Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оновлення пакету "Закусочний пакет Google": місцевий пакет "7 пакетів"

  1. Що змінилося?
  2. Хто виграє?
  3. Хто програє?
  4. Що це означає для місцевих підприємств?
  5. Де знаходиться заголовок Google?
  6. Резюме

  Google нещодавно випустив всебічне оновлення свого локального алгоритму рейтингу, який повністю змінив обличчя результатів локальних пошуків.

  Зміни призвели до того, що багато місцевих підприємств наштовхнулися на неї, і багато сайтів вийшли з першої сторінки Google для своїх ключових слів.

  Традиційний "7 пакетів" результатів локальної карти зникли , замінені на нові результати "3 упаковки" не містять телефонних номерів або деталей адреси.

  Компанія Google зробила ще один крок між користувачами, які зможуть безкоштовно звертатися до місцевих підприємств зі своїх результатів пошуку.

  Якщо ви не в топ-3 ... то ваш бізнес є тост, і ви не будете отримувати бачив за будь-яких місцевих умовах.

  За словами Ріккі Боббі: «Якщо ви не вперше, ви останній».

  … Або тепер у випадку з усіма місцевими підприємствами зараз: «Якщо ви не є топ-3, то ви останній».

  Що змінилося?

  Номери телефонів, інформація про адресу та посилання на вашу сторінку Google+ не відображаються в результатах локального пошуку.

  Саме так він виглядав у результатах локального пошуку. Більше безкоштовної інформації про компанію в Google немає.

  Більше безкоштовної інформації про компанію в Google немає

  Це матиме суттєвий вплив на те, як користувачі взаємодіють з місцевими результатами, і робить ще більший акцент на тому, щоб бути в трійці місцевих результатів.

  Новий 3 пакета заохочує користувача натискати на кнопку до більшої кількості місцевих результатів.

  Це не дуже зручно для середнього користувача, оскільки для його перегляду потрібне ще одне натискання та подальше позиціонування Google як "середньої людини" між користувачами та місцевим бізнесом.

  Схоже, що Google буде змушувати всі місцеві компанії «платити, щоб грати» на своєму локальному ринку і навіть може розпочати стягнення з підприємств у найближчому майбутньому телефонних дзвінків з результатів їхнього пошуку.

  Хто виграє?

  1. Google - довше тримаючи користувачів на продуктах Google, вони ще більше збільшують кількість переглядів оголошень. Більше переглядів оголошень = більше $$$.
  2. Google Adwords - більше людей будуть змушені використовувати Adwords, щоб отримати видимість у своїй місцевості.
  3. Компанії в трійці кращих - якщо ви перебуваєте в трійці кращих, тоді ви були б дуже щасливі .
  4. Більші підприємства з більшими бюджетами - якщо у вас є бюджет для Adwords, ви можете продовжувати вдосконалювати свої кампанії AdWords, коли ми рухаємося до моделі "платити, щоб грати" - більше немає безкоштовних кліків для місцевих підприємств.
  5. Значення посилань - якщо у вас є сильний профіль для органічних посилань, це ще простіше класифікувати, оскільки вам більше не потрібно конкурувати з 7 пакетами результатів, які виштовхують вас далі на сторінку.

  Хто програє?

  1. Середній користувач - важче знайти бізнес-інформацію (ще один клік).
  2. Місцеві підприємства, які раніше входили до 7 кращих - занадто погані хлопці, ви gonnnnne .
  3. Найбільш малий бізнес - це тепер ще важче зайняти перше місце в трійці, і якщо ви хочете отримати певну видимість, це час для налаштування місцевої кампанії AdWords .

  Що це означає для місцевих підприємств?

  Це означає, що якщо ви не в топ-3, то краще почати працювати на своєму місцеві SEO гра.

  Я вважаю, що оновлення тепер приділятиме ще більший наголос на отриманні відгуків та розробці вашого профілю цитування.

  Але, буде цікаво подивитися, як це відбувається - це не схоже на оновлення для користувачів, що шукають / користуються, і більше покращення для нижньої суми Google, оскільки більше компаній будуть змушені перейти на платформу Adwords, і більше переглядів оголошень буде продуктів.

  Де знаходиться заголовок Google?

  Місцеві результати спрямовуються до моделі "платити, щоб грати", де Google платить за ці місцеві списки і покаже лише "кваліфікованих" фахівців у цій галузі.

  Ця велика публікація детальніше описує об'яви Google Home Services і також заохочувати підприємства стати "сертифікованими" .

  Ця велика публікація детальніше описує об'яви Google Home Services  і  також заохочувати підприємства стати сертифікованими

  Резюме

  Це місцеве оновлення Google має величезний характер і має величезні наслідки для більшості місцевих підприємств, які покладаються на свою місцеву видимість у Google, щоб створити більше бізнесу.

  Хоча оновлення, ймовірно, не найкраще для користувачів, це платформа Google, і вони можуть робити те, що їм подобається, і намагаються монетизувати локальний канал, який тривалий час надає "вільний" трафік місцевим підприємствам.

  Для малого бізнесу, ставки були підняті, і вам краще бути в цьому топ 3 інакше ви не збираєтеся отримати будь-яку видимість або трафік на всіх.

  Буде цікаво побачити, як все це вийде в найближчі місяці. Я думаю ми є у для rocky їзда досі!

  Що змінилося?
  Хто виграє?
  Хто програє?
  Що це означає для місцевих підприємств?
  Де знаходиться заголовок Google?
  Що змінилося?
  Хто виграє?
  Хто програє?
  Що це означає для місцевих підприємств?
  Де знаходиться заголовок Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»