грунтуючись на фактах і даних. Це поліпшить якість вашого контенту і приверне більше читачів.

  Остерігайтеся посилатися на чужі пости тільки тому, що їх автори можуть у відповідь поділитися вашим постом. Ставте посилання тільки на тих, у кого по-справжньому корисний ресурс, який принесе користь вашим читачам.

  І якщо ті, на кого ви послалися, діляться вашим контентом або залишають коментарі - відповідайте їм! Пошліть їм ще один лист подяки і знайдіть спосіб продовжити відносини.

  Наприклад, домовтеся, що вони можуть попросити у вас коментар чи расшаріваніє поста, коли захочуть, або що в майбутньому ви знову поставите посилання на них.

  6. Приєднайтесь до секретного спільноти блогерів

  Ця тактика - для нових блогів, які намагаються отримати читачів і коментарі до постів.

  У вас молодий блог і ви хочете, щоб його коментували? Відкрию невеликий секрет: ви не одні. Більшість блогів знаходяться в точно такій же ситуації. І все, що вам потрібно - просто налагодити відносини з 5 такими ж блогерами з вашої ніші і обмінюватися коментарями.

  Зробивши це, ви виявите, що у вас вже є 10 коментарів (5 від блогерів і 5 ваших відповідей їм) під кожним постом. Але ж число блогерів, з якими у вас домовленість про взаємні коментарях, можна збільшувати!

  Це дуже проста, але потужна тактика, недооцінена багатьма блогерами-новачками.

  Ось покроковий сценарій:

  Крок 1: Знайдіть непопулярні блоги в своїй ніші

  Всі ми добре вміємо шукати популярні сайти на будь-яку тему. Але мало хто вміє шукати непопулярні.

  Є кілька способів їх знайти.

  спосіб 1

  Для початку погуглити "топ [ваша ніша] блогів":

  Для початку погуглити топ [ваша ніша] блогів:

  У більшості випадків ви виявите довгі списки з 50+ блогів. Часто ці списки починаються з топових блогів, але до кінця рідшають і показують все менш відомі блоги, які включили для маси.

  Хороші новини: ці блоги в кінці - як раз те, що вам потрібно. Спочатку пройдіться по цих списків візуально, перевіряючи їх на наявність блогів з малознайомими назвами. У моєму випадку, я не впізнав блог "ExperienceTheBlog", і тому вирішив перевірити його, перейшовши за посиланням:

  Шукайте блоги, які:

  • Чи живі, і постять як мінімум раз на місяць
  • Мають в середньому менше, ніж 10 коментарів на пост
  • Ведуться одним автором (з яким можна зв'язатися)
  • Постять хороший контент

  Блог Experience добре підходив під ці критерії. У ньому є трохи коментарів, останній пост - тижневої давності, і його веде 1 людина:

  У ньому є трохи коментарів, останній пост - тижневої давності, і його веде 1 людина:

  Тепер справа за малим: перевірки і фільтрація. Перегляньте стільки блогів, скільки вам знадобиться, щоб відібрати потрібне число (мінімум 5).

  спосіб 2

  Скористайтеся сайтом Alltop . Тут сайти відсортовані по ніші і теми. Незважаючи на те, що на Alltop повинні бути тільки топові блоги, тут повно найрізноманітніших блогів, які сюди сабміта, включаючи початківці.

  Спочатку знайдіть свою нішу, використовуючи меню, або вбийте в пошук головний ключ (наприклад, «маркетинг»):

  Знайшовши потрібний розділ, перевірте список блогів вручну на відповідність критеріям, клікаючи на назви:

  Знайшовши потрібний розділ, перевірте список блогів вручну на відповідність критеріям, клікаючи на назви:

  спосіб 3

  Нарешті, якщо обидва ці способи не принесли досить результатів, погуглити "[ваша ніша] блог".

  Зверху, звичайно, будуть найпопулярніші, так що пропустіть перші сторінки. Я, наприклад, знайшов відповідний блог тільки на 9 сторінці:

  Крок 2: пост якісні коментарі

  Отже, у вас є список блогів, і саме час принести кожному з них небагато користі. Спочатку виберіть з них ті, де є недавні пости, і прокоментуйте їх. В інших дочекайтеся, коли вийде свіжий пост, і зробіть те ж саме.

