Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація ігор під відеокарти AMD в «один клік» або Gaming Evolved і з чим його їдять

  Що робити, коли хочеться пограти, а комп'ютер дідок не може видати достатню кількість кадрів? Сьогодні ми розглянемо, як оптимізувати гри на відкритих AMD за допомогою утиліти AMD Gaming Evolved.

  Сьогодні ми розглянемо, як оптимізувати гри на відкритих AMD за допомогою утиліти AMD Gaming Evolved

  Малюнок 1. Приклад оптимізації гри програмою Gaming Evolved

  Gaming Evolved App - це утиліта, розроблена компанією AMD спільно з компанією Raptr. За допомогою даної програми геймери зможуть полегшити процес налаштування всередині ігрової графіки, тобто програма автоматично підбирає налаштування графіки під параметри Вашого ПК.

  Встановлені графіки беруться з ігрового співтовариства Raptr, зрозуміло, пройшовши суворий контроль. Задати налаштування для конкретної гри можна в один клік. Спочатку доступні три профілю: Performance (максимальна продуктивність), Balanced (збалансований) і Quality (максимальна якість).

  Інтерфейс програми максимально простий. На вкладці «Бібліотека» з лівого боку ви можете побачити список ігор, встановлених на Вашому ПК. Зазвичай програма знаходить гри автоматично, але якщо з якоїсь причини гра не додалася в клієнт, Ви можете додати її вручну.

  Малюнок 2. Додаткові функції програми Gaming Evolved

  Дана утиліта дозволяє автоматично оновити драйвери відеокарти на актуальні. Крім того, дана програма дозволяє записувати екранне відео (GVR) з можливістю миттєвого повтору. Також власники відеокарт AMD тепер можуть швидко і просто транслювати свій геймплей в TWITCH без зниження продуктивності. Максимальний вплив на продуктивність при трансляції може бути не більше 3 FPS.

  AMD Gaming Evolved за підтримки Raptr ставати кращим додатком свого роду на ринку, завдяки оптимізації «в один клік» і підтримці величезної кількості ігор (на 43% більше, ніж GeForce Experience). Додаток Gaming Evolved надає швидкий доступ до товариства Raptr. Слід згадати, що за користування даної програми нараховуються всередині програмні бонусні бали, які можна витратити на придбання ігор і відеокарт від компанії AMD прямо всередині магазину, вбудованого в програму.

  Завантажити програму: AMD Gaming Evolved .

  На замітку: Купити недорого фірмові камери tvi ви зможете в будь-який зручний для вас час просто відвідавши інтернет-магазин https://www.arax-cctv.ru/videocams/tvi-camera/. Рекомендуємо вам до співпраці дану компанію!

  На цьому все! Дякую за увагу і до нових зустрічей на сторінках сайту itDell.ru

  З повагою до читача, автор матеріалу - Денис Димитров. Публікація даного матеріалу на інших ресурсах дозволяється виключно з індексуємим посиланням на джерело ( http://itdell.ru ) І з зазначенням автора.

  Що робити, коли хочеться пограти, а комп'ютер дідок не може видати достатню кількість кадрів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»