Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Новий заголовок сторінки Google та опис довжини символу для SEO

  1. Що це означає?
  2. Заголовки та описи сторінок
  3. Місцеві карти
  4. Рекомендовані фрагменти
  5. Потрібна допомога?

  Компанія Google розпочала значні зміни на сторінці результатів пошуку, розширивши основний стовпець результатів з 500 пікселів до 600 пікселів. Кількість пробілів між результатами та функціями на правій бічній панелі зменшилася з 65 пікселів до 60.

  Ця нова зміна впливає на кожен аспект результатів пошуку Google, включаючи Adwords, Пропоновані фрагменти та локальні пакети.

  Що це означає?

  Збільшення ширини стовпців може насправді підвищити органічні результати вище на сторінках, а деякі багаторядкові списки могли б підходити до менших ліній. Додаткова ширина також може означати зменшення висоти інших елементів у результатах пошуку, підвищуючи органічні результати вище, ніж вони були раніше. Ті, хто був розчарований, коли Google вирішив відобразити 4 оголошення Adwords у верхній частині результатів, повинні бути особливо задоволені цим.

  Заголовки та описи сторінок

  Збільшення ширини призвело до того, що більше символів у заголовках сторінок відображається до того, як Google додасть еліпси… так що тепер у вас є близько 70 символів для роботи з назвами сторінок у порівнянні з 55-60
  Збільшення ширини призвело до того, що більше символів у заголовках сторінок відображається до того, як Google додасть еліпси… так що тепер у вас є близько 70 символів для роботи з назвами сторінок у порівнянні з 55-60.

  Кількість відображуваних описів сторінок збільшилася приблизно на 16-20 символів на рядок, при цьому нова довжина опису на рядок становить 100 символів. Наразі Google обрізає описи для багатьох результатів і використовує лише половину довжини другого рядка опису, а це означає, що на даний момент потрібно працювати протягом приблизно 150-160 символів.

  Якщо опис вашої сторінки не перевищує 100 символів, ми пропонуємо вам розширити її, оскільки опис сторінки буде розміщено в одному рядку, зменшуючи кількість нерухомості в результатах пошуку.

  Місцеві карти

  Місцеві карти ширше, і Google в даний час перемикається між варіантами кількості відображуваної інформації
  Місцеві карти ширше, і Google в даний час перемикається між варіантами кількості відображуваної інформації. Більша ширина означає, що висота цієї функції зменшується, що потенційно збільшує органічні результати вище на сторінці.

  Рекомендовані фрагменти

  Ширина рекомендованих фрагментів збільшилася до 646 пікселів, що стало 46 ширше, ніж звичайні органічні результати. Обсяг тексту у вікні, що відображається, не збільшився, але завдяки додатковій ширині, висота була зменшена. Подібно до органічних результатів, довжина відображуваної назви сторінки також збільшилася - 46 пікселів ширше, ніж звичайні органічні результати пошуку, з 556 пікселів.

  Потрібна допомога?

  Якщо ви ще не переглянули назви сторінок або описи сторінок, або хотіли б, щоб ми подивилися на SEO вашого веб-сайту, налагодити зв'язок .

  Що це означає?
  Що це означає?
  Потрібна допомога?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»