Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Нові домени верхнього рівня (tlds) і їх вплив на SEO

  1. Наскільки важливо доменне ім'я в рейтингу пошукових систем?
  2. Як Google оцінює ці нові домени під час пошуку?
  3. Як щодо обмежених gTLD, необхідних для перевірки?
  4. Чи потрібно мігрувати мій веб-сайт до gTLD?
  5. Що думає Google про майбутнє gTLD?
  6. Оптимізуйте веб-сайт на майбутнє

  Одним з основних компонентів цифрового маркетингу, які ми надаємо нашим клієнтам, є пошукова оптимізація (SEO). Як Консультанти SEO ми розглядаємо все, починаючи від архітектури, до вмісту веб-сайтів наших клієнтів, щоб знайти можливості для поліпшення свого рейтингу пошукових систем.

  Останнім часом ми отримуємо все більше запитань про переваги SEO / вплив загальних доменів верхнього рівня або gTLD. gTLD є новітньою хвилею доменів, що охоплює все: від .fitness до .ninja. Але чи розпізнаються gTLD пошуковими системами? Що таке вплив gTLD на SEO?

  Наскільки важливо доменне ім'я в рейтингу пошукових систем?

  Хоча доменне ім'я сприяє ранжуванню пошукових систем веб-сайту, це не так важливо, як, наприклад, оновлення вашого сайту новим вмістом, оптимізація сторінок для правильних ключових слів, створення якісних зворотних посилань, підтримка організованої HTML-структури та створення зручний веб-сайт. Крім того, може бути більш корисним мати «фірмове» ім'я, яке люди запам'ятають (наприклад, Twitter), а не доменне ім'я з ключовим словом; це залежить лише від типу бізнесу та бізнес-цілей.

  Як Google оцінює ці нові домени під час пошуку?

  За словами Джона Мюллера, аналітика Google Webmaster Trends, алгоритм Google розглядає gTLD так само, як і інші домени верхнього рівня (тобто .com або .net) . З огляду на це, деякі gTLD є звичайними ключовими словами для пошуку, тому вони потенційно можуть бути вище. Один з таких прикладів походить від coffee.club, який займає перше місце за цим пошуковим терміном лише через тиждень після того, як він перейшов уживу, перевершивши coffeeclub.com та інші веб-сайти, які існували довше. Це виняток, оскільки вік домену також відіграє певну роль у рейтингу пошукових систем.

  Як щодо обмежених gTLD, необхідних для перевірки?

  Щоб зареєструвати обмежений gTLD, наприклад, .organic, ваша організація повинна відповідати певним вимогам. Оскільки ці домени мають бути перевірені, вони, ймовірно, мають дуже релевантний вміст і, як наслідок, будуть більш зважені в пошуку.

  Чи потрібно мігрувати мій веб-сайт до gTLD?

  Це залежить. Якщо ви "застрягли" з доменом, який ви ніколи не хотіли, домен важко запам'ятати (довгий, містить дефіси або цифри), і він не говорить багато про ваш бренд, то ви можете розглянути можливість переходу до більш відповідний домен. Майте на увазі, що через незнання та репутацію спаму деяких загальних доменів верхнього рівня потенційні відвідувачі можуть бути побоюваннями. Проте домени верхнього рівня коду країни або міста вважаються більш надійними.

  Якщо ви вирішите перейти на gTLD, ви хочете принаймні зберегти рейтинг пошукової системи, яку ви створили. Для цього потрібно:

  • Розмістіть на своєму новому сайті сторінку "найближчим часом" (якщо не занадто багато), щоб дозволити пошуковим системам індексувати ваш сайт і побачити, що він є активним, а не припаркованим доменом.
  • Перенесіть сторінки на новий домен і створіть 301 перенаправлення, щоб повідомити пошуковим системам, що ваші сторінки назавжди переміщено. 301 перенаправлення Необхідно передати домен авторитету і рейтингу пошукових систем. Використовуйте контролер 301, щоб переконатися, що кожна сторінка переміщена належним чином.
  • Повідомте Google Ви перенесли свій домен.
  • Оновіть найбільш авторитетні зворотні посилання, звернувшись до тих веб-майстрів.

  Що думає Google про майбутнє gTLD?

  Якщо програми Google для більш ніж 100 gTLD (наприклад .book, .drive, .movie і .store) є будь-яким ознакою, gTLD збираються відігравати певну роль у пошуку.

  Як сказав Джон Мюллер,

  "Якщо ви помітили доменне ім'я на новому TLD, що вам дійсно подобається, ви зацікавлені в тому, щоб використовувати його довше, і зрозумієте, що немає магічного бонусу SEO, а потім скористайтеся цим".

  Оптимізуйте веб-сайт на майбутнє

  Чи шукають ваші веб-сайти чи компанії, які шукають ваш сайт? Зв'яжіться з нашою командою SEO-експертів отримати аналіз сильних сторін, слабких сторін та можливостей вашого веб-сайту або зареєструватися для наступної безкоштовної "Чикагольський цифровий маркетинг" на веб-дизайн, SEO і цифрової стратегії, щоб побачити, що працює для сьогоднішніх лідерів ринку.

  Наскільки важливо доменне ім'я в рейтингу пошукових систем?
  Як Google оцінює ці нові домени під час пошуку?
  Як щодо обмежених gTLD, необхідних для перевірки?
  Чи потрібно мігрувати мій веб-сайт до gTLD?
  Що думає Google про майбутнє gTLD?
  Але чи розпізнаються gTLD пошуковими системами?
  Що таке вплив gTLD на SEO?
  Наскільки важливо доменне ім'я в рейтингу пошукових систем?
  Як Google оцінює ці нові домени під час пошуку?
  Як щодо обмежених gTLD, необхідних для перевірки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»