Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація сайту під Google на прикладі реального сайту

  Доброго часу доби, шановні читачі. Ідея цієї статті виникла не випадково, і я хочу сказати пару слів передісторії. До мене звернувся мій читач за порадою. Справа в тому, що його сайт знаходиться під фільтром Google. Наприклад, різні аналізатори показують 0 (нуль) ефективних сторінках сайту, тобто весь він знаходиться в так званому Supplemental.

  Якщо покопатися в історії, то словом Supplemental, представники Google називали додаткові результати пошуку, які завжди "ховалися" за словами:
  Щоб показати найбільш значущі результати, ми опустили деякі, дуже схожі на ХХ вже показаних.
  Якщо ви хочете, можна повторити пошук, включивши опущені результати.

  Але насправді, є ще й Supplemental, який позначає додатковий індекс.
  Тобто у пошукової системи Google є кілька індексів (баз). І можливо, їх більше двох. І дуже схоже на те, що кожен сайт проходить кілька рівнів різного індексу Google.

  Цілком очевидно, що це безпосередньо пов'язано з алгоритмом ранжирування Google. На кожному з рівнів сайт перевіряється на відповідність вимогам пошукової системи Google. І як мені це видається, на початковому рівні перевіряється структура сайту. Google надає серйозного значення організації сайту.

  Якщо все відповідає нормі, сайт перекладається в наступний індекс. На наступному етапі може бути щось інше, наприклад, зміст, чи є дублікати статей на інших ресурсах.

  Потім, пройшовши кілька рівнів індексу, визначаються, наприклад, зовнішні чинники - зовнішні посилання. Отже до тих пір, поки сайт не опиниться в основній видачі, в якій знаходяться тільки якісні ресурси (з точки зору Google) абсолютно за всіма параметрами.

  Тобто, підбиваючи підсумок, щоб стати якісним ресурсом з точки зору пошукової системи Google, мало виконати одну або кілька умов, необхідно, щоб сайт відповідав нормі відразу по всіх параметрах. Інакше не бачити пошукового трафіку.

  І ось, подивившись сайт свого читача, і виникла ідея цієї статті, показати на прикладі, чого ні в якому разі робити не можна, і як правильно.

  Якщо хтось подумає, що я роблю неправильно по відношенню до звернувся до мене людині, то завірю, що я отримала його схвалення на цю статтю. І дію повністю з його дозволу.

  Сайт знаходиться на CMS Joomla, домен зареєстрований в кінці листопада 2009 року, має показники PR2, тІЦ20.

  Отже, мабуть варто почати з того, що у будь-якого сайту повинен бути один і тільки один URL-адресу. Перша помилка, яку допустив вебмастер, це не вказав головний адреса сайту, як він повинен відображатися - з www або без.

  Більш детальну інформацію можна отримати з довідкових матеріалів Яндекс по цим посиланням .

  Виникає питання, яку адресу вибрати? Приставка до адресою www виникла ще в кошлаті часи і була обов'язкова, зараз же, якщо домен новий, то краще відразу вказати адресу без www. Ніяких практичних цілей ця приставка не виконує. Але якщо сайту вже кілька років, то необхідно спочатку з'ясувати, яку адресу пошукова система вважає головним. Побачити це можна, якщо просто ввести в рядок пошуку домен.

  Отже, видно, яку адресу домену Яндекс вважає головним, і саме такий варто вказати в директиві Hosts
  Отже, видно, яку адресу домену Яндекс вважає головним, і саме такий варто вказати в директиві Hosts. Але тут є підводні камені.

  Якщо на ваш сайт ставили посилання без www, і ці посилання з трастових хороших ресурсів, то, визначивши головне дзеркало з www ви втратите ту вагу, які передають ці посилання, тому, крім виконаних дій рекомендується ще і склеїти домени в файлі .htaccess, який знаходиться в папці вашого сайту на сервері хостингу. На цьому я зупинятися не буду, тому що нам ще багато чого треба дізнатися.

  Отже, розібравшись з головним дзеркалом домену, необхідно налаштувати CMS, щоб при публікації сторінок, завжди створювався адресу головного дзеркала. Наприклад, на сайті мого читача, частина посилань у меню має адресу з www, а частина без www. Ось наочний приклад:

  Це одне меню, в якому є посилання без www і з ними
  Це одне меню, в якому є посилання без www і з ними. Такого бути не повинно. Також з скроневої ви можете бачити, які не читані адреси у сторінок.

  Дуже важливо, по-перше, мати людино-зрозумілі url-адреси (ЧПУ), по-друге, кожна сторінка повинна мати один і тільки один адресу.

  Я зайшла на сайт за адресою:

  http: //www.cххххххххх.org/

  натиснула на посилання "Головна", відобразився адреса

  http: //www.cххххххххх.org/index.php? option = com_frontpage & Itemid = 47 & lang = russian

  Я натиснула на посилання російську мову

  http: //www.cххххххххх.org/index.php? lang = russian

  Я натиснула на посилання англійську мову

  http: //www.cххххххххх.org/index.php? lang = english

  Я натиснула на посилання "Home"

  http: //www.cххххххххх.org/index.php? option = com_frontpage & Itemid = 47 & lang = english

  Також, ми вже знаємо, що сайт спокійно відкривається за адресою

  http: //cххххххххх.org/

  До слова сказати, сторінки, які повинні бути англійською, містять контент російською. А англійська тільки в пунктах меню. Варто зауважити, що для пошукових систем пункти меню, в общем-то, не мають ніякого значення, і головним є контент.