  Коментуючи, думайте, який коментар вам було б приємно побачити під власними постами. Швидше за все, такий:

  • Досить довгий (не менше 50 слів)
  • У справі (а не просто «хороший пост!»)
  • До якого явно докладені зусилля
  • Додає цінність до посту

  Наприклад, ось хороший коментар до свіжої статті на Quick Sprout:

  Наприклад, ось хороший коментар до свіжої статті на Quick Sprout:

  Чесно кажучи, я отримую сотні відмінних коментарів - таких, як цей - до кожної статті. Дякую читачам, які прикладають зусилля для написання хороших коментарів!

  Крок 3: Зв'яжіться з авторам блогів

  Отже, ви вже трохи допомогли обраним блогам, залишивши їм коментарі. Часто після цього автори блогів відповідають, а деякі навіть йдуть на ваш сайт і самі коментують ваші статті.

  Тепер вам потрібно вибудувати з ними постійні відносини. Почекайте кілька днів (2-7) і відправте блогерам такий імейл:

  Тема: Взаємовигідна співпраця з [ім'я вашого блогу]?

  Привіт [ім'я],

  Пару днів назад я залишив вам коментар до посту [назва статті]. Мені дуже сподобалися ваші пости - думаю, вони заслуговують більшої популярності.

  Я хотів дізнатися, чи погодитеся ви обмінятися кількома коментарями зі мною.

  Надсилайте мені імейл після кожного виходу вашої нової статті, і я буду радий залишити вам хороший коментар. Буду вдячний, якщо ви відповісте мені тим же, коментуючи у відповідь статті в моєму блозі [посилання на ваш блог].

  Більше число коментарів до наших постам стимулюватиме інших теж залишати коментарі, і це допоможе нам ростити наші блоги.

  Будь ласка, дайте знати, якщо вам це цікаво.

  Дякуємо!

  [Ваше ім'я]

  Звичайно, не всі захочуть так робити, але з 20 відібраних блогів близько 5 напевно погодяться.

  7. пост на сайтах-агрегатор

  Один з кращих типів сайту для постінгу свого контенту - агрегатор. Вони постійно в пошуку контенту для обговорень.

  Сайти-агрегатор працюють як спільнота, де кожен може поділитися посиланням, почати або продовжити обговорення і проголосувати за новина.

  Мабуть, найвідоміший аггрегатор - Reddit . На цьому сайті є так звані сабреддіти, або гілки обговорень, які працюють, як окремі агрегатор.

  Такі сайти існують не у всіх нішах, але якщо ви зможете знайти 1-2 якісних агрегатор за своєю тематикою - це ваш шанс отримати з них хороший приплив якісного трафіку.

  Крок 1 - Знайти агрегатор по вашій тематиці

  Якщо у вас англомовний проект, то стартувати однозначно варто на Reddit.

  Вбийте по черзі кілька ваших основних ключів в пошук сабреддітов і виберіть сабреддіт по вашій темі з як мінімум кількома тисячами учасників.

  Думайте про кожного з обраних вами сабреддітов як про окремий сайті-агрегатор по вашій тематиці. Ви можете викладати свої пости в кожен з них.

  Ось ще кілька популярних агрегатор:

  Більшість агрегатор присвячені бізнесу і технологій. Знаходження агрегатор інших тематик може виявитися важким, часом навіть нездійсненним завданням.

  Великий плюс Reddit саме в тому, що серед його сабреддітов можна знайти практично будь-яку тему, і вам завжди буде куди відправити свою посаду.

  Крок 2: Прокачайте аккаунт і залишайте посилання

  Якщо ви просто створите новий акаунт на Reddit і тут же почнете постити свої посилання, то з високою ймовірністю вас забанити за спам.

  Тому краще після реєстрації протягом декількох тижнів залишайте корисні для спільноти пости і коментарі, і тільки після цього починайте просуватися.

  Ваші пости з промо-посиланнями повинні становити не більше 10% від усього, що ви постите на Reddit. Це єдиний спосіб створити гарну репутацію і не ризикувати бути забаненим.

