Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Нудота і вода в тексті - виявляється це важливо!

  1. Вода в тексті
  2. Схожі статті:

  Нудота тексту характеризує насиченість записи ключовими словами. При надмірному використанні однакових слів стаття втрачає органічність змісту і ніколи не потрапить в ТОП пошукових систем.
  Тому, якщо хочете, щоб сторінки вашого блогу потрапили хоча б на першу сторінку пошуку, потрібно працювати над оптимізацією цих показників. Для цього існує кілька ресурсів. Але мені більше сподобалася форма семантичного аналізу Адвего. Хоча, вона не завжди буває об'єктивною, але в основному все ж допомагає правильного написання сео-текстів.

  Кількісно показник виражений двома коефіцієнтами, які визначають класичну і академічну нудоту тексту.
  Класична нудота показує кількість повторюваних слів, від яких у роботів рябить в очах, тріщить у вухах і навіть нудить. Вони цього страшенно не люблять. Для матеріалів, заспамленності повторами, пошуковики знижують рейтинг. Розраховується цей показник, як квадратний корінь з числа самого повторюваного слова. Вважається, що рівень нудоти (класичної) не повинен перевищувати 7. Однак замовники сео-текстів часто вимагають, щоб цей коефіцієнт був не більше 3.

  Досягається він досить легко. Треба тільки заглянути в форму семантичного аналізу і замінити часто повторювані слова синонімами. Для цього можна скористатися програмою, яка називається синонімайзер.

  Академічна нудота тексту визначається відношенням кількості повторів слів до загальної кількості слів в запису. Найбільш оптимальним є коефіцієнт не більше 10. Вимоги замовників іноді зводяться до зниження цифри до 6 і менше, що трохи складніше для seo-копірайтера. Для цього потрібно писати нормальною людською мовою без монотонності і занудства, використовуючи все розмаїття слів.

  Сайт advego.ru представив мені семантичний аналіз цієї статті, де цифри класичної та академічної нудоти мене цілком влаштовують, а над водністю варто було б попрацювати і зменшити до 50%.

  Вода в тексті

  Є ще один показник, який характеризує якість матеріалу. Він називається «вода в тексті» і показує процентне відношення стоп-слів до загальної кількості слів. Цей коефіцієнт спірне. Багато його просто ігнорують. Якщо води в оглядi не бiльше 60-65%, то його вважають релевантним. Але що таке запис з вмістом води менше 60% - це такий матеріал, в якому присутній мінімум прийменників і союзів.

  Зниження відсотка вмісту води в запису можна також досягти, якщо позбутися від витіюватості формулювань, причетних, дієприкметникових оборотів, занадто довгих і складних речень. Необхідно намагатися робити текст більш читабельним, гнатися нема за визнанням ресурсу роботами, а прагнути зацікавити людей. Який сенс боротися за рейтинг пошукових систем, якщо для людей ваш сайт буде марним і нецікавим?

  Тепер ви знаєте, як аналізувати текст на нудоту і воду і як домогтися поліпшення цих показників з користю для свого або чужого блогу.

  PS Про те, як написати якісну статтю, ви можете прочитати на сторінці.

  Схожі статті:

  Both comments and pings are currently closed.

  Який сенс боротися за рейтинг пошукових систем, якщо для людей ваш сайт буде марним і нецікавим?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»