Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація роботи складу Sunway в Шушарах (Санкт-Петербург)

  1. Інші статті на цю тему:

  2009

  У серпні 2008 року в промисловій зоні Санкт-Петербурга в селищі Шушари був введений в експлуатацію склад харчової продукції компанії Sunway.

  У серпні 2008 року в промисловій зоні Санкт-Петербурга в селищі Шушари був введений в експлуатацію склад харчової продукції компанії Sunway. Будівля площею 12000 кв. м включало в себе розвантажувальні термінали для вантажного транспорту, холодильні приміщення для зберігання фруктів, а також власну підстанцію з трьома газопоршневими електрогенераторами і одним допоміжним дизельгенератори.

  Під час роботи складу відбувалися постійні збої в роботі генераторів, від переходу в аварійний режим до повного відключення. Вимкнення генераторів, що підтримують нормальну роботу складу, безпосередньо відбивалося на якості фруктів. Наприклад, для зберігання бананів необхідно постійно підтримувати температуру +4 ° С і певну вологість в приміщенні. При вимкненому генераторі необхідні умови порушувалися, що зберігається продукт швидко псувався, а фірма змушена була терпіти збитки. Необхідно відзначити, що кількість фруктів, що зберігалися на складі Sunway, було значним і дорівнювало приблизно половині потреби всіх магазинів і супермаркетів Санкт-Петербурга.

  В будівлі складу знаходилося 8 компресорних приміщень по 3 агрегати в кожному (рис. 1, 2). З'ясувалося, що відключення відбувалися через каскадного включення / вимикання споживачів протягом всього декількох хвилин. Оскільки кожен з трьох генераторів виробляв по 500 кВт потужності, а споживання електроенергії в звичайному режимі становило 450-460 кВт, то інші два включалися вкрай рідко. Однак у міру зростання навантаження потрібен час для запуску другого і третього генераторів, а також їх синхронізації і розподілу навантаження між собою.

  2009  У серпні 2008 року в промисловій зоні Санкт-Петербурга в селищі Шушари був введений в експлуатацію склад харчової продукції компанії Sunway

  Мал. 1. Компресорний щит Мал
  Мал. 2. Компресорне приміщення

  У підсумку виходило два варіанти розвитку подій і обидва небажані:

  • Майже одночасне підключення великої кількості споживачів не дозволяло нормально включити в роботу 2 інших генератора, і перший, не витримавши навантаження, давав збій.
  • Різке падіння навантаження нижче мінімального рівня призводило до відключення генератора.

  Спочатку, щоб уникнути 1-го варіанту було прийнято рішення тримати 2 генератора постійно включеними. А можливість ситуації по 2-му варіанту, як вважалося, буде виключена найближчим часом після повного переміщення всього обсягу продукції зі старого складу. Однак даний підхід не був ефективним, він не вирішував проблеми, які виникли.

  В результаті, після докладного вивчення ситуації компанія Klinkmann виступила перед власниками об'єкта Sunway group з пропозицією встановити «Систему управління включеннями споживачів». Було розроблено спільне рішення з компаніями «енергоформи» і IPcenter Engineering, які були запрошені раніше для усунення неполадок в роботі складу. Спочатку запропонована система включала в себе контролери Unitronics і GSM-термінали СINTERION, що дозволяли не тільки керувати черговістю запуску генераторів, а й сповіщати про поточний стан обладнання відповідальний персонал по GSM-мережі.

  Система виглядає досить простий, але працює дуже ефективно. У кожній компресорній встановлений контролер Unitronics V120 c GSM- терміналом CINTERION TC65, на входи якого від споживачів надходять запити на включення, а виходи дають сигнал включення / вимикання компресорів. При цьому всі контролери з'єднані мережею Modbus RTU протяжністю 600-700 метрів. На випадок зникнення зв'язку передбачено резервування мережі по GSM- каналу. Головний контролер, виробництва компанії Unitronics, знаходиться в підстанції поряд з генераторами. Він отримує дані про стан генераторів шляхом дискретних сигналів. Там же, в головному розподільному щиті (ГРЩ), був встановлений лічильник електроенергії фірми Janitza electronics, який по мережі Modbus RTU передавав на контролер показання потужності, струму і напруги.

  Передбачалося, що з цього моменту все буде працювати без збоїв. Але виникли нові труднощі. Інтегратори системи виявилися «між двох вогнів». Персонал компресорного устаткування висловлював свій протест: «Затримка на включення не може бути більше 120 секунд, інакше відбувається аварійна зупинка і накопичується вода!», А персонал генераторного обладнання висловлював свою думку: «Часу на синхронізацію генераторів потрібно не менше 10 хвилин!».

  В результаті задавалися параметри затримки включень, зручні то однієї, то іншої сторони, але не дозволяли системі правильно функціонувати в цілому. Помилкою компанійінтеграторов, тобто Klinkmann, «енергоформи» і IPcenter Engineering, було створення можливості для самостійного налаштування роботи системи обслуговуючим персоналом. З цієї причини продовжували відбуватися аварії.

  А винуватцем частих відключень обладнання все частіше стали називати інтеграторів системи. Тоді компанії-інтегратори разом з фірмою Sunway, продукція якої зберігалася на складі, знову об'єдналися для пошуку шляхів виходу з ситуації, що створилася.

  Новим етапом оптимізації роботи систем складу Sunway стало рішення щодо занесення всіх даних в режимі реального часу в SCADA-систему InTouch, розроблену компанією Wonderware (рис. 3).

  3)

  Мал. 3. Візуалізація процесів за допомогою SCADA-системи InTouch

  SCADA-система InTouch - людино-машинний інтерфейс (HMI), в якості самостійного програмного продукту вона дозволяє віддалено відстежувати роботу системи з одного операторського пульта і виявляти, коли саме і де саме відбуваються неполадки. SCADA- систему InTouch встановили в центральній диспетчерській (рис. 4).


  Мал. 4. Серверна з встановленою системою InTouch

  Тепер головний енергетик міг спостерігати графіки, які наочно демонструють реальну картину того, що відбувається. І на підставі графіків стало можливим виробити оптимальний режим роботи генераторів. На нараді фахівці Sunway, Klinkmann, «енергоформи» і IPcenter Engineering нарешті зійшлися на прийнятті 2-хвилинної затримки на включення. Таким чином, робота складу була налагоджена. Замовник залишився задоволений результатом.

  Завантажити статтю в форматі PDF Завантажити статтю в форматі PDF

  Інші статті на цю тему:

  повідомити про помилку


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»