Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Нові технології в SEO за останні 5 років

  1. Отже, що ж змінилося за останні 6 років?
  2. Поведінкові чинники зробили нас із сірих спамерів - білими маркетологами

  Останнім часом SEO змінюється, але до 2016 року можна сказати, що був застій. Прийшов час поговорити про SEO серйозно і згадати недавні зміни. Спеціально для Вас розповість про це наш хороший друг і за сумісництвом керівник центру навчання інтернет-маркетингу ТопЕксперт Леонід Гроховский.

  Яндекс не стоїть на місці і в будь-який момент може піднести сюрприз у вигляді нового алгоритму. Ось приклад декількох ноу-хау, що призвели свого часу до серйозних змін для SEO.

  1. У певний момент пошукова система Яндекс взяла і включила вікові фактори. Раніше молодий сайт можна було просунути по популярному запиту в ТОП-10, а потім для цього стало вимагатися більше року. Зараз цей фактор трохи ослаб.
  2. Змінилася робота пошуку в регіонах: включився фактор регіонального ранжирування, з'явилася необхідність просувати сайти по містах, яких в загальній складності понад 1250. Раніше можна було просуватися по регіонах на одному домені, зараз же потрібно створювати геодомени і вказувати представництва у великих містах.
  3. Дальше більше. Яндекс викочував алгоритм «Магадан» і відключав посилання, вийшло так, що, наприклад, за запитом «кондиціонери» в топі виявилася компанія, яка давно припинила своє існування. Через день Яндекс повернув посилання назад. Багато років Яндекс бореться з посиланнями, змінює методику роботи з посиланнями. SEO-фахівцям тепер доводиться працювати не тільки по чек-листу, а й застосовувати «креатив аналітика». З введенням методів машинного навчання алгоритм видачі стає унікальним, в тому числі за допомогою методу накопиченої статистики. Ну і, звичайно, збільшилася роль групи чинників - поведінкові. Це стало для багатьох несподіванкою.
  4. У 2015 році сталося таке ноу-хау, як «Минусинськ», і сайти, які активно закуповували посилання, потрапляли під бан. Багато сайтів познімали посилання, в підсумки навіть у Google позиції впали. Це було неприємно. У нас один клієнт потрапив під «Минусинськ», але добре, що цей фільтр можна зняти досить швидко, за пару місяців. Потрапляли в основному сайти, які давно закуповували посилання, за цією ознакою Яндекс ідентифікувало, що це сама компанія купувала посилання, а не те, що хтось її хотів завалити.
  5. Здавалося б, Яндекс, зупинись. Але немає. Влітку з'явився алгоритм «Однорукий бандит», і знову в топі стали з'являтися дивні сайти. Розгадка алгоритму була така: нібито Яндекс дозволяв молодим сайтам потрапити в топ, щоб накопичити поведінкову статистику, а потім або викидав цей сайт, розчарувавшись в ньому, або залишав там.

  В топі немає ніякої стабільності. Немає ніяких гарантій, що в топі замість вас не з'явиться який-небудь молоденький сайт, який буде в чомусь краще за вас.

  SEO повзрослело. Тепер це не просування 200 або 300 запитів, і не просування по трафіку. Сьогодні SEO - це повноцінне дослідження вашої цільової аудиторії, прагнення охопити всіх потенційний клієнтів. Це онлайн-мерчендайзинг, лінгвістика, моделювання, автоматизація. Наприклад, у нас на курсах учні вважають за спеціальними формулами, як ранжируватиметься той чи інший текстовий документ. Тексти зараз отримали значну вагу, і з'явилася необхідність розраховувати математичну модель, при якій Яндекс за конкретним запитом аналізує, який текст повинен бути на сайті, щоб задовольнити потреби клієнта.

  Сьогодні SEO - це повноцінний проектний менеджмент. У великих проектах працюють від п'яти чоловік і потрібно ставити ТЗ, писати інструкції, будувати діаграми Ганта, планувати роботу. Раніше було простіше, сиділи SEO-фахівці, у кожного по проекту і кожен його виконував. Сьогодні стало настільки більше роботи, що доводиться все структурувати. Але в цьому є і плюси: клієнти бачать обсяг робіт, плани, звіти, взаємодія стає більш прозорим. SEO - це комплекс інструментів маркетингу. Ви повинні розуміти, як будувати воронку продажів, сегментувати канали трафіку, працювати над usability, покращувати тексти на сайті, оцінити якість зворотного зв'язку з клієнтами і навіть то, наскільки добре працює відділ продажів. Якщо відвідувач не знайде потрібної інформації, він піде на інший сайт, а Яндекс зрозуміє, що ваш сайт нікому не потрібен і опустить ваші позиції. Так що працюючи над офлайн-частиною бізнесу, з тим же call-центром, можна підвищити позиції сайту, так як користувачі повторно повертаються на сайт.