  Чи варто говорити, що на всіх цих сторінках я побачила одне і теж. Зміст цих 6 сторінок було абсолютно однакове.

  Отже, як це все виправити.
  Перший крок. Якщо в базовому пакеті CMS немає можливості налаштувати ЧПУ, необхідно встановити спеціальний плагін. Подібні плагіни поширюються в мережі безкоштовно, і їх спокійно можна знайти на офіційних сайтах, форумах або блогах.

  Другий крок. Створення файлу sitemap.xml, в якому прописана кожна сторінка один єдиний раз, і більше не має ніяких дублікатів. Це також вирішується за допомогою спеціальних плагінів, якщо дана можливість не передбачена в базовому пакеті.

  Третій крок. Я стикалася з такою проблемою, що в інтернет-магазині ніяк неможливо було встановити один єдиний адресу сторінки. За структурою інтернет-магазину деякі сторінки з товаром знаходилися в різних категоріях, і перебували за двома різними адресами. В такому випадку, необхідно заборонити повторювані сторінки в файлі robots.txt. На настройках самого файлу зупинятися зараз не буду, але повні керівництва є, як у Google, так і у Яндекс.

  Також, на сайті деякі сторінки передаються по протоколу https. Якщо ці сторінки повторюють зміст сторінок, які передаються по протоколу http, то необхідно захищені сторінки також закрити від індексації.

  Наступне, на що я хочу звернути увагу вебмастера сайту, це те, що Google настійно рекомендує для кожної мови створювати окремий сайт в тій доменній зоні, до якої ця мова належить. Або, як варіант, створити піддомени, наприклад:

  • en.mydomen.ru
  • pl.mydomen.ru

  Причому, це складно навіть назвати рекомендацією, це скоріше вимога. І краще, якщо ви будете його дотримуватися.

  Також, я звернула увагу, що в браузері Google Chrome сторінки на болгарському виглядають так:

  Приблизно також виглядають деякі сторінки та російською (пізніше побачила)
  Приблизно також виглядають деякі сторінки та російською (пізніше побачила).
  Можливі причини:

  • Хостинг працює в іншому кодуванні, а у сайту чітко не прописана кодування для всіх сторінок сайту.
  • Веб-майстер, який займається наповненням сайту інформацією, не стежить за кодуванням статей, і розміщує тексти в різних кодуваннях
  • База MySQL має іншу систему кодування.

  Загалом, веб-майстру необхідно звернути увагу на те, в якому кодуванні сервер віддає сайт в браузер користувача, в якому кодуванні завантажується інформація, яка знаходиться в базі даних MySQL, і стежити за тим, щоб весь контент сторінки був в одному кодуванні. Зміни вносяться в:

  • в контент сторінок
  • файл .htaccess.
  • в налаштування MySQL

  Залежно від ситуації - різні рішення проблеми. Сенс всіх маніпуляцій повинен зводитися до того, щоб всюди була однакова кодування, і всюди була чітко прописана.

  В цілому, структуру даного сайту я розглянула. А головне, розглянула саме ті моменти, які дуже важливі, але не всі це виправляють, наївно вважаючи, що це не впливає на пошукове просування.

  Це не тільки впливає на пошукове просування, а й взагалі перешкоджає правильному індексування вашого сайту.

  У висновку, хотілося звернути увагу вебмастера ще на деякі деталі.
  Всі сторінки сайту мають однаковий заголовок в title.

  Дивним для мене було і те, що стилі CSS не винесені в окремий файл. Та й взагалі, верстка ще табличная. Це вже давно минуле століття. І хоч таких сайтів зустрічається ще не мало, я вважаю, що варто перевести сайт в більш сучасну верстку з виносом всього зайвого в окремі файли.

  Оскільки і таблиця і стилі впливають на швидкість завантаження сторінки, а швидкість завантаження сайтів є одним з факторів ранжирування.

  І ще дуже багато порожніх сторінок:

  Вибачте мені мій жарт
  Вибачте мені мій жарт.
  Загалом, хочу сказати, над сайтом потрібно дуже серйозно працювати. Тут я розглянула найочевидніші і грубі помилки, на багато дрібниці просто вже не вистачило сил і часу.

  Не можу втриматися і не висловити своєї думки. Обрушився свій гнів на недбайливого вебмастера :).

  Не можна мати сайт і не займатися ним. Тобто абсолютно очевидна ситуація, що над сайтом не працювали взагалі. Також ще раз звертаю увагу на те, що на багато питань є відповідь в офіційній документації пошукових систем. І перш, ніж звертатися до кого-небудь за порадою, правильним буде ознайомитися хоча б з азами, щоб мати уявлення про сайтах і пошукових системах, щоб не червоніти.

  Якщо ви раптом подумали, що подібні статті (аналіз чужих помилок і рекомендації) будуть з'являтися в моєму блозі постійно, то звертаю вашу увагу, що дані послуги зазвичай коштують грошей. Я ось вже давно мрію заробити грошей на відпочинок у Франції , Подивитися Нотердам де Парі, побувати в замках Луари. Але, все може бути, і якщо у вас буде дуже цікавий (запущений) випадок, то, чому б і ні. Подивлюсь, і може напишу. Все буде залежати від конкретної ситуації.
  Удачі вам.

  Виникає питання, яку адресу вибрати?
  Php?
  Php?
  Php?
  Php?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»