Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація роботи складу (Сторінка 2)

  Оптимізація діяльності складських комплексів (Сторінка 2)

  https://mossahar.ru/articles/optimizaciya-deyatel-nosti-skladskih-kompleksov-stranica-2/

  2017-07-18 20:49:00

  Глибинні стелажі (набивні, прохідні, Drive-in, як їх ще називають) - це конструкція з металевих рам ...

  ПАТ Торгово-промислова компанія «МОССАХАР»

  Індекс: 121471, г. Москва, ул. Рябиновая, д. 65

  +7 (495) 640-55-26

  Початок статті за посиланням: Оптимізація діяльності складських комплексів (Сторінка 1)

  Глибинні стелажі (набивні, прохідні, Drive-in, як їх ще називають) - це конструкція з металевих рам, які утворюють арки шириною 1,35 метра. Рами зібрані жорстким каркасом, який забезпечує високу міцність і збільшує корисне навантаження. Всередині на горизонтальних напрямних розміщуються палети з товарами.

  Всередині на горизонтальних напрямних розміщуються палети з товарами

  Така організація складського зберігання дозволяє чудово використовувати площу складського комплексу. Багато в чому глибинні стелажі нагадують бесстелажное зберігання. Але вони більш надійні, до них забезпечується зручний доступ. Глибинні стелажі зручно використовувати у випадках:

  • На складі передбачається зберігати величезну кількість однакового товару. При цьому термін зберігання у продукції повинен бути досить великим.
  • Використовується склад з високою вартістю квадратного метра або клімат-контролем (наприклад, морозильні камери ). У такому складі для економії витрат бажано розмістити максимально можливу кількість товарів.

  Якщо основним (і єдиним) перевагою глибинних стелажів є велике використання обсягу складського комплексу, то недоліків можна перерахувати досить багато:

  • їх вартість в два рази вище стандартних;
  • через складної конструкції їх монтаж коштує досить дорого;
  • наповнюваність полиць невисока (зазвичай не більше 70%, тоді як у фронтальних - 95%);
  • важко, а іноді і неможливо, складувати вантаж різної номенклатури (зазвичай при використанні глибинних стелажів дотримується правило «в одному коридорі на всіх ярусах розміщується один товар»);
  • важко перерозподілити вантаж усередині складського комплексу.

  Іноді компанії організовують в складських комплексах кілька видів стелажів, які доповнюють один одного. Якщо серед них є глибинні, то можна буде використовувати звичайну складську техніку. Єдино обмеження - техніка повинна бути вже арок конструкції. Це потрібно для того, щоб машина могла заїжджати всередину.

  Для конструкцій від 2 до 4 ярусів зазвичай використовують вилочні навантажувачі (висота можливої ​​постановки верхньої палети не повинна перевищувати 6 метрів). Для стелажів з великою кількістю ярусів використовують ричтраки, у яких заужена база до 1,1 м.

  Якщо довжина коридорів велика, конструкції необхідно обладнати напрямними, а підйомні машини - бічними роликами. Це не дозволить техніці зміщуватися усередині коридору і забезпечить безпечне навантаження / розвантаження з високою швидкістю.

  Це не дозволить техніці зміщуватися усередині коридору і забезпечить безпечне навантаження / розвантаження з високою швидкістю


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»