Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  оптимізація Android

  1. Як оптимізувати роботу ОС Android за допомогою настройки додатків
  2. Як прискорити роботу Android шляхом очищення кешу
  3. Як прискорити роботу Android за допомогою розгону процесора
  4. Як оптимізувати час автономної роботи мобільного з ОС Android
  5. Як оптимізувати роботу ОС Android, інші способи

  Смартфони і планшети з операційною системою Google Android давно користуються заслуженою популярністю. Зручність використання і багатофункціональність даних пристроїв дозволяють виконувати на них найрізноманітніші завдання, що перетворюють звичайний маленький телефон в повноцінний мобільний комп'ютер. Але траплялося Вам помічати, як згодом якість роботи Вашого мобільного улюбленця з операційною системою Android може падати? Знижується швидкість запуску додатків, смартфон пригальмовує в тих завданнях, в яких раніше "літав", а батарея починає розряджатися так швидко, ніби-то її підмінили?

  Всі ці неприємні явища можуть бути пов'язані з тим, що операційна система Вашого пристрою поступово засмічується обривками старих програм, різним сміттям, деякі програми, що працюють у фоновому режимі, постійно "поїдають" заряд акумулятора і т.д. Щоб Ваш телефон або планшет працював довго, необхідна так звана оптимізація операційної системи і її програм, тобто її чистка від усього зайвого і прискорення роботи.

  Оптимізація ОС Android може здійснюватися різними способами і діяти на різних рівнях системи. І сьогодні ми поговоримо про те, як оптимізувати роботу Вашого мобільного пристрою і як прискорити роботу Android.

  Як оптимізувати роботу ОС Android за допомогою настройки додатків

  У загальному випадку уповільнення роботи Вашого смартфона на Androidочень часто може бути пов'язане з тим, що внаслідок установки багатьох програм система поступово засмічується, додатки забивають свій кеш, постійно лізуть в інтернет, довантажуючи непотрібну Вам рекламу і т.д. Перед тим, як оптимізувати роботу Вашого мобільного друга, непогано було б дізнатися, які ресурси на що витрачаються, встановивши додаток для системного моніторингу. Хорошим варіантом серед подібних нам здається програма SystemPanel App / Task Manager , Але можна використовувати і будь-яку іншу з аналогічною функціональністю. Знаючи, що саме найбільше споживає ресурсів системи, далі буде простіше боротися з цим явищем.

  Існує кілька простих рецептів, які зберігали вашого мобільного помічника в його максимально продуктивному стані після початку користування. Щоб домогтися стабільності і прискорення роботи свого мобільного девайса, дотримуйтесь простих порад щодо його оптимізації:

  1. Встановлюйте собі на телефон або планшет тільки ті додатки, які Вам дійсно потрібні. Якщо Ви не знаєте точно, навіщо Вам певний додаток - краще його не ставити. Не потрібно засмічувати свій мобільний пристрій незрозуміло навіщо завантаженими з маркету Google Play додатками або іграми, тільки для того, щоб глянути, що це таке. Часта інсталяція та подальше видалення додатків обов'язково засмічені кеш Вашого пристрою з ОС Android;

  2. Вимкніть автозавантаження зайвих додатків. Багато додатків завантажуються разом зі стартом системи і висять в оперативній пам'яті, займаючи її ресурси і споживаючи потужність процесора, навіть без відома користувача. Встановіть додаток, аналізує Ваш список автозавантаження, і відключіть в ньому ті додатки, які не повинні стартувати разом з Android. Одним з додатків, що дозволяють це робити, є безкоштовна програма Autorun Manager .

  Одним з додатків, що дозволяють це робити, є безкоштовна програма  Autorun Manager

  3. Видаліть вбудовані в прошивку додатки, якими Ви не збираєтеся користуватися. Дуже часто виробники мобільних пристроїв додають в свої прошивки для них деяку кількість фірмових додатків, призначених для роботи з сервісами виробника, або ж просто виконують рекламну функцію. Зазвичай такі додатки є абсолютно марними для користувача, причому деякі з них можуть досить неабияк "важити", та ще й відкушувати від оперативної пам'яті телефону або планшета. Видаліть все, що тільки можна. Що чистити безпечно, а чого краще не чіпати, можна дізнатися на спеціалізованих форумах, в гілці, присвяченій придбаного вами пристрою. У більшості випадків видалення вбудованих в прошивку додатків можливо тільки на пристроях з root-правами, але права Суперкористувача - штука корисна в будь-якому випадку, так що отримати їх зараз - саме час. А як саме це робиться, Ви можете прочитати в цій статті нашої бази знань: Як отримати root права на Андроїд.

