Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація сайту: як збільшити швидкість завантаження сайту?

  Швидкість завантаження сторінок сайту в браузері є одним з важливих факторів пошукового ранжирування, а також має вплив на формування враження відвідувачів від роботи з сайтом Швидкість завантаження сторінок сайту в браузері є одним з важливих факторів пошукового ранжирування, а також має вплив на формування враження відвідувачів від роботи з сайтом. Якщо ця швидкість низька, то це може привести до погіршення індексації сайту пошуковими системами і до зниження лояльності відвідувачів. Щоб уникнути подібних проблем, слід знати, як збільшити швидкість завантаження сайту.

  Якщо у сайту низька швидкість завантаження, то, скоріше за все, лише самі терплячі користувачі зможуть дочекатися закінчення завантаження сторінки, більшість же покине сайт протягом декількох секунд. У свою чергу, пошукові роботи за такою недолік в роботі сайту поставлять йому «мінус» і в подальшому це може відбитися на позиціях сайту у видачі.

  Щоб бути завжди впевненими в тому, що сторінки сайту в браузері завантажуються досить швидко, необхідно регулярно перевіряти швидкість завантаження сайту . Але якщо раптом така перевірка покаже зниження даного показника, то необхідно приступати до термінових заходів по виправленню ситуації для відомості шкоди від низької швидкості завантаження сайту до мінімуму.

  Зниження швидкості завантаження сайту може бути обумовлено різними факторами, як зовнішніми, так і внутрішніми. Зовнішні чинники зниження швидкості завантаження сайту в браузері - це низька швидкість інтернет-з'єднання і неякісний хостинг, а ось до внутрішніх факторів належать помилки і недоліки в програмному коді і структурі сайту, через які сторінки сайту мають занадто великий обсяг або занадто велика кількість завантажуваних елементів.

  В рамках оптимізації сайту можна вплинути на внутрішні чинники зниження швидкості його завантаження і тим самим виправити становище. Ось кілька основних способів збільшити швидкість завантаження сайту, впливаючи саме на внутрішні чинники.

  Швидкість завантаження сайту практично безпосередньо залежить від кількості http-запитів, що посилаються від сайту, що завантажується в браузері, на сервер. Чим більше таких запитів, тим довше вони обробляються сервером і тим більше часу в результаті займає завантаження кожної сторінки сайту. Очевидно, що в цьому випадку рішенням проблеми низької швидкості завантаження сайту може стати зниження кількості http-запитів до сервера. Зробити це можна в такий спосіб.

  Оптимізувати таблиці каскадних стилів (CSS). Якщо на сторінку сайту підключається відразу кілька файлів CSS, то час, необхідний на завантаження цієї сторінки в браузері, істотно збільшується. Тому очевидним кроком по збільшенню швидкості завантаження сторінки є зведення кількох файлів CSS в один. Крім того можна оптимізувати також і вміст CSS-файлів, використовуючи, наприклад, CSS-спрайт, що дозволяють замість декількох різних зображень завантажувати на сторінку всього 1, що веде до підвищення швидкості завантаження.

  Оптимізувати записи Javascript. Як і у випадку з CSS-файлами, завантаження відразу декількох файлів Javascript на одній сторінці може істотно знизити швидкість роботи сайту. Так що для збільшення швидкості завантаження сторінок сайту потрібно по можливості об'єднати кілька Javascript-файлів в один. До того ж рекомендується підключення файлу Javascript виконувати в кінці сторінки, щоб дати можливість браузеру спочатку завантажити її вміст, а потім вже братися за файли Javascript. В цьому випадку у відвідувачів сайту буде можливість почати роботу сайтом, не чекаючи закінчення завантаження Javascript.

  Оптимізувати вміст сторінок сайту. Якщо сторінка сайту містить в собі багато зображень або мультимедійні дані, а також інших даних, то не дивно, що на її завантаження в браузері потрібно дуже багато часу, адже обсяг такої сторінки виходить дуже великим. Оптимізація вмісту сторінки сайту і, як результат, зменшення її об'єму може допомогти значно збільшити швидкість завантаження сайту. Для цієї мети зазвичай використовують стиснення зображень, а також зменшення їх геометричних розмірів.

  Оптимізувати модулі та компоненти сайту. Коли на сторінці сайту знаходиться відразу кілька програмних модулів і компонентів, то це також негативно позначається на швидкості завантаження цієї сторінки в браузері. У такому випадку потрібно переглянути наявні програмні модулі і компоненти сайту, щоб визначити, які з них можна видалити без збитку для функціоналу сайту, а які можна замінити більш швидкодіючими.

  Використовувати кешування. Кешування вмісту сайту в браузері дозволяє при повторному відвідуванні сайту не завантажувати знову все елементи сайту, а використовувати вже раніше завантажені. Це зменшує кількість http-запитів до сервера і в підсумку призводить до збільшення швидкості завантаження сайту. У зв'язку з цим можна на сайті налаштувати кешування таким чином, щоб всі рідко оновлювані елементи сторінок викликалися при завантаженні з кешу браузера, а не з сервера.

  Оптимізація сайту для збільшення швидкості його завантаження, таким чином, включає багато різних способів, застосовувати які рекомендується в комплексі. За такою послугою найкраще звертатися в професійну студію веб-дизайну, де досвідчені фахівці після аналізу сайту підберуть оптимальний перелік необхідних робіт. Якраз такий веб-студією є WebStudio2U.

  Ми пропонуємо послугу комплексної оптимізації сайтів , В рамках якої проводимо ретельний аналіз роботи сайту, виявляючи можливі помилки в його роботі і чинники, що знижують швидкість завантаження сайту. За результатами цього аналізу потім складається індивідуальний план необхідних робіт і складається технічне завдання на оптимізацію сайту.

  Теги:
  швидкість завантаження сайту, збільшити швидкість завантаження сайту, оптимізація сайту, веб-студія, студія веб-дизайну


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»