Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація мережевого графіка по параметру "час-ресурси" Ця оптимізація проводиться еврі: TechElements.ru

  Оптимізація мережевого графіка по параметру "час-ресурси"

  Ця оптимізація проводиться евристичним методом. Спочатку графік оптимізують по параметру "час", а потім, якщо він задовольняє тривалості критичного шляху, по ресурсах (людських, матеріальних та ін.). За параметром "час" існує кілька способів приведення графіка у відповідність із заданими термінами, наприклад, перегляд топології мережі, скорочення тривалості робіт, що лежать на критичному шляху, і ін.

  У нашому випадку tкр = 16 тижнів влаштовує нас, і графік не оптимізується по параметру "час".

  Оптимізація мережевого графіка по параметру "людські ресурси" зводиться до розрахунку чисельності виконавців по календарних періодах і приведення її до заданим обмеженням. Для цього мережевий графік наносять на календарну сітку (рис. 4.2, а), при цьому роботи зображуються стрілками в масштабі часу їх звершення по найбільш раннім термінами, а резерви часу робіт (приватні резерви часу робіт другого виду) зображують пунктирними лініями зі стрілкою.

  Після побудови графіка в масштабі часу над стрілками (роботами) проставляють числа виконавців, які потім підсумовують по календарних періодах, та результати порівнюють з располагаемой чисельністю. Під мережевим графіком будують графік завантаження людських ресурсів по планових періодах (рис.4.2, б). Якщо розрахункові числа перевищують располагаемую чисельність виконавців в будь-якому періоді (в нашому випадку розташовується чисельність - 4 чоловік), то початок робіт зрушують на більш ранні або більш пізні терміни в межах наявних резервів часу виконання робіт з таким розрахунком, щоб сума людських ресурсів по календарними періодами не перевищувала готівкову чисельність працівників.

  Якщо розрахункові числа перевищують располагаемую чисельність виконавців в будь-якому періоді (в нашому випадку розташовується чисельність - 4 чоловік), то початок робіт зрушують на більш ранні або більш пізні терміни в межах наявних резервів часу виконання робіт з таким розрахунком, щоб сума людських ресурсів по календарними періодами не перевищувала готівкову чисельність працівників

  а)

  а)

  б)

  Рис 4.2 а) - мережевий графік в масштабі часу; б) - завантаження людських ресурсів по планових періодах.

  У нашому випадку є перевищення чисельності в окремі планові періоди (див. Рис. 4.2, б). У зв'язку з цим було переміщено початок виконання роботи № 6 в межах наявних резервів часу на найбільш пізній термін виконання роботи. Графік завантаження людських ресурсів після оптимізації представлені на рис.4.3 Пріоритет пересування робіт по осі часу віддавався робіт з найбільшими резервами часу. Подальше зменшення числа задіяних людей недоцільно в силу специфіки виконуваних робіт.

  Подальше зменшення числа задіяних людей недоцільно в силу специфіки виконуваних робіт

  Рис.4.3 Завантаження людських ресурсів після оптимізації.

  висновки

  Розробка нового блоку знизило трудомісткість виготовлення. Знизилися вимоги з контролю, оскільки застосовувані елементи більш надійні елементи. Вивільнену робочу силу можна направити на інші потреби.

  Розробка і впровадження блоку управління кроковим двигуном є економічно вигідними. Критерієм обгрунтовують дане твердження є позитивна величина ЧДД (ЧДД = 1 384 417,11 руб.). Аналіз результатів ефективності інвестицій показує, що вкладені кошти будуть відшкодовані в 5-му місяці 2-го року при розрахунку без дисконтування і на 7-му місяці 1-го року при розрахунку з дисконтуванням і ставці дисконтування 10,14%.

  висновок

  В ході проведеної роботи було розраховано час напрацювання на відмову системи по різних функцій.

  Для підвищення надійності системи був обраний канал управління дозатором газу. За проробленим розрахунками видно, що найбільше підвищення надійності відбувається при резервуванні. Вводячи надмірність незмінно підвищується вартість системи і витрати на технічне обслуговування. Найкращим варіантом у нашому випадку є збільшення показників надійності самого ненадійного елемента в каналі.

  Інші стьтьі в тему

  Розрахунок зони покриття базової станції методами Окамури-Хата і Волфіша-Ікегамі
  Стільниковий зв'язок - один з видів мобільного радіозв'язку, в основі якого лежить стільникова мережа. Ключова особливість полягає в тому, що загальна зона покриття ділиться на осередки (стільники), що визначаються зонами покриття окремих базових станцій (БС). Стільники частково перекриваються і разом образ ...

  Розрахунок випрямляча напруги
  Вибрати схему випрямляча джерела живлення, накреслити її, визначити вимоги до виробів, що входять до його складу, а також розрахувати дані для проектування трансформатора. Джерело живлення працює від мережі з напругою, U1, з частотою, fс, зміни напруги можливі в ін ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»