  Більше інформації про те, як видаляються зі стандартними програмами на Android, шукайте тут: Видалення стандартних додатків на Android.

  4. По можливості переносите додатки на флеш-карту micro- SD. Перенесення встановлених додатків на карту пам'яті micro-SD звільняє місце в основній пам'яті для інших додатків. При бажанні можна переносити навіть ті програми, які штатними засобами не переносяться. Для цього, правда, Вам доведеться використовувати сторонній софт, наприклад, Titanium backup . Більше інформації про перенесення додатків на карту пам'яті можна отримати в статті нашого FAQ "Встановлення програм на карту пам'яті Android".

  5. Заблокуйте вбудовану в додатки рекламу. Розробники додатків для ОС Android люблять вбудовувати в них рекламу, яка приносить їм додатковий дохід. Найчастіше вбудована реклама - це єдина можливість підтримувати безкоштовну версію програми. У той же час, така реклама може бути досить нав'язливою, крім того, додаток постійно лізе за нею в інтернет, поїдаючи наш мобільний трафік. Найпростіше для блокування реклами скористатися будь-яким блокувальником , А взагалі видалення вбудованої реклами в ОС Android - це окрема велика тема, ознайомитися з якою можна, прочитавши наступну статтю нашого FAQ: видалення реклами на Андроїд.

  6. Забороніть додатків вільний доступ в інтернет. Якщо у Вас є підозра, що якийсь додаток постійно лізе в інтернет, передаючи незрозумілу інформацію і споживаючи трафік, але видаляти додаток Ви не бажаєте внаслідок його корисності, можна просто заборонити йому вихід в мережу за допомогою програми-брандмауера. Однією з простих і безсплатних подібних програм є DroidWall - Android Firewall.

  Однією з простих і безсплатних подібних програм є  DroidWall - Android Firewall

  Як прискорити роботу Android шляхом очищення кешу

  Крім усього перерахованого вище, рекомендується регулярно очищати операційну систему від накопичується в ній сміття. Це дозволить як прискорити роботу Вашої смартфона або планшета, так і звільнити необхідне під потреби користувача місце в пам'яті. Сміття в ОС Android в основному полягає в кеші, тобто тимчасових файлах, які створюють програми під свої потреби. Кеш кожної програми можна чистити вручну, але це довго і незручно. Набагато розумніше скористатися спеціалізованими програмами, яких створена достатня кількість, до того ж і безкоштовних. Хорошим варіантом серед них виглядає, наприклад, Clean Master Phone Boost .

  Хорошим варіантом серед них виглядає, наприклад,  Clean Master Phone Boost

  Більш детально дізнатися про те, як оптимізувати і як прискорити роботу Android шляхом очищення кешу Ви можете в статті з нашого сайту: Як очистити Андроїд від сміття .

  Як прискорити роботу Android за допомогою розгону процесора

  Ще одним способом оптимізації швидкодії, який змушує Ваш телефон або планшет працювати помітно швидше, є збільшення частоти роботи процесора, або, просто кажучи, його розгін. Дана операція на мобільних процесорах не настільки популярна, як на їх настільних аналогах, але знати про таку можливість прискорення роботи свого мобільного пристрою буде не зайвим. Для застарілих пристроїв зі слабкими процесорами розгін може бути цілком актуальним.

  Будьте уважні! Втручання в частоту роботи процесора може негативно позначитися на його стабільності внаслідок перегріву, також така операція може повністю вивести з ладу Ваш смартфон або планшет. Всі дії по виконанню розгону процесора на Android Ви виконуєте виключно на свій страх і ризик.

  Перед тим, як здійснювати розгін свого процесора, настійно рекомендується ознайомитися з результатами такого розгону від власників аналогічних Вашій мобільних девайсів, щоб розуміти безпечні граніцимаксімальной частоти і бути обізнаним про можливі проблеми. Крім того, майте на увазі, що збільшення частоти роботи процесора обов'язково призведе до збільшення енергоспоживання Вашого смартфона або планшета і, відповідно, до зменшення часу автономної роботи. Тут потрібно шукати розумний баланс між зростанням продуктивності і зменшенням автономності пристрою.

