Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Оптимізація коду сайту

  1. Оптимізація коду сайту: в чому полягає важливість?

  В рамках проведення підготовчих робіт до пошукового просування веб-майстер повинен вирішити безліч завдань, які допоможуть дати грамотний поштовх подальшому розвитку бізнесу В рамках проведення підготовчих робіт до пошукового просування веб-майстер повинен вирішити безліч завдань, які допоможуть дати грамотний поштовх подальшому розвитку бізнесу. Перш, ніж розпочати активну роботу із зовнішніми факторами, тобто нарощувати зворотні посилання і активно розкручувати портал в пошукових системах, веб-майстру належить провести внутрішню оптимізацію сайту . Вважається, що саме на цьому тримається сам процес пошукового розкручування.

  Внутрішня оптимізація сайту складається з більш, ніж 10 різних етапів, які необхідно реалізувати своєчасно і коректно. Варто підкреслити, що цей процес вимагає величезної відповідальності та багато часу, і від того, чи правильно налаштований Ваш веб-ресурс зсередини, і наскільки він адаптований під вимоги сучасних пошукових систем, залежить швидкість його виходу на топові позиції у видачі.

  • Аналізуємо нішу можливих конкурентів. Звичайно, це захід не прямо відноситься до процесу внутрішньої настройки сайту, але в той же час він одноголосно визнаний стартовим дією для всього процесу пошукової оптимізації (SEО). Як правило, для того, щоб отримати цінну інформацію, на основі якої можна буде скласти попередню стратегію просування, не потрібно аналізувати статистичні дані та технічні характеристики всіх конкурентних порталів. Досить максимально тісно ознайомитися з 5-7 ресурсами, і на основі отриманої інформації приймати рішення про подальше просування власного веб-продукту.
  • Робота з ключовими словами: збір семантичного ядра, його кластеризація, фільтрація загального переліку ключових слів від так званих «пустушок» і нецільових запитів, угруповання їх за тематичними ознаками.
  • Вибір посадочних сторінок під конкретний запит і розміщення запитів на сайті.
  • Оптимізація структури сайту і навігації по сторінках.
  • Робота з контентом: написання статей з ключовими словами, публікація їх на тематичних сторінках. Робота з тегами і мета-даними.
  • Налаштування внутрішньої перелинковки.
  • Оптимізація коду сайту.
  • Налаштування robots.txt і sxml.
  • Перевірка сторінок на швидкість завантаження, коректні покази помилки 404 і інших.
  • Пошук «битих» посилань.
  • Оптимізація графічних зображень.
  • Робота з комерційними чинниками.

  Оптимізація коду сайту: в чому полягає важливість?

  Безумовно, кожен з вище представлених етапів внутрішньої оптимізації веб-ресурсу повинен бути реалізований грамотно і професійно, адже від цього неодмінно буде залежати подальша успішність пошукового просування порталу Безумовно, кожен з вище представлених етапів внутрішньої оптимізації веб-ресурсу повинен бути реалізований грамотно і професійно, адже від цього неодмінно буде залежати подальша успішність пошукового просування порталу. Однак на окрему увагу заслуговує етап оптимізації коду сайту.

  Оптимізація коду сайту - важливий захід, оскільки пошукові системи досить прискіпливо ставляться до структури html-коду сторінок. В першу чергу, для пошукача важливо, щоб він був «легким» і дійсним. Забезпечивши валідність коду, веб-майстер отримує практично 100% гарантію того, що сайт буде справно відкриватися у всіх браузерах. Крім цього, коректний, тобто валідний код є важливим показником для пошукової системи при ранжируванні сторінок. Сторінки з коректним кодом отримують якийсь бонус від пошукового робота, тому оптимізація коду сайту настільки важлива.

  Також регіональні настройки на увазі виконання вимоги щодо винесення стилів з вихідного html-коду в окремий CSS-файл. Принципово важливо прибрати зайві теги, прогалини та інші помилки, оскільки це дозволяє зменшити вагу сторінок сайту.

  В рамках оптимізації HTML-коду також потрібно позбавити його від CSS, JS та інших шрифтів, якщо вони не використовуються на даній сторінці.

  Автор статті:

  Олена Кордунова

  Читайте також:


  Найактуальніші теми:

  Схожі статті:

  1. На сьогоднішній день майже кожна компанія має свій сайт в ...
  2. Швидше за все ви часто стикалися з проблемою некоректної роботи сайту ....
  3. Залучення нових клієнтів передбачає виконання оптимізації веб-ресурсу. Цей комплекс дій ...

  Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18

  Оптимізація коду сайту: в чому полягає важливість?
  Оптимізація коду сайту: в чому полягає важливість?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»