Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація під Гугл - роздуми оптимізатора

  1. Класична схема оптимізації сайтів під гугл
  2. Власне особливості оптимізації під Гугл

  А ось і знову я. Давненько мене не було на цьому блозі ... Якось навіть мохом начебто як поріс мій маленький бідолаха.

  Ну нічого страшного, самі розумієте, літо, сонце, море, пляж Ну нічого страшного, самі розумієте, літо, сонце, море, пляж  Зате сьогодні я підготував для вас одну дійсно цікаву статейку Зате сьогодні я підготував для вас одну дійсно цікаву статейку. Пам'ятайте, як-то ми з вами говорили про особливості просування сайту в Яндекс ? Ще з тих самих пір я повинен був написати щось подібне про Гугл. І ось, час прийшов.

  І ось, час прийшов

  Оптимізація сайтів під Гугл більш адекватна з точки зору стандартних SEO канонів і навіть можна прогнозувати точні терміни виходу в ТОП, але все-таки Гугл теж має деякі не зовсім приємні особливості просування, такі як, наприклад, просування пов'язаних запитів, утримання ТОП'а, просування сторінок, що знаходяться в додатковому індексі Гугл і багато іншого. І сьогодні ми спробуємо поміркувати над деякими особливостями просування сайтів під Гугл.

  Класична схема оптимізації сайтів під гугл

  Як уже неодноразово говорилося в рамках даного блогу, оптимізація під Гугл цілком укладається в класичні SEO канони, але все це просто слова ... Де вони, ці так звані канони. А ось давайте розберемося. Отже, Гугл любить:

   1. Протяги О так, як же гугл любить наскрізні посилання, для необізнаних - це ті посилання, які проходять крізь весь сайт, тобто знаходяться на кожній його сторінці. Для Гугла такі посилання можна порівняти, хіба що, з чорною ікрою для нас Купити такі ссилочку ви зможете на блогах з встановленим плагіном DONATION BAR. Знайти їх зовсім не складно. Просто вводите в пошук фразу DONATION BAR і починаєте перебирати варіанти.

  [Ad # 468_60_context]

  1. Внутрішня оптимізація Тут пояснення зайві. ось керівництво по внутрішній оптимізації .
  2. ссилочку
   Ви не повірите, але Гугл дійсно любить зовнішні ссилочку! Тут не виникає проблем, як в просуванні під Яндекс . Все просто - купив посилань -> чекай результат. Але варто зробити застереження, що донори посилань повинні бути дійсно якісні .
  3. Внутрішня перелінковка
   Сильний фактор, хоча ви повинні знати, що ще з часів Снежинска, для Яндекса перелинковка грає не меншу роль. Обіцяю розповісти про внутрішню перелинковку в одній з нових статей.
  4. Соціальні сервіси, соц. закладки та інша погань Так, Гугл це любить. При сприятливих умовах (відсутність конкуренції) потрапити в ТОП 3 не завдання.
  5. Соціальні сервіси відповідей
   Ось тут я може відкрию вам невеличкий секретик. Незважаючи на те, що ссилrі з сервісів відповідей не індексуються, Гугл їх очевидно враховує і найбільше він любить свій сервіс Ответи.Google. В принципі тут немає нічого містичного, адже якщо сайт самостійно розвивається і цікавий користувачам, має велику відвідуваність і т.д., цілком закономірно, що на нього повинні з'являтися посилання з сервісів відповідей. Але ж їх можна штучною проставити , Наприклад створити завдання на біржі Advego .
  6. Постові Про як же Гугл любить постові , Просто передати неможливо. Запити ростуть як на дріжджах, правда тут є деякі нюанси. які ми розберемо нижче.
  7. Посилання з зарубіжних PR'істих сайтів Берете англомовний сайт з високим PR, розташований на зарубіжному хостингу і ставите ссилочку з англійським аналогом продукту, що просувається анкора. Гугл оцінить, повірте.
  8. Грамотно структуровані сайти з хорошим кодом, без битих посилань, дублів сторінок, з правильним sitemap і т.д. Ну це дійсно класика.

   В даному випадку може допомогти приклад ідеально оптимізованої сторінки , Який я вже показував раніше. А створення структури сайту це взагалі найголовніше при розкручуванні та просуванні ресурсу. Керівництво по даному питанню можна знайти тут .

  9. Сайти Парадокс ..., але іноді і справді виникає відчуття, що Гугл справді просто любить сайти.

  Коли наступного разу підете в ресторан разом з ПС Google, будете точно знати, що замовляти ... ..

  Ну а ми йдемо далі.

  Власне особливості оптимізації під Гугл

  Не все так просто! Якби минулий абзац був ключем від всіх бід, то навіщо взагалі наймати оптимізаторів?

  Можна було б просто купити посилань. зробити внутрішню оптимізацію і чекати результату ... Але результат не завжди такий, яким його очікуємо ми, а шкода. І з чим же це може бути пов'язано?