  Здійснюється розгін процесора на Android за допомогою спеціальних програм. Однією з найпопулярніших серед них є AnTuTu CPU Master , Який можна безкоштовно завантажити з Google Play маркету. Програма вимагає root-права, але, сподіваємося, Ви їх вже отримали, виконуючи наведені вище рекомендації щодо оптимізації Android.

  Програма вимагає root-права, але, сподіваємося, Ви їх вже отримали, виконуючи наведені вище рекомендації щодо оптимізації Android

  Іноді в кастомних прошивках для мобільних пристроїв частота роботи процесора вже підвищена до рівня, який авторами прошивки вважається прийнятним, або ж користувачеві надається можливість самому вибрати межа підвищення частоти. Просто пошукайте відповідну прошивку з даної оптимізацією.

  Як оптимізувати час автономної роботи мобільного з ОС Android

  Ваш телефон або планшет може стати справжнім "літаком" після виконання вищенаведених оптимізацій. Але будь-яке прискорення роботи свого мобільного пристрою не залишить Вас задоволеним, якщо при цьому устройтсво буде занадто швидко розряджатися. Оптимізація роботи акумулятора на Android є дуже важливим етапом загальної оптимізації операційної системи.

  Для того, щоб батарея Вашого новенького смартфона або планшета вийшла на свою максимальну потужність, і потім зберігала її тривалий час, батарею потрібно розгойдати. Для цього новий акумулятор потрібно розрядити в нуль, а потім зарядити до упору, залишивши зарядний пристрій підключеним на ще деякий час після того, як на індикаторі заряду з'явиться напис "заряджений". Дану операцію необхідно повторити тричі, після чого відкалібрований таким чином акумулятор буде працювати на піку своєї потужності. Якщо Ви часто і хаотично заряджаєте свій мобільний пристрій, таку операцію з калібрування батареї рекомендується проводити регулярно.

  Крім того, відключайте бездротові інтерфейси кожен раз, коли вони вам не потрібні, користуйтеся енергозберігаючими профілями апарату, включіть автоматичне регулювання яскравості, щоб екран не працював весь час на максимумі. Для радикального впливу на тривалість терміну життя батареї можна зменшити частоту роботи процесора за рецептом з попереднього розділу.

  Існує кілька програм, спеціально призначених для тонкого регулювання енергоспоживання мобільних пристроїв з операційною системою Android. Snapdragon BatteryGuru і Battery Doctor (Battery Saver) є найпопулярнішими серед них, але є й інші подібні, які легко знаходяться на Google Play маркеті.

  Snapdragon BatteryGuru  і  Battery Doctor (Battery Saver)  є найпопулярнішими серед них, але є й інші подібні, які легко знаходяться на Google Play маркеті

  Оптимізація роботи батареї в операційній системі Android - дуже велика і цікава тема, і якщо Ви вирішили зацікавитися її всерйоз, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з наступною статтею нашої бази знань: Економія батареї на Андроїд.

  Як оптимізувати роботу ОС Android, інші способи

  Існують і інші способи, що дозволяють прискорити роботу Ос Android. Наприклад, можна в меню налаштувань свого пристрою, в пункті "Для розробників", відзначити галочкою пункт "Прискорити роботу GPU", що може дещо збільшити продуктивність відтворення графіки. Можна відключити синхронізацію вашого пристрою з сервісами Google, якщо Вам це не потрібно. Якщо Ви встановили собі на робочий стіл живі шпалери Android за цим рецептом , Також відключіть їх, адже це дуже ресурсномістка функція ОС. Крім того, в оперативній пам'яті вашого пристрою висить кожен віджет, який присутній на робочих столах, і якщо Ви якимось виджетом не користуєтеся, видаліть його і звільніть тим самим ресурси свого телефону або планшета.

  Як бачите, оптимізація Android - питання комплексне, і перед тим, як прискорювати роботу Android, користувачеві необхідно провести певну підготовку. Але, повірте нам, шкурка однозначно варта вичинки. Після проведення хоча б деяких з перерахованих у статті операцій зросла швидкість роботи Вашої операційної системи і її додатків, а також загальна чуйність смартфона або планшета, будуть помітні неозброєним оком. Так що пробуйте, і хай Вам щастить!

  Але траплялося Вам помічати, як згодом якість роботи Вашого мобільного улюбленця з операційною системою Android може падати?
  Знижується швидкість запуску додатків, смартфон пригальмовує в тих завданнях, в яких раніше "літав", а батарея починає розряджатися так швидко, ніби-то її підмінили?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»