Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  OpenCart, Joomla VirtueMart, ImageCMS-що краще?

  Вибираєте платформу для свого майбутнього інтернет-магазину Вибираєте платформу для свого майбутнього інтернет-магазину? Тоді ви напевно зіткнулися з непростим вибором: безліч движків, різні функції, різні можливості, цени.Неподготовленному людині розібратися у всьому цьому буде важко.

  Ми пропонуємо розглянути кілька популярних варіантів з усіх пропозицій на ринку: OpenCart, Joomla VirtueMart і ImageCMS. У цій статті і дізнаємося особливості трьох систем, їх загальні риси і відмінності. Сподіваємося, це допоможе вам вибрати свою систему.

  Joomla

  Популярна в світі CMS з відкритим кодом. Спочатку створювалася як платформа для корпоративних сайтів і візиток, але з модулем Virtuemart Joomla стала готова і до розробки інтернет-магазинів.

  Virtuemart - плагін, який легко встановлюється за допомогою автоматичного інсталятора компонентів і модулів. Не може бути використаний поза системою Joomla.

  В цілому по можливостям плагіна:

  • підтримує необмежене число категорій і товарів
  • необмежене число валют для одного товару
  • можливість роботи в режимі каталогу (якщо вимкнуто продажів)
  • використання різних платіжних систем
  • можливість встановлювати різні ціни на один товар для відображення різних груп покупців
  • великий вибір систем оплати та доставки
  • система знижок, бонусів, купонів. В цілому по частині маркетингу реалізовано багато затребуваних сьогодні функцій і інструментів.

  Джумла Віртуемарт добре підходить для інтернет-магазинів із середнім бюджетом. Тому, якщо ви збираєтеся запускати інтернет-магазин на 100+ товарів, із середнім або великим каталогом та широким набором функцій, є сенс придивитися до Joomla Virtuemart уважніше.

  OpenCart

  Ще одна поширена платформа, яка спеціалізується на створенні інтернет-магазинів. Ця безкоштовна система досить проста в управлінні, тому додаткові навички в розробці для роботи з нею не потрібні. Для старту продажів можна тільки змінити шаблон оформлення сторінок магазину, додати товари, описи - і можна запускати рекламну кампанію.

  Можливості Опенкарт в цілому:

  • необмежену кількість сторінок категорій, товарів, а також інформаційних сторінок
  • багатомовність і переклад інтерфейсу
  • можливість установки власних шаблонів дизайну
  • багатий функціонал в базовій збірці (відгуки клієнтів, рейтинги товарів, система знижок і купонів, вибір способу доставки і т.д.)
  • можливість створення декількох магазинів на одному двигуні шляхом розширення модульної системи.

  У OpenCart багато переваг. Як ми вже позначили, це безкоштовний движок з відкритим кодом. Система дуже активно розвивається, налічує величезне співтовариство, відрізняється високою швидкістю роботи. У розпорядження власника інтернет-магазину потрапляє дуже багато платних і безкоштовних модулів. Платні, до речі, бувають вельми дешеві. Ось так ми і підійшли до одного з основних мінусів.

  Простота коду OpenCart притягує безліч розробників різного ступеня кваліфікації, які для цієї платформи створюють сотні модулів. Купуючи неперевірені модулі, ви можете виявити в них надзвичайно поганий код і безліч помилок, які будуть наражати на небезпеку весь ваш інтернет-магазин.

  ImageCMS

  Ця платформа менш відома на світовому ринку в порівнянні з першими двома, але при цьому досить функціональна і надійна. Спочатку на движку створювалися тільки корпоративні сайти, але потім розробники випустили версію для розробки і розвитку інтернет-магазинів - ImageCMS Shop. Уже в базовій версії системи можна знайти всі необхідні інструменти і можливості для побудови бізнесу в електронній комерції. Розглянемо їх:

  • великі можливості панелі управління: повна інтеграція з 1С Підприємство, гнучкий Excel імпорт-експорт в форматах CSV / XLS / XLSX, опції, комбінації, варіанти товарів
  • вбудовані модулі і функції для SEO-оптимізації інтернет-магазину
  • високу швидкодію: відмітка 92 по Google PageSpeed ​​Insights
  • сучасні маркетингові можливості: вбудований блог для контент-маркетингу, подарункові сертифікати, управління банерами, програми лояльності тощо
  • великий вибір тематичних шаблонів для зміни дизайну інтернет-магазину
  • можливості для масштабування проектів.

  До мінус платформи - порівняно рідко виходять оновлення. Також, з огляду на те, що ImageCMS не так популярна в світі, як Joomla або OpenCart, складніше знайти програмістів, які знаються на цій платформі.

  Порівняння CMS: OpenCart, Joomla, ImageCMS

  Функціонал / можливості OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop Загальні Русифікована версія Є Є Є Російське співтовариство Є Є Є Російськомовна документація по роботі з системою Є Є Є Офіційна безкоштовна технічна підтримка Ні Ні Є Новини Є доповнення Є Є Візуальний редактор для роботи з контентом Є Є Є Створення інформаційних сторінок Є Є Є Дизайн OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop Вбудовані шаблони дизайну Є Є Є Зміна дизайну «на льоту» Ні Є Ні Робота з товарами OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop Синхрон низация з 1С Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Імпорт / експорт товарів з Excel Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Є Порівняння товарів Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Є YML-експорт Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Є Фільтр по характеристикам Потрібен додатковий модуль потрібен додатковий модуль Є Резервування товару Немає потрібен додатковий модуль Немає Оформлення замовлення OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop промокодом сть Є Є Оформлення замовлення без реєстрації Необхідний додатковий модуль Є Є Автоматичний розрахунок знижок Немає Є Є SEO OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop SEO оптимізація сайту Є Потрібен додатковий модуль Є ЧПУ Є Є Є Розвиток бізнесу і зростання продажів OpenCart Joomla VirtueMart ImageCMS Shop Партнерська програма в інтернет -магазин Потрібен додатковий модуль Потрібен додатковий модуль Немає Підключення до соціальних мереж Є Є Немає Email-розсилки Є Є Є

  Підсумуємо сказане. Дати однозначну відповідь на питання "Що краще: Joomla Virtuemart, OpenCart або ImageCMS?" Складно, тому що потреби і завдання кожного окремого проекту індивідуальні. Але при цьому кожна з систем має свою специфіку. Так, Joomla

  Virtuemart - це перевірена платформа, яка добре підійде для середніх і великих інтернет-магазинів. Але якщо вам потрібно персональна технічна підтримка - тоді цей варіант не для вас.

  OpenCart - легка, швидка система з великою кількістю модулів, з величезним активним спільнотою, але з можливими "підводними каменями" від малодосвідчених розробників додатків. Навпаки, ImageCMS не настільки популярна серед розробників, але при цьому на ній легко створювати як невеликі, так і великі інтернет-магазини; надійна і гнучка система.

  Вибираєте платформу для свого майбутнього інтернет-магазину?
  Дати однозначну відповідь на питання "Що краще: Joomla Virtuemart, OpenCart або ImageCMS?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»