Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимальна система оподаткування для інтернет-магазину

  1. ЕНВД
  2. ССО / ОСНО

  Міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Company провела дослідження російського ринку електронної комерції. Отримані дані дозволяють констатувати бурхливе зростання інтернет-торгівлі, якому не заважають ознаки рецесії у вітчизняній економіці.

  Якщо в 2001 році сукупний обсяг продажів на ринку склав $ 13 млрд., До кінця цього року прогнозується збільшення до $ 25 млрд. Найбільшим попитом серед росіян користуються авіа та ж / д квитки (18%), сучасна електроніка (11%), велика побутова техніка (10%). 60% активних користувачів інтернету здійснили хоча б одну покупку за останні 3 місяці.

  Активний розвиток ринку електронної торгівлі спонукає багатьох підприємців всерйоз розглядати інтернет-магазини як точки продажів і входити в цю нішу бізнесу. Яку систему оподаткування оптимально вибрати для інтернет-магазину?

  ЕНВД

  Обмеження: річний дохід до 60 млн. Руб., Торгова площа до 150 м². Особливості: простота обліку та звітності, відсутність необхідності використання касової техніки.

  За чинним законодавством продаж товарів і послуг через глобальну мережу відноситься до групи «Роздрібна торгівля, здійснювана через телемагазини і комп'ютерні мережі», код 52.61.2 класифікатора КВЕД. Згідно з роз'ясненнями ФНС Росії оподаткування доходів від подібного роду діяльності не може здійснюватися в рамках ЕНВД, оскільки для даної схеми потрібно стаціонарна торгова точка. Проте, багато підприємців обходять це обмеження, використовуючи сайт як віртуальну вітрину і здійснюючи продажу в реальному магазині.

  ССО / ОСНО

  "Класичним" варіантом є спрощена система з обмеженням річного доходу до 60 млн. Руб., Відсутністю представництв і філій, чисельністю співробітників до 100 чоловік і відсутністю в асортименті підакцизних товарів. Як об'єкт оподаткування можна вибирати доходи або доходи за вирахуванням витрат. Другий варіант вигідніший, коли витрати складають від 60% суми доходів. Його зазвичай вибирають інтернет-магазини, самостійно закуповують товар.

  Якщо бізнес не відповідає вимогам ССО, застосовується ОСНО. В обох випадках видача касового чека при прийомі грошових коштів і передачі товару клієнту є обов'язковою вимогою. У разі доставки замовлення клієнта додому ФНС рекомендує використовувати портативні ККМ. Передача чека, попередньо надрукованого в офісі, не допускається.


  Схожі теми:

  Яку систему оподаткування оптимально вибрати для інтернет-магазину?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»