  8. пост на форумах

  Для цієї стратегії вам знадобиться знайти підходящі форуми хорошої якості і прокачати акаунти. Якщо у вас свіжий аккаунт і ви постите посилання, вас майже напевно забанити. Варто зробити як мінімум 50 постів, перш ніж навіть думати про те, щоб вставити посилання.

  Але після того, як ви витратили час на прокачку акаунтів і побудова гарної репутації, форуми стають відмінним джерелом якісного трафіку. Їх угрупування складаються з людей, яким ваша тема досить цікава, щоб зареєструватися і регулярно її обговорювати.

  Знову ж таки, не у всіх нішах можна знайти активні форуми, але, на відміну від агрегатор, форуми присутні в набагато більшій кількості тематик.

  Після того, як ви опублікуєте пост в своєму блозі і зробите інші кроки з цієї статті, зайдіть на будь-який форум, на якому у вас є прокачаний аккаунт.

  Приготуйте якісний і добре відформатований анонс свого поста. Це важливий крок, і на нього варто витратити час.

  Потім створіть на форумі нову тему з цим анонсом. На початку або кінці поста можете додати приблизно такі слова:

  "Спочатку цей пост був опублікований в моєму блозі. Якщо ви хочете прочитати повну версію, ось посилання [вставити посилання]. "

  Ось як це робив Брайан Дін (Brian Dean) 3 роки тому, коли Backlinko ще не був такий популярний, як сьогодні:

  Ось як це робив  Брайан Дін (Brian Dean)  3 роки тому, коли  Backlinko  ще не був такий популярний, як сьогодні:

  Важливе зауваження: ви повинні відповідати на кожен коментар в своїх гілках на форумах.

  Це не тільки змусить виглядати вашу тему природної і несхожою на спам (адже ви надали цінну для форумчан інформацію), але і піднімає вашу тему наверх, генеруючи більше переглядів і переходів по посиланню.

  9. пост в групах соцмереж

  Групи схожі на форуми, відрізняючись, в основному, менш жорсткими правилами. Ваша репутація в групі залежить не від кількості постів, а від свіжих коментарів.

  Це означає, що в групах ви можете побудувати хорошу репутацію за більш короткий час - приблизно за тиждень.

  Групи на Linkedin (LinkedIn Groups)

  Почніть з груп на LinkedIn . Спочатку знайдіть найкращі з них і вступите. Попередньо знайдіть групи у вашій темі за допомогою вікна пошуку вгорі головної сторінки LinkedIn, вибравши в меню, що випадає зліва "Groups".

  Попередньо знайдіть групи у вашій темі за допомогою вікна пошуку вгорі головної сторінки LinkedIn, вибравши в меню, що випадає зліва Groups

  На LinkedIn величезна кількість груп, тому намагайтеся конкретизувати свій пошуковий запит. Виберіть 5-10 груп. Вам потрібні активні групи, в яких кожен ваш пост буде отримувати як мінімум кілька лайків і коментарів.

  Хороша природна активність - ознака того, що група модерується і за її якістю стежать, на відміну від груп, де процвітає спам. Ось приклад поганий групи:

  У верхніх трьох постів цієї групи немає ні лайків, ні коментарів. Виклавши тут свій контент, ви навряд чи отримаєте відвідувачів. Так що вам варто пошукати хороші групи, адже саме від їх якості буде залежати ваш трафік.

  Наприклад, я знайшов хорошу групу, де у найновіших (верхніх) 10 постів є як мінімум 1 коментар, а у деяких - і набагато більше (і саме такі групи вам потрібні):

  Очевидно, що це жива група з реальними зацікавленими користувачами - те, що потрібно.

  Групи на Facebook (Facebook Groups)

  Ще одне джерело хороших спільнот - групи на Facebook . Більшість якісних груп закриті, і не факт, що вас в них візьмуть.

  Як і на LinkedIn, тут потрібно відібрати якісні активні групи, уникаючи немодерованих груп, повних спаму. Зробіть пошук за ключовими словами в рядку пошуку у верхній частині сторінки, і потім фільтруйте результати, вибравши "Groups":

  Як і у випадку з LinkedIn, вам потрібно вручну оцінити відібрані групи, щоб переконатися, що у них хороша природна активність і їх якість вам підходить. Відбирайте тільки ті групи, в яких як мінімум кілька сотень учасників.

