Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація сайту під пошукові системи. Пошукова оптимізація сайту. Оптимізація сайту пошуковий запит. SEO просування сайту. SEO оптимізація. Пошукова оптимізація. Просування сайту в пошукових системах. Оптимізація сайту для пошукових систем.

  1. Просування сайтів по SEO (пошукова оптимізація) це 7 переваг:
  2. 1. Внутрішня оптимізація сайту
  3. 1.2. Оптимізація текстів і сторінок сайту
  4. 1.3. Робота над структурою сайту
  5. 1.4. Технічна оптимізація ресурсу
  6. 1.5. Додавання сайту в каталог пошукової системи
  7. 1.6. Аналіз рівня ефективності внутрішньої оптимізації і просування сайту
  8. 2. Зовнішня оптимізація і просування сайту
  9. 2.2. Створення стратегії просування сайту
  10. 2.3. Конкурентний аналіз і моніторинг
  11. 2.4. Реєстрація сайту в інтернет-каталогах, порталах, довідниках
  12. 2.5. Аналіз ефективності просування і зовнішньої оптимізації
  13. 2.6. Поведінковий маркетинг - вплив на поведінку відвідувачів ресурсу (додатково)
  14. 2.7. Прив'язка сайту до регіону просування
  15. Пошукове просування сайