Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація мета описів, H1s і заголовка Теги: Уроки від багатоваріантного тестування SEO на Etsy

  1. Деякі примітки щодо нашої методології
  2. Навчання
  3. Винос №2: Meta Описи Матерія
  4. Винос №3: H1s має значення
  5. Облік несподіваних подій
  6. Висновок

  Нещодавно ми провели успішний експеримент тегу заголовків розбиття, щоб поліпшити пошукову оптимізацію (SEO). попередній кодекс як посада ремесла . На цій посаді ми хотіли поділитися деякими з наших подальших досліджень з нашого тестування SEO. Ми вирішили подвоїти успіх нашого попереднього експерименту, виконавши низку подальших експериментів SEO, один з яких включав зміни до нашого:

  • Теги заголовка
  • Мета-описи
  • H1s

  Теги заголовка  Мета-описи  H1s

  Ми виявили три дивовижні результати:

  • Скорочення покажчиків за назвою показало покращену ефективність відвідувань (та інших ключових показників)
  • Мета описи мали статистично значущий вплив на органічний пошуковий трафік
  • H1s мали статистично значущий вплив на органічний пошуковий трафік

  Деякі примітки щодо нашої методології

  Для більш детальної інформації про налаштування та методологію нашої методології розділення тестів SEO, будь ласка, див.

  Для цього тесту ми використовували шість унікальних методів лікування та дві контрольні групи. Дві контрольні групи залишалися послідовними один до одного до і після експерименту.

  Дві контрольні групи залишалися послідовними один до одного до і після експерименту

  Для отримання точних розрахункових причинних змін, що відбуваються під час візитів, ми найчастіше використовували моделювання причинного впливу, як це було здійснено в Пакет причинно-наслідкового впливу від Google стандартизувати тестові відра проти контрольних відра. У деяких випадках різниця в методах відмінностей був використаний, тому що він був більш надійним при оцінці розмірів ефектів при роботі з сильними коливаннями сезонності.

  На цей експеримент також вплинули сильні сезонні та зовнішні ефекти подій, пов'язані з святами, спортивними подіями та виборами в США. Статистичне моделювання в нашому остаточному аналізі експерименту було скориговано для цих ефектів для забезпечення точного вимірювання причинних наслідків тестових варіантів.

  Навчання

  Винос №1: короткі теги заголовків знову виграють

  Результати цього експерименту узгоджуються з результатами нашого попереднього експерименту з тегами назви SEO, де з'явилися коротші теги заголовків, які привели до більшої кількості відвідувань. Ми дотепер підтвердили гіпотезу про те, що коротші теги заголовків працюють краще в тегах заголовків у декількох окремих експериментах, включаючи багато різних варіацій, і тепер відчувають себе впевненими, що коротші теги заголовків працюють краще (як вимірюється органічним трафіком) для Etsy . Ми припускаємо, що цей ефект може мати місце через ряд різних причинних механізмів:

  1. Нижній Відстань Левенштейн та / або більший відсоток відповідності для націлювання пошукових запитів, нагороджених пошуковим алгоритмом Google, і тим самим покращення рейтингу Etsy в результатах пошуку Google. За Вікіпедією: "відстань Левенштейна між двома словами - це мінімальна кількість односимвольних редагувань (тобто вставки, видалення або заміни), необхідні для зміни одного слова в інше."
  2. Більш короткі теги заголовків, що складаються лише з ключового слова для цільового пошуку, виглядають більш релевантними / привабливими для пошукових користувачів

  Винос №2: Meta Описи Матерія

  Ми виявили, що зміни в мета-описі сторінки можуть призвести до статистично значущих змін у відвідуваннях. Виявилося, що більш довгі та описові мета-описи краще виконуються, і навпаки, більш короткі, короткі мета-описи виконуються гірше. Ми припускаємо, що більш довгі метаописи можуть краще працювати за допомогою двох можливих причинних механізмів:

  1. Більш тривалі описи займають більше нерухомості на сторінці результатів пошуку, покращуючи рейтинг кліків
  2. Більш довгі описи мета дають вигляд більшої кількості авторитетів або більше вмісту, покращуючи CTR

  Винос №3: H1s має значення

  Ми виявили, що зміна H1 може мати статистично значущий вплив на органічний пошуковий трафік. Однак зміни в розділі H1 сторінки, здається, взаємодіють із змінами тегів заголовків у важких для прогнозування способах. Наприклад, у цьому експерименті зміна тегу заголовка в певному варіанті збільшило відвідування. Однак, коли зміна заголовка змінювалася зі зміною H1, позитивний ефект зміни заголовка міток був притуплений, хоча зміна H1 сама по собі в іншому варіанті призвела до незначного збільшення відвідувань . Це підкреслює важливість тестування SEO, перш ніж розгортати навіть, здавалося б, незначні зміни на сторінках Etsy.

  Облік несподіваних подій

  Ефект Дональда Трампа

  Одним з прикладів події, яку ми мали контролювати (серед інших), був ефект Дональда Трампа. 9 та 10 листопада 2016 року в одній з наших тестових груп ми спостерігали велику перекосу ковша. Після розслідування було встановлено, що перекіс пояснюється значним збільшенням (+ 2000% до + 5180%) щоденних відвідувань сторінок, пов'язаних з «Дональдом Трампом» на наступний день після президентських виборів у США. Незважаючи на те, що спайк трафіку на цих сторінках був нетривалим, тривалий лише кілька днів, вони, проте, мали потенціал для надмірного упередження або зменшення статистичної значущості результатів нашого експерименту. Таким чином, ці сторінки були видалені та контрольовані для проведення аналізу причинного впливу для цього експерименту.

  Висновок

  Наші експерименти SEO ілюструють важливість проведення тестів SEO перед внесенням змін до веб-сторінки і продовжують надавати дивовижні результати. Однак важливо відзначити, що результати наших експериментів справедливі лише для Etsy і не обов'язково відображають найкращі практики для сайтів в цілому. Тому ми заохочуємо всіх відкрити для себе стратегію, яка найкраще підходить для їхнього веб-сайту через строгий тестування SEO.

  Схожі повідомлення


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»