Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація робочого процесу

  1. Компанія bioMérieux - індивідуальні рішення для оптимізації робочого процесу
  2. стратегічна оцінка
  3. Впровадження більш досконалих практичних методів
  4. Автоматизація та ІТ: інновації, що дозволяють звільнити час співробітників, підвищити стандартизацію...
  5. Автоматизація
  6. Інформаційні технології
  7. Заохочення розвитку професійних навичок персоналу
  8. Оцінка продуктивності лабораторії, здійснювана компанією bioMérieux

  Сьогодні охорона здоров'я має значний тиск з-за старіння населення і нових проблем, таких як стійкість до антимікробної терапії. У лабораторії це означає вимога збільшити робоче навантаження і швидше давати результати при збереженні якості. У деяких випадках такі вимоги надходять незважаючи на скорочення ресурсів, персоналу і бюджетних коштів. 50-річний досвід роботи компанії bioMérieux з мікробіологічними лабораторіями дає нам розуміння ваших проблем і дозволяє запропонувати інноваційні рішення для оптимізації робочого процесу.

  Компанія bioMérieux - індивідуальні рішення для оптимізації робочого процесу

  Компанія bioMérieux - індивідуальні рішення для оптимізації робочого процесу

  Оптимізація робочого процесу починається з аналізу поточної роботи, людських і технологічних ресурсів. Ви знаєте свою лабораторію краще, ніж будь-хто, але погляд експерта з боку допоможе побачити загальну картину. Компанія bioMérieux співпрацює з Вами в пошуку індивідуальних рішень і реалізації змін щодо оптимізації робочого процесу.

  "Ми вже знали, що потрібно робити, але, як я люблю говорити, потрібен був« імпульс »і невеликий інструктаж, щоб почати діяти і зберігати обраний курс. Коли прийшли консультанти компанії bioMérieux і пояснили, чого можна досягти, ми змогли набагато швидше рухатися вперед, до своїх цілей "

  Patrick J. O'Sullivan MS, MT (ASCP) SBB, Laboratory Operations Director, The Florida Hospital System

  стратегічна оцінка

  Експерти компанії bioMérieux спільно з Вами проводять оцінку робочого процесу . Спільно ми подивимося на роботу вашої лабораторії в трьох основних ракурсах: процеси, люди і технології. У Вас з'явиться чітке уявлення про те, що добре, а що можна оптимізувати.

  Впровадження більш досконалих практичних методів

  Змінюватися нелегко. Але під нашим керівництвом багато лабораторій провели стратегічні зміни для оптимізації робочого процесу. Ми підтримаємо Вас у наступних питаннях:

  • підвищення продуктивності і пропускної здатності;
  • модернізація процесів для відповідності збільшується робочого навантаження;
  • скорочення часу видачі аналізу і отримання якісних стандартизованих результатів в інтересах клієнтів;
  • скорочення або усунення помилок в поточній роботі;
  • використання професійних навичок співробітників для вирішення найважливіших завдань;
  • оптимізація руху матеріалу в лабораторії і підвищення безпеки;
  • зниження рівня стресу і підвищення задоволеності співробітників.

  Автоматизація та ІТ: інновації, що дозволяють звільнити час співробітників, підвищити стандартизацію і скоротити терміни отримання результату

  Автоматизація

  Для подальшого збільшення продуктивності компанія bioMérieux пропонує комплексне рішення по автоматизації мікробіологічних лабораторій, зване Повної автоматизацією мікробіологічної лабораторії - FMLA®. Ми розглядаємо лабораторію в цілому, забезпечуючи злагоджену роботу приладів і можливість їх налаштування з урахуванням ваших завдань. Персонал економить час і може зосередити свої професійні навички там, де вони необхідні найбільше, одночасно підвищуючи стандартизацію і скорочуючи терміни отримання результату. Наша інноваційна автоматична апаратура включає, наприклад:

  Інформаційні технології

  Інтегроване програмне забезпечення компанії bioMérieux Myla® замикає коло ефективного робочого процесу. Уніфікований інтерфейс дозволяє управляти декількома приладами і взаємодією з ЛИС, покращує простежуваність даних і дозволяє своєчасно отримувати надійні результати.

  Заохочення розвитку професійних навичок персоналу

  Безперервна освіта і навчання надзвичайно важливо для удосконалення професійних навичок персоналу, підвищення ефективності та задоволеності роботою, оскільки співробітники бачать, що їх знання та навички восстребован використовуються. Компанія bioMérieux пропонує повний спектр навчальних курсів всіх рівнів і для всіх посад.

  Оцінка продуктивності лабораторії, здійснювана компанією bioMérieux

  Консультанти компанії bioMérieux допоможуть на 30% підвищити продуктивність вашої лабораторії за рахунок оцінки продуктивності лабораторії з подальшим постійним вдосконаленням (наприклад, Кайзен), щоб співробітники були зацікавлені у власному розвитку в лабораторії. Ми допоможемо виявити неефективні методи роботи, внести позитивні зміни і підвищити мотивацію. Впровадження LEAN Lab скорочує терміни виконання робіт, дозволяє швидше отримувати результати і впевненіше приймати клінічні рішення.

  Впровадження LEAN Lab скорочує терміни виконання робіт, дозволяє швидше отримувати результати і впевненіше приймати клінічні рішення.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»