  Групи на LinkedIn і Facebook цінні тим, що вони призначені обміну контентом. Тобто в них очікується, що ви будете публікувати свій контент.

  Але викладати свій контент ви повинні, дотримуючись певних правил. Робити поспіль 3 малозмістовних поста з посиланням на свій сайт неприпустимо. І тут, як і в випадку з форумами, вам спочатку потрібно створити позитивну репутацію.

  Витратьте на це кілька днів, коментуючи і лайка чужі пости. І тільки після цього починайте акуратно давати свої посилання, стежачи, що вони з'являються в потрібному контексті і корисні спільноті.

  В ідеалі, ви повинні залишатися активним постійно, щоб мати можливість постити свої анонси в групи кожен раз, коли у вас виходить новий пост (на наступний день після випуску на вашому сайті).

  10. потрапляє в добірки корисних посилань

  Пости зі списком посилань - відмінний спосіб залучити трафік, коментарі та посилання на свій сайт. Цей тип поста такий хороший, що багато блоги постять списки на постійній основі (зазвичай щотижня або щомісяця), або навіть повністю складаються з таких постів.

  Єдиний недолік постів-списків в тому, що підготовка одного такого якісного поста (особливо перебування для них стоять матеріалів) може займати досить багато часу.

  Ваше завдання - створити взаємовигідні відносини з блогерами, які роблять постійні випуски таких постів, запропонувавши їм те, що вони шукають - цікавий контент.

  Крок 1: Знайдіть регулярні добірки списків посилань

  На щастя, їх багато і їх легко знайти простим гугленіем. Для цього вбийте в Google приблизно такі запити: "intitle: список посилань" + [ключове слово] на російській або "intitle: roundup" + [your keyword] англійською:

  Для цього вбийте в Google приблизно такі запити: intitle: список посилань + [ключове слово] на російській або intitle: roundup + [your keyword] англійською:

  Швидше за все, на перших же 4-5 сторінках ви побачите кілька хороших списків. Спробуйте вбити кілька варіантів ключового запиту і побіжно ознайомитись з результатами, щоб зорієнтуватися, як йдуть справи з добірками посилань у вашій ніші і почати складати свій список цих ресурсів.

  У більшості ніш можна знайти як мінімум 20 регулярних добірок. У більш популярних нішах - наприклад, в темі онлайн-маркетингу, добірок набагато більше. Досліджуйте свою тему і зберіть свій список посилань по ній.

  Крок 2: Зв'яжіться з авторами блогів, регулярно випускають збірки посилань

  Після того, як ви склали великий список добірок у вашій ніші, зв'яжіться з тими, хто їх регулярно випускає. Для початку можна прокоментувати кілька їх постів.

  Потім приготуйте лист. Важливо, щоб воно показувало їх, а не ваші вигоди. Наприклад, ось мій скрипт:

  Тема: Щотижневі добірки на [сайт]

  Привіт [Ім'я],

  Нещодавно я натрапив на ваші щотижневі добірки, і мені дуже сподобалося те, як ви з ними працюєте, включаючи тільки краще за тиждень. Думаю, це нелегко і займає багато часу.

  Не хочу здатися нав'язливим, але я тільки що опублікував великий піст, який добре підійшов би для однієї з ваших майбутніх збірок. Це [довжина в словах, знаках або інших відповідних одиницях] гайд по [тема добірки], дуже деталізований і орієнтований на практику.

  Можу я надіслати вам посилання на мій пост?

  З найкращими побажаннями,

  [Ваше ім'я]

  Якщо ви отримаєте позитивну відповідь, просто надішліть своє посилання і подякуйте.

  Якщо автори добірок почнуть довіряти якості вашого контенту, то в майбутньому ви зможете домовитися з ними про таких публікаціях і отримувати посилання практично гарантовано.

  11. Почніть моніторити свої позиції

  А чи не забули ви про SEO?

  Якщо ви вже знаєте і застосовуєте тактику ключових слів з довгим хвостом, вам потрібно відстежувати свої позиції. Звичайно, ваша статистика необов'язково відразу зробить різкий ривок, але вам все одно потрібно відстежувати, чи є прогрес.

  Якщо ви ще цього не робите, зайдіть на Pro Rank Tracker і створіть безкоштовний обліковий запис. Після публікації поста йдіть в розділ "Add URL" і вставте посилання на свій сайт і основні ключові слова свого поста. Додайте пост в пошуковики.

  Поверніться через 2-4 тижні, щоб відстежити прогрес.

  Наприклад, я відстежив, що вже через тиждень після публікації мій пост про плагіни для Gmail з'явився на першій сторінці Google за запитом "Gmail plugins" (320 запитів в місяць в США):

  Наприклад, я відстежив, що вже через тиждень після публікації мій пост про плагіни для Gmail з'явився на першій сторінці Google за запитом Gmail plugins (320 запитів в місяць в США):

  Якщо через місяць після публікації ви не виявили свою статтю на 2-й або 3-ї сторінці пошуку, то ви, швидше за все, вибрали занадто конкурентні ключові слова, і ваш домен недостатньо авторитетний, щоб виграти битву за них.

  У цьому випадку просто відредагуйте статтю, замінивши ключі на менш конкурентні. Краще отримати більшу частину трафіку по низькочастотному ключу, ніж 0% трафіку по високочастотному.

  Висновок

  Я дав вам 11 базових дій, які варто робити в день випуску поста або на наступний день. Навіть якщо ви будете виконувати ТІЛЬКИ ці дії, ваш блог буде стабільно зростати.

  Але я так само настійно рекомендую комбінувати ці дії з більш складними тактиками просування - вони допоможуть вам прискорити просування в рази.

  Я завжди кажу, що послідовність - ключ до успіху в більшості речей. Це відноситься і до життя, і до просування блога.

  Тому раджу вам зробити список дій, які ви будете здійснювати після випуску кожного нового поста. І через 6-12 місяців ви виявите себе на вірному шляху до успіху.

  Перед тим, як ви підете працювати, будь ласка, залиште свої коментарі. Що ви зазвичай робите для просування своїх нових постів?

  бонус

  Що ще можна зробити для просування після виходу нового поста?

  # 12 - Знайдіть всі ваші старі пости по темі нового поста і вставте в них посилання на новий. Це поліпшить показники нового поста: PR, релевантність, трафік, а так само збільшить час на сайті і оновить старий контент.

  # 13 - Пінг. Цей прийом уже не такий популярний, як був колись. Але використання стрічок RPC і RSS як і раніше допомагає бути поміченим.

  # 14 - Для супроводу кожного нового поста кампанією в соцмережах заздалегідь приготуйте графіку для кожної соцмережі і текстову частину поста, відформатувавши їх під особливості кожної соцмережі. Створіть відкладені пости для всіх соцмереж. Приготуйтеся відповідати на коментарі в усіх гілках (моніторьте їх поява і виділяйте час на відповіді).

  # 15 - Ви можете подавати один і той же контент в різних форматах практично необмежену кількість разів, розширюючи свою аудиторію. Випустивши пост, подумайте, на яких ще платформах і в якому вигляді ви можете його подати? Відео, подкаст, презентація, інфографіка та т.д.

  # 16 Після того, як ви створите і відпрацюєте список дій, що здійснюються при випуску кожного нового поста, створіть стратегію автоматизації цих дій і автоматизуйте їх по максимуму.

  Все це допоможе вам достукатися до різних типів аудиторії, розширюючи свою, а так же зібрати більше посилань і трафіку.

  Стаття Нілу Пателя "The Day After: 11 Things to Do After You Publish a Post"

  Інші статті Нілу Пателя на WOB:

  Статті Брайана Діна на WOB:

  Навіщо вам коментарі?
  Який сенс коментувати, якщо відповіді ніколи не піде?
  Як ним користуватися?
  Чи готові?
  У вас молодий блог і ви хочете, щоб його коментували?
  Можу я надіслати вам посилання на мій пост?
  Що ви зазвичай робите для просування своїх нових постів?
  Випустивши пост, подумайте, на яких ще платформах і в якому вигляді ви можете його подати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»