Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація PDF можлива при експорті документів з MS Word

  Оптимізація PDF файлів потрібна всім користувачам в процесі їх створення. Це кращий формат документів, які публікуються в Інтернеті. Розмір таких файлів дозволяє їх швидко відправити і завантажити. Багато людей, для їх створення, можуть використовувати текстовий редактор Word. Це дуже зручно і якість документа виходить відмінне. Існує одна проблема - розмір pdf-файлу, що створюється в Word, набагато більше ніж у інших спеціалізованих програм. Може значно збільшити розмір і присутність вбудованих зображень. Для файлу, який в кінцевому підсумку повинен бути розміщений в Інтернеті, це суттєва проблема.

  Відмінною новиною для нас є те, що ми можемо легко оптимізувати експортовані файли такого типу з MS Word. Для цього потрібно скористатися функціональними можливостями самого редактора.

  Відкрийте документ, який ви хочете експортувати в PDF. Перейдіть в меню "Файл", потім в "Експорт". На екрані натисніть кнопку "Створити PDF / XPS". Далі ви потрапите в діалогове вікно, де зможете вибрати параметри і зберегти документ.

  Далі ви потрапите в діалогове вікно, де зможете вибрати параметри і зберегти документ

  З двох варіантів оптимізації виберіть "Мінімальний розмір" і натисніть на кнопку "Опублікувати". Все готово! В Word ви можете використовувати будь-який з встановлених на комп'ютері шрифтів. Якщо створюєте PDF-файл, він буде вбудований туди. При використанні будь-яких додаткових шрифтів, відмінних від встановлених за замовчуванням, розмір файлу автоматично збільшується. Якщо питання про дизайн документа не варто гостро, вибирайте один із стандартних шрифтів. Це зменшить розмір кінцевого документа.

  Це зменшить розмір кінцевого документа

  Якщо і після цих дій розмір ще продовжує залишатися великим, скористайтеся онлайн-сервісами зі стиснення файлів такого формату. Дякую за увагу!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»