  Давайте спробуємо трохи розібратися на прикладах:

  1. Чимало було у мене проблем з просуванням сайтів під Гугл, але поряд з ними були і приємні особливості. Близько року тому просував я один непоганий сайтик за некомерційним ВЧ ВК. Просування тільки починалося: була проведена внутрішня оптимізація і перелінковка, послався на цю сторінку родинними проектами та й загалом то не встиг ще нічого зробити ... прийшла в голову думка перевірити позиції сайту по цьому запиту (мало не забув - рухалася морда). І що ж ви думаєте - в Яшке> 200, в Гуглі - 18 позиція (!!!). Деякі з вас (швидше за все скептики) могли подумати, що я не правильно визначаю частотність і конкурентність запиту - таким я нічого доводити не буду, тому що з цим у мене проблем немає, але факт був на обличчя, а факт, до речі, досить цікавий. Я думав, що це просто тимчасово, так званий «бонус новачка» і тому призупинив подальше просування сайту, щоб подивитися динаміку по цьому запиту. Нічого не сталося, правда позиція змінилася з 18 на 17 1

  Далі сайт просувався по цьому запиту ще 4 місяці, позиції не поспішаючи росли, стабільність гугла вражала. Сьогодні я купую якісну статтю , Завтра сайт показує впевнене зростання. Ось в цьому і є основний плюс гугла - з достатньою часткою ймовірності можна оцінити час просування, але бувають і неприємності ... Читаємо далі.

  2. У минулому розділі я сказав, що Гугл дуже любить просування постовими. Дивно могли б подумати ви, як гугл визначає що це постової - так він нічого і не визначає мається на увазі посилання з сайту спеціальної архітектури. Говорячи простіше - постової з нового запису це посилання зі сторінки першого рівня (в гіршому випадку - другого), тобто вага, який передається цій посиланням максимальний, за рахунок чого сайт різко показує зростання. Але тут головне не помилитись, тому що постові є дуже специфічними посиланнями і з часом змінюють свій рівень вкладеності, разом з цим і сайт починає втрачати позиції, що неодноразово спостерігалося особисто мною. Найяскравіший приклад - сайт займав 2-ю позицію за некомерційним ВЧ СК переважно за рахунок постових. За логікою речей, з часом посилання повинні збільшувати свою вагу, але замість цього сайт показував невелике регулярне падіння, внаслідок чого за 3 місяці він зайняв 9-е місце. Далі були куплені статті та посилання на PR.SAPE і сайт зайняв впевнене 3-е місце, де знаходиться достатній проміжок часу з невеликими заворушеннями (2-4 позиції).

  3. У Гугла багато особливостей і зараз я розповім вам про ще одну з них. Ситуація була дуже цікава і незвичайна і не викликала б абсолютно ніяких питань, якби мова йшла про Яндекс, в загальному зараз ви самі все побачите.

  Є сайт, який просувався за допомогою агрегатора Seopult - в Гугл ТОП 20, в Яндекс> 100. Клієнт слізно просить виправити ситуацію. Насамперед на сайт закуповується 20 статей середнього рівня для оцінки подальшого просування під Яндекс. А ось далі починаються танці з бубнами.

  Позиції впевнено пішли вгору в обох ПС. У Яшке сайт починає займати 50-56 позиції, в Гуглі ТОП 10. Все відмінно, курс обраний - вирішено не поспішаючи підгодовувати сайт середніми ссилочку, при досягненні позицій - продовжувати підгодовування і планомірно знімати посилання Seopult. На сайт закуповуються статті, постові і т.д. і т.п. Але тут відбувається парадокс. Ми бачимо впевнене зростання Яші (що вже парадокс Позиції впевнено пішли вгору в обох ПС ) І планомірне падіння в Гугл за 40-ю позицію (посилання Seopult ще не знімалися). Я був просто в шоці ... Ось такого мені за 2 роки практики не доводилося бачити ще жодного разу. Просто маячня. Ну да ладно - думаю - куплю ще посилань, благо бюджет ще навіть на 1/3 не витрачений. І знову в Яші вже 16 позиція, Гугл - за 40. У голові каша, ідей практично немає. Як же так - думаю я. Чому сайт почав втрачати позиції при купівлі посилань? Я ще раз перевірив ще раз всіх донорів - помилки бути не може. І тоді я пішов на єдино можливий крок, який перебуває в рамках розумного - я почав знімати посилання Seopult. Знімав планомірно і терпляче, нових посилань не купував, щоб побачити зміни і О ЧУДО! Позиції в Яші просіли, а в Гугл повернулися в ТОП 10.

  Що тут сказати - дивна і дуже складна ситуація. Якщо у вас є ідеї - буду дуже радий почути в коментарях.

  І з чим же це може бути пов'язано?
  Чому сайт почав втрачати позиції при купівлі посилань?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»