Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація (настройка) WordPress WP 2.7 кешування знизити навантаження хостинг

  З кожним виходом нової версії WordPress вона все більше створює навантаження на хостинг

  З кожним виходом нової версії WordPress вона все більше створює навантаження на хостинг. Через що можна отримати претензію від хостингу або постійно спостерігати "гальма" в роботі сайту. Тому вже не можна сказати, що бложний движок WordPress легкий, маленький і пухнастий.
  У цій статті, я хочу розібрати, що ж створює навантаження на сервер, і що можна зробити, що б знизити її.

  Що створює навантаження.

  1. Запити до Бази Даних (БД).
  Як всім відомо, WordPress для зберігання інформації (пости-повідомлення, коментарі тощо) використовує БД MySQL. Що б отримати цю інформацію потрібно звернеться (зробити запит) до цієї БД. Звернення до БД можуть надходити від самого ядра движка, від плагінів і від шаблонів. Відповідно чим більше запитів до БД тим більше навантаження на процесор сервера. Так само залежить розмір БД, чим більше, тим буде важче вибрати інформацію з БД.

  2. Генерація інформації.
  Це явище зустрічається в шаблонах. Відразу наведу приклад: припустимо, потрібно, в шаблоні, вивести який сьогодні рік. Це можна зробити через PHP функцію, а можна просто написати сам рік числом. Якщо робити через PHP функцію, то скрипту доведеться звернутися зайвий раз до PHP, що б виконати цю функцію, а потім вставити результат, що не є добре. Ще приклад: припустимо, я знаю, що я не буду використовувати Віджети, але в хороших шаблонах будуть присутні різні умови, які перевіряють, активований чи Віджет, це теж зайві дії.
  Звичайно це мізер, порівняно з 1 пунктом, але все ж візьмемо в рахунок.

  3. Є ще неминучі фактори, такі як сама організація движка ( продуктивність WordPress , Аналіз споживання пам'яті WordPress , апетити WP2.7 ). Модулі, Шаблони, які дійсно потрібні, але написані без підходу оптимізації. Розмір БД.

  Що можна зробити.

  1. Перший етап. руки
  Для початку потрібно вилучити всі невикористовувані плагіни і плагіни, які не особливо потрібні. Це значно скоротить кількість запитів до БД.
  До речі, що б дізнатися скільки зараз робиться запитів, який час на це витрачається і скільки споживається пам'яті, потрібно в шаблоні (для зручності в footer.php) вставити ось цей код:

  & Lt; ? Php $ user = wp_get_current_user (); if ($ user - & gt; id == 1) {echo "MySQL:". get_num_queries (). "Запитів / за"; timer_stop (1); echo "секунд. Споживання пам'яті:". round (memory_get_usage () / 1024/1024, 2). "MB"; var_dump ($ GLOBALS [ 'wpdb'] - & gt; queries); }? & Gt;

  Або можна скористатися плагіном для аналізу WP Tuner .
  Далі потрібно почистити шаблон від непотрібної генерованої інформації (про яку я говорив вище), замінити її на звичайну текстову, причому це зменшить і кількість запитів до БД. Почитати тут Оптимізація WordPress шаблонів , Практичні поради щодо оптимізації блогу на WordPress .

  Можна зняти споживання ресурсів за рахунок мовного файлу Зниження споживання ресурсів WordPress .

  Для Адмін-панелі, що б відключити перевірку на нові версії движка, можна почитати Знімаємо гальма з WordPress , Там же є приклад через правку коду, краще робити через нього, а не через плагін.

  2.Второй етап - Кешування.
  Якщо перший етап не дав очікуваних результатів, то їх можна домогтися за допомогою Кешування.
  Як ми з'ясували, найбільше навантаження несуть запити до БД. Але з БД ми отримуємо зазвичай одну і ту ж інформацію (теж повідомлення, новина, коментар), так навіщо нам кожен раз лізти в БД, раз це витрачає багато ресурсів? Кешування вирішило цю проблему. Тепер при першому заході на сайт, відбуваються запити до БД, вам видається сторінка, а в той же час ця сторінка зберігається в окрему папку на сервері. І при подальшому заході на сайт, сторінка буде завантажуватися звідти, не роблячи запити до БД.
  Але тут є свої мінуси:
  1. Деякі плагіни потребують постійного зверненні до БД для виведення останньої інформації.
  2. Місце для Кеша сторінок.

  Модулі для Кешування:

  1. WP-Cache .
  2. WP Super Cache - Цей плагін включає в себе плагін WP-Cache плюс корисні доопрацювання, почитати про них можна ось тут .
  3. Hyper Cache - Про настройку і відміну від WP Super Cache можна почитати тут .
  4. WP File Cache і про нього . Цей плагін кешируєтся тільки запити до БД, але не всі. Він не створює вже готові сторінки для запуску, як попередні плагіни, а складає результати запитів в файли і при ледующем заході на сторінку, він читає інформацію звідти.

  Я не став поки експериментувати з установкою цих плагінів. Поставив WP File Cache, запитів скоротилося в троє, на швидкість начебто не вплинуло, а на навантаження - час покаже.

  Авто блог Automotoboom Авто блог Automotoboom.ru , термінали платежів , кондиціонери daikin


  цікаві записи

  MB"; var_dump ($ GLOBALS [ 'wpdb'] - & gt; queries); }?
  Але з БД ми отримуємо зазвичай одну і ту ж інформацію (теж повідомлення, новина, коментар), так навіщо нам кожен раз лізти в БД, раз це витрачає багато ресурсів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»