Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Новий голова та головний виконавчий директор Arianespace зустрічає американських клієнтів та виробників супутників

  Перший американський візит Стефана Ісраля, як голова та головний виконавчий директор Arianespace, привів його в контакт з американськими клієнтами та виробниками космічних апаратів, які є важливим сегментом запуску компанії протягом наступних кількох років.

  Цього місяця подорож із чотирьох міст взяла Ізраїль від узбережжя до узбережжя для зустрічей з керівниками компанії Intelsat, супутникових систем Boeing, DIRECTV, Echostar та SSL Цього місяця подорож із чотирьох міст взяла Ізраїль від узбережжя до узбережжя для зустрічей з керівниками компанії Intelsat, супутникових систем Boeing, DIRECTV, Echostar та SSL.

  "Це була чудова можливість для діалогу з ключовими американськими гравцями як у сфері телекомунікацій, так і у сфері супутникового зв'язку", - сказав Ізраел.

  В рамках розмов Ізраїль підкреслив цінність запуску Arianespace - задоволення потреб місії клієнтів з демонстрацією надійності, можливостей і ресурсів своєї трьох членів родової ланки: важкого вантажопідйомника Ariane 5, середнього ліфта Soyuz та легкого Vega .

  Під час обговорення він окреслив середньострокові (2015 р.) Поліпшення, заплановані для Ariane 5, включаючи доповнення висоти корисного навантаження до двох метрів.

  Додатковий об'єм обтічника додатково підвищує гнучкість Arianespace у підборі великих і середніх пасажирів на традиційному подвійному запуску Ariane 5 до геостаціонарної орбіти перенесення, яка переносить супутники у верхній і нижній позиціях «стека» корисного навантаження.

  У рамках поточної політики Arianespace щодо відкритих комунікацій, американський тур цього місяця буде слідувати за іншими зустрічами з американськими компаніями восени цього року.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»