Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація графіки. Пакетне стиснення PNG іконок / графіки для сайту

  Не секрет, що оптимізація графіки сайту може істотно прискорити завантаження і відображення веб-сторінки, підвищити сумісність з іншими пристроями і зробити сайт більш привабливим для пошукових систем. В основному, сайти містять безліч іконок, графіки в png форматі. За замовчуванням, в стандартних темах CMS графіка вже оптимізована, але коли виникає бажання щось поліпшити, - наприклад, оновити іконки, - виникають і проблеми.

  На популярних сайтах, таких як www.iconsearch.ru , www.iconfinder.com і інших, іконки містяться в форматі PNG-24 з альфа каналом, що забезпечує прозорість фону. Тобто таке зображення можна помістити абсолютно на будь-який фон, однак його розмір величезний - приблизно в 5 разів вище, ніж у оптимізованого зображення.

  Отже, стаття про те, як виконати пакетну оптимізацію графіки сайту в форматі PNG і максимально без втрат якості зменшити розмір вихідних зображень. Перш за все, слід визначитися з тим, чи потрібен Вам альфа-канал, тобто прозорість іконки. Справа в тому, що саме прозорість додає зображенню зайві кілобайти. У розглянутому нами прикладі ми будемо припускати, що фон основної області сайта, що містить іконки, - білого кольору.

  Ось папки, в яких знаходяться зображення для оптимізації.

  Ось папки, в яких знаходяться зображення для оптимізації

  Вихідні папки з іконками

  Відкриваємо програму під назвою Photoshop. Тиснемо Alt + F9 - відкриється вікно «Операції». Створюємо нову операцію під назвою «Іконки».

  Створюємо нову операцію в Photoshop

  Після цього почнеться запис операції, яку ми будемо використовувати для пакетної обробки. Відкриваємо будь-яке тестове зображення, яке можна «покалічити». Далі переходимо в меню Зображення -> Розмір зображення. Змінюємо розмір, вказуючи кінцевий розмір в пікселях. Якщо ця операція не потрібна, - пропустіть цей крок.

  Далі ми вибираємо основний колір, який буде фоном нашої іконки (в самому низу панелі інструментів зліва). У нашому випадку - це білий. Після цього переходимо в меню Зображення -> Режим -> Індексовані кольору. У вікні вказуємо такі параметри:

  Палітра - Локальна (Селективна),

  Кольори - тут вказуємо число до 256-ти. Це кількість квітів, використовуваних в зображенні і від цього параметра залежить наскільки буде зменшено зображення. Рекомендую поставити значення 128. Якщо іконка не містить багато квітів, то можна поставити менше;

  Примусові - не показує,

  Прозорість - знімаємо галочку;

  Підкладка - Основний колір (це буде фон іконки);

  Дизеринг - Випадковий, 75%.

  Дизеринг - Випадковий, 75%

  Photoshop. Індексовані кольору.

  Натискаємо ОК, зберігаємо файл і потім - зупиняємо запис операції у вікні «Операції». Далі переходимо в меню Файл -> Автоматизація -> Пакетна обробка. Вибираємо створену нами операцію, а також вказуємо шлях до папки з нашими іконками. Галочки виставляємо як на картинці нижче:

  Photoshop. Пакетна обробка.

  Коли операція буде закінчена розмір іконок не зміниться - не лякайтеся! Зображення вже оптимізовані: ми «відсікли» непотрібні кольору, прибрали альфа-канал, однак зображення все ще містять багато порожніх байтів, що не несуть корисної інформації. Ми їх повинні прибрати. Для цього є дуже хороша програма, яку я ледве-ледве знайшов. Це єдине працездатне і найпростіше у використанні додаток, яке може очистити PNG зображення від «сміття», залишивши лише ті байти, які містять інформацію. Таким чином вона не шкодить якості зображення - його ми вже зафіксували і обмежили в Photoshop.

  Називається програма PngOptimizer. Переходимо на сайт http://psydk.org/PngOptimizer.php і викачуємо ZIP архів з програмою (вона безкоштовна). З нього нам знадобиться лише невеликий файлик під назвою PngOptimizer.exe. Кладемо в зручне для нас місце, запускаємо програму і просто перетягуємо туди все папки з іконками. Програма перезберегти всі файли, залишивши їх в тих же локаціях, де вони і лежать:

  Програма перезберегти всі файли, залишивши їх в тих же локаціях, де вони і лежать:

  Оптимізація PNG за допомогою програми PngOptimizer

  Процес займе зовсім небагато часу і Ви будете задоволені результатом. Тепер нам потрібно видалити всі бекапи (резервні копії), залишені програмою. Вони починаються з символу нижнє підкреслювання. Переходимо в папку, де містяться папки з іконками і вбиваємо в пошук «_ *. Png«. Провідник знайде всі файли з розширенням PNG, які починаються з нижнього підкреслення. Виділяємо їх все і видаляємо.

  Усе. Тепер іконки готові до завантаження на сервер!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»