  Отже, що ж змінилося за останні 6 років?

  • Зросла роль вікових чинників
  • Підвищилися вимоги до якості контенту
  • Зросла роль поведінкових факторів
  • Поліпшилася персоналізація видачі
  • Знизилася значимість посилань
  • За посилання почали накладати санкції
  • Видача стала формуватися випадковим чином

  Поведінкові чинники зробили нас із сірих спамерів - білими маркетологами

  SEO - це боротьба за деталі. У 2010 році один фахівець міг вести 30 проектів, то зараз на один проект потрібно 5 фахівців, так як необхідно володіти як мінімум 10 інструментами для просування.

  • тегів семантика

  Працює для інтернет-магазинів. Як це працює:

  1. Ви збираєте базиси - верхні слова, які будуть формувати запити на просування, це можуть бути ключові слова з категорій або якісь ознаки, які точно відносяться до ваших товарів.
  2. Відсівати мінус-слова, дивіться в Яндекс. Вордстат, які слова не підходять до просування ваших товарів разом з базисом.
  3. Розширюєте список запитів за допомогою потреби (купити, замовити, ціни і т.д), статево-вікових характеристик, Wordstat, SerpStat (сервіс запитів, по яких просуваються конкуренти в пошуку і Ю Я) і Яндекс. Метрики (запити, за якими до вас переходили користувачі на сайт).
  4. Очищаєте і группируете запити. Багато робили це вручну, у нас був навіть рекорд: близько 60 000 запитів ми групували вручну. Але зараз є сервіси, які дозволяють частково автоматизувати цю роботу, наприклад, сервіси Rush Analytics і Just Magic. За допомогою них по Форексу 6000 потреб плюс До 2000, зібраних вручну.
  5. Проектуєте структуру сайту. Зазвичай проектує дизайнер, і на початковому етапі немає глибокого дослідження аудиторії з метою зрозуміти їх основні потреби. Такий підхід погано впливає на SEO і на конверсію. Тому що сторінка, яка вирішує багато потреб гірше, ніж одна, але та, яку хотів задовольнити клієнт.
  6. Шукайте відповідності. Колір, характеристика, місто, ціна
  7. Створюєте сторінки фільтрів за категоріями.

  За цією моделлю працюють випускники курсу SEO & Marketing від ТопЕксперт і отримують ось такі результати:

  Обсяг роботи зі збору семантики великий: від 120 до 180 годин на місяць. Жіноче взуття і чоловіча просувається по-різному, телефони і чохли для телефонів теж мають різну семантику. Якщо відвідувачі знають конкретну марку телефону, то про чохли зазвичай вказують колір.

  1. LSI. Латентно-семантичний аналіз

  Тексти пишіть такі, які відносяться до вашої тематики. Перевірити «тематичність» слів можете за допомогою сервісу Just Magic. Сайт, на якому в текстах багато води, яка не належить по стилістиці і темі, буде погано ранжуватися. Just Magic пропонує також тематичні слова, на підставі яких можна писати текст. Уникайте стоп-слова, а також вступні конструкції. Розробляйте ТЗ для копірайтера на підставі рекомендацій сервісу.

  1. Математичне моделювання текстів

  Знову ж таки, це може Just Magic. Аналогів його поки немає, оскільки творці сервісу мають унікальні знання, що дозволяють моделювати аналіз текстів Яндекса. Сервіс дозволяє розраховувати ТЗ за обсягом слів, ключові слова в заголовках і абзацах і навіть підказує потрібний url. І ви отримуєте хороший текст. У таких тематиках як "пластикові вікна" просуватися по-іншому просто не можна.

  1. контентний маркетинг

  У 2010 році ми проводили дослідження SEO-альманах по 200 факторів ранжирування. Нам дали коментарі експерти, фахівці Яндекса, ми отримали публікації в ЗМІ, все це природні посилання. Протягом року трафік сторінки дослідження був більш 400 відвідувачів на добу. Коли у SEO-cспеціалістов виникало питання, на які фактору потрібно впливати зараз, вони відкривали дослідження і дивилися, чи хтось питав на форумах, що важливіше: title або h1, йому кидали посилання на це дослідження. За рахунок чого це вдалося? Ми створили інфографіку, яка добре розходилася, зібрали думку експертів, які ділилися інформацією, публікувалися в онлайн-ЗМІ, на форумах, блогах, соціальних мережах, вступали на конференціях з посиланням на це дослідження, проводили вебінари. В результаті такої роботи ви отримуєте трафік і посилання.

  1. воронка маркетингу

  Якщо не опрацьована повністю воронка маркетингу і продажів, наприклад, call-центр погано працює, то конверсії не буде, і все, що ви вклали в SEO, обнуляється. SEO сьогодні неможливо ефективно реалізувати як окремий інструмент, це повинна бути частина комплексного маркетингу.

  Часто неправильно витрачають маркетинговий бюджет, вкладаючи тільки в SEO або контекст + SEO, але забувають про інші інструменти: структура сайту і сторінки, цінова політика, аналіз конверсії сайту, репутаційний маркетинг (робота з відгуками), товарні рекомендації.

  1. Швидкі результати

  Сьогодні особливо актуальна методика «Швидкі результати». Щоб отримати швидкі результати, в першу чергу треба зайнятися заголовками, текстами, а title урли оптимізуються в першу чергу. Особливо результати видно при переході з топ-5 в топ-3. У видимій зоні топ-3 трафік може збільшитися в 2 рази. Але в деяких тематиках, коли вибір складний і люди переглядають по 10 сайтів (вибір сукні, медична тематика, меблі) це не працює.

  • технічний аудит

  Через технічні помилки сайт може втратити до 90% трафіку. Тому проводити його потрібно регулярно. Ми це робимо за допомогою сервісу СайтРепорт .

  • Індексація важливих сторінок. З'ясуйте, скільки разів ваш сайт немає в індексі і додайте їх.

  • Плоска структура сайту. Сторінки сайту повинні бути максимально близькі до головної.

  • Поліпшення сніпетів. Ставитися до сніпетів можна як до додаткової рекламної можливості вашого сайту. Напишіть короткий опис за запитом таким, щоб людині стало зрозуміло, що на вашому сайті він вирішить свою потребу. На такий сайт частіше клацають, що може підвищити позицію вашого сайту. Детальніше можете прочитати в статті « 14 важелів для кликабельности сніпетів »В блозі ТопЕксперт.

  • Прискорення сайту. Швидкість завантаження сайту повинна бути високою, мало хто стане чекати, поки ваш сайт довантажити всі необхідні скрипти. Якщо у вас низька швидкість завантаження, то Яндекс може навіть знизити рейтинг в Яндексі, але це при зовсім критичному випадку (20 секунд).

  1. Юзабіліті-тестування

  Ми використовуємо сервіс AskUsers, який дозволяє аналізувати сайт з точки зору цільової аудиторії. Можна попросити зробити замовлення, і опитати користувачів, наскільки це було зручно.

  На курсі SEO & Marketing ми даємо чек-лист на 100 перевірок, щоб закрити проблеми сайту з точки зору користувачів і пошукових систем.

  1. зняття посилань

  Вивантажуєте сайти-донори з Яндекс. Веб-майстер, аналізуйте їх і знімаєте погані. Це потрібно зробити для того, щоб у вас не було ризику потрапити під Минусинськ.

  1. PR і крауд-маркетинг

  Агенти реєструються на форумах і пишуть коментарі з посиланням на ваш сайт, публікують пости з посиланнями в соціальних мережах. Посилання отримувати можна з Вікіпедії, це не так просто, але можливо. Використовуйте каталоги, публікації в асоціаціях і блогах для отримання природних посилань.

  10. Зняття санкцій

  Зняли санкції - отримали зростання трафіку!

  Тепер, коли ви прочитали все до кінця, новачки дізналися більше про нові тенденції в SEO, ми пропонуємо вам зануритися повністю в світ пошукової оптимізації та даруємо 30% знижку на всі модулі курсу SEO & Marketing . Заняття почнуться у вересні. А Відеоотзиви про курс від учнів і навіть роботодавців дивіться тут .

  Ви підприємець і хочете більше розбиратися в тонкощах SEO? скачайте книгу «SEO для бізнесу», яку рекомендує знайомий нам усім Руслан Татунашвілі. Вона допоможе вам зрозуміти, які маркетингові виверти використовують проти вас агентства, як просуватися самостійно або руками співробітника і скільки насправді коштує просування.

  Отже, що ж змінилося за останні 6 років?
  Отже, що ж змінилося за останні 6 років?
  За рахунок чого це вдалося?
  Ви підприємець і хочете більше розбиратися в тонкощах SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»