Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Нотатки від Accelerate 2011, 18 лютого

  1. Написано Бен Рейд

  У п'ятницю я провів цінний день у Black Barn Winery у Hawkes Bay, NZ, відвідавши конференцію Accelerate 2011

  У п'ятницю я провів цінний день у Black Barn Winery у Hawkes Bay, NZ, відвідавши конференцію Accelerate 2011. ( http://0to60.com / # 0 до60 на Twitter). Цю щорічну конференцію складають Род Дрюрі з Xero (@roddrury) і Сем Морган (@samfromwgtn):

  «Прискорення - це подія для підприємців, власників бізнесу та Cx0, щоб зібратися і поділитися історіями, мережами та досвідом. Більше обговорення, ніж лекції Accelerate надає форуму, щоб говорити про те, що дійсно працює і поділитися цими анекдотами, які дійсно зробили різницю ».

  Цьогорічна подія була зосереджена на бізнес-моделях: як ми забезпечимо інвестиції та розвинемо бізнес-зону? Які проблеми необхідно подолати? Багато самородків корисного обміну інформацією протягом дня і можливість спілкуватися з дійсно висококваліфікованими підприємцями та інвесторами. Мої ключові винесення нижче.

  Формат заходу:

  - Очікуються неформальні презентації, перерви та питання, що стосуються підлоги. Род і Сем витягли людей з аудиторії, щоб відповісти на питання з манжети. Експромт, інтерактивний, спонтанний, розслаблений, хоча, можливо, деякі з нас, швидше за все, зіткнулися з такою знаменитою компанією…? 😉

  Сем Морган:

  Сам випустив першу презентацію дня: що він шукає в бізнесі, коли інвестує. Після отримання $ 750 млн. TradeMe угоди кілька років тому, Сем Морган зараз активний інвестор, але з того, що я читав у ЗМІ, він не зацікавлений у більш ранніх стадіях бізнесу, а скоріше в пошуках перевірених компаній, починають свою фазу високого зростання. В основному він представив те, що він шукає в інвестиційній пропозиції, і дуже мало це пов'язано з продуктом або технологією компанії. Зокрема, одним із завдань, які він ставить перед будь-яким підприємцем, є уявлення про те, як виглядають цифри, коли щорічний дохід становить 100 млн. Доларів? Крім того, цікаве спостереження про «зомбі-компанії» Нової Зеландії, які борються з майже нульовими темпами зростання: «ці співпраці просто не існують у Силіконовій долині, і талант переробляється».

  Бізнес-презентації:

  Решту ранкової сесії було 6 списків до презентацій високорозвинених підприємств Нової Зеландії: Snapper (100% належить Infratil), VoucherMob, Aptimize, Jucy, Sonar6 і Sidhe. Кожен підприємець представив приурочений 10-хвилинний «крок», слідуючи мандатній структурі Сема, і зосередившись майже виключно на бізнес-аспектах своєї моделі. (Цінний винос №1: якщо ви коли-небудь качаєте Сем Моргана, дотримуйтесь його забороненого формату). Після цього з кожним спікером проводилися дуже інтерактивні сесії із запитань і відповідей, тестували їхні припущення і заглиблювалися в деталі, включаючи фінансові - аудиторія була, як правило, ніжною, але, тим не менш, доповідачі повинні були наполегливо працювати, щоб відповісти на деякі дійсно пошукові питання, особливо від досвідчених інвесторів в кімнаті. (Цінний винос №2: знайте свій бізнес - не ваш продукт - всередині, перед тим як йти перед драконами…).

  Обід!

  Після чудового 2,5-годинного (!) Ланчу під виноградними лозами, що супроводжується дійсно смачним вином з виноробного заводу Black Barn (2010 Syrah mmmm…), він повернувся - змащений, натхненний - в кімнату для денного сеансу, вирішили ключові питання, що виникли з підлоги вранці. Була також презентація від Rod і команди про нещодавній розробці бізнес-плану Pacific Fiber і процесу, який вони пройшли, щоб підняти перший раунд інвестицій.

  Ключові моменти:

  Це все про команду: інвестори хочуть інвестувати в талант, а команда не індивідуальна. Не продукт чи технологія, хоча це теж важливо. Отримайте правильну команду разом.

  - Низька здатність, висока вартість, «апатія» розробки програмного забезпечення NZ: це була спільна тема серед усіх дикторів бізнес-технологій. Род визначив головне питання, яке я бачу, що ринок програмного забезпечення в Новій Зеландії структурований для підтримки внутрішнього ІТ уряду Нової Зеландії і найбільших вітчизняних компаній (в основному первинної промисловості), а не незалежних постачальників програмного забезпечення. До цих пір люди не думали, що вони можуть мати кар'єру у форматі Facebook або Google у Новій Зеландії, і це має великий вплив на (1) людей, які бажають приєднатися до ISV проти великої ІТ-організації, і (2) на витрати праці, тому що обидва сектори конкурують за той самий дефіцитний талант, і Фонтерри цього світу мають більше коштів. (Для порівняння: ставки розробників NZ .NET приблизно в 4 рази перевищують ставки в Індонезії, хоча наші розробники ігор залишаються вдвічі нижчими за США).

  Як ми це вирішуємо? По-перше, сектору ISV потрібно голосно кричати, що NZ - це місце, де будь-який поважаючий себе розробник може мати прохолодну кар'єру в техніці, не маючи необхідності йти за кордон. По-друге ISVs повинні приїхати скоординовані на зарубіжному талант вербування - можливо спільно з Govt люблять NZTE та (у моїй шиї лісу) Canterbury Розвитку Корпорація. По-третє, ми повинні дивитися на альтернативні винагороди для персоналу, ніж готівкові кошти: на ранніх стадіях закладені ключові таланти, заохочуючи співробітників та схеми власності на акції. (Хоча досвід з підлоги викликував, що "Gen Y" просто не хоче бути заблокований взагалі і хоче взяти готівку замість цього.

  - Переваги бути в NZ: Ви повинні працювати як бізнес SaaS при продажі: ви не можете піти на стукіт в США.

  - Підприємства на основі передплати великі: ви починаєте рік, коли X% доходу заблоковано.

  - Маркетинг, маркетинг, маркетинг: Майк з Sonar6 пішов у складну деталізацію того, як вони керують своїми цільовими маркетинговими кампаніями: дійсно вражаючим. Jucy - це все про бренд. SEO є дуже дорогим, якщо ви хочете володіти сегментом ринку: замість цього покладіть свій бренд і отримайте людей до Google. Також, трохи порад при виборі бренду, спробуйте почати з «А», тому ви будете вершиною списку. (Як Xero, ви маєте на увазі? :-))

  - IPO на NZX: чому більше людей не роблять цього? В основному ви отримуєте переваги низького рівня ліквідності і зобов'язаних інвесторів. Однак, було зазначено, що для того, щоб піти на IPO, вам потрібен послужний список з успішним першим виходом. На семінарі буде проведено семінар про весь IPO - процес NZ Hi-Tech нагороди у березні цього року.

  - Розширення за кордоном в США: отримання плацдарму в США досить важке, і залучення менеджера з розвитку бізнесу / відділу продажів є дорогим і високим ризиком. (Зрозуміло, ставка для хорошого BDM становить 250 тисяч доларів США). Для компаній у Новій Зеландії речі можуть бути простіше, однак, як Род і Сем окреслили свій план оренди простору в будівлі в Силіконовій долині, яка включатиме можливості деяких гарячих бюро для компаній NZ: хороший.

  Дефіцит капіталу у Новій Зеландії: Це не було дійсно згадане, можливо, в дусі події: чи не може бути, щоб не було такої - просто дефіцит інвестиційних можливостей?

  Еластичність ціноутворення: Введення цін на 50% може подвоїти прибуток. Ви впевнені, що не можете це зробити?

  Minuit

  Та день закінчився з більше мережею напої, burgers та провідна група (з Nelson?): Minuit.

  Хороший матеріал, завдяки Rod, Sam, Odette і команді для організації дійсно приємного цінного дня.

  PS

  Дивіться також Прискорення Рода 2011 завершиться повідомлення та повідомлення Марка Роботама: Це бізнес не технологія - Accelerate 2011 більше перспектив.

  Дивіться також  Прискорення Рода 2011 завершиться  повідомлення та повідомлення Марка Роботама:  Це бізнес не технологія - Accelerate 2011  більше перспектив

  Написано Бен Рейд

  Засновник Memia Бен Рейд - досвідчений консультант компанії з глибоким досвідом роботи в галузі програмного забезпечення та бізнес-стратегії. Бен співпрацює з широким колом організацій, що охоплюють багатонаціональні компанії з програмного забезпечення, урядові та стартапи, приносячи можливості стратегічних технологій на управлінні та на рівні вищого керівництва. Бен бере активну участь у просуванні інновацій та співпраці в новозеландській промисловості та державному секторі. Він є виконавчим директором Форуму штучного інтелекту Нової Зеландії, був давнім членом комітету і колишнім головою CanterburyTech, органом регіональної технічної індустрії, а також головою правління Canterbury Angel Investors Inc., регіональної мережі Angel Investment. Бен є членом Інституту директорів у Новій Зеландії.

  Цьогорічна подія була зосереджена на бізнес-моделях: як ми забезпечимо інвестиції та розвинемо бізнес-зону?
  Які проблеми необхідно подолати?
  Експромт, інтерактивний, спонтанний, розслаблений, хоча, можливо, деякі з нас, швидше за все, зіткнулися з такою знаменитою компанією…?
  Доларів?
  Як ми це вирішуємо?
  Як Xero, ви маєте на увазі?
  IPO на NZX: чому більше людей не роблять цього?
  Дефіцит капіталу у Новій Зеландії: Це не було дійсно згадане, можливо, в дусі події: чи не може бути, щоб не було такої - просто дефіцит інвестиційних можливостей?
  Ви впевнені, що не можете це зробити?
  З Nelson?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»