Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація параметрів-Довідка

  Доступно з ліцензією Geostatistical Analyst.

  Інструмент ArcGIS Geostatistical Analyst Extension дає можливість оптимізувати параметри, використовуючи кнопку Оптимізувати (Optimize), Інструмент ArcGIS Geostatistical Analyst Extension дає можливість оптимізувати параметри, використовуючи кнопку Оптимізувати (Optimize),  виконати оптимізацію вихідних даних діапазону моделей інтерполяції виконати оптимізацію вихідних даних діапазону моделей інтерполяції. У всіх цих моделях оптимізація грунтується на зведенні до мінімуму середньоквадратичної помилки. Процес оптимізації для кожної моделі концентрується на найбільш важливих параметрах.

  значення ступеня (power) в методі IDW (ОВР) є єдиним параметром цієї моделі інтерполяції, який використовується в процесі оптимізації.

  Значення Параметр ядра (Kernel Parameter) є єдиним змінним параметром оптимізації, який використовується в Радіальних базисних функціях (Radial Basis Functions) .

  Крім того, оптимізація використовується в крігінге для підбору моделі варіограмми / ковариации / взаємної коваріації, і має основною метою параметр діапазон (range) . Оптимізація моделі варіограмми / ковариации виконується за умови використання однієї варіограмми, яка є ізотропної, а також вибору за замовчуванням околиці пошуку - з чотирма секторами. параметр Зміщення (Shifts) , Який використовується в кокрігінге, можна включити в процес оптимізації.

  При оптимізації за методом LPI (інтерполяція по методу локальних полиномов) , Якщо для параметра Розширений режим (Advanced mode) встановлено значення "Брехня (False)", просторове число обумовленості не використовується в оптимізації. Значення Адекватність сполучення (Goodness of Fit) можна використовувати для визначення моделі LPI (інтерполяція по методу локальних полиномов), яка створює оптимальні значення.

  Крім того, можна оптимізувати певні параметри для деяких моделей інтерполяції. У разі використання LPI (інтерполяція по методу локальних полиномов), параметри Ширина смуги (Bandwidth) і Поріг просторового числа обумовленості (Spatial Condition Number Threshold) можна оптимізувати.

  У крігінге існують різні параметри варіограмм, які можна оптимізувати окремо за допомогою кнопки Автоматично (Automatic), У крігінге існують різні параметри варіограмм, які можна оптимізувати окремо за допомогою кнопки Автоматично (Automatic),  використовуючи майстер операцій геостатистики (Geostatistical Wizard) використовуючи майстер операцій геостатистики (Geostatistical Wizard). В результаті буде розрахована среднеквадратическая помилка для серії значень, і буде обраний параметр з найменшим значенням среднеквадратической помилки.

  Відгук з цього розділу?

  Відгук з цього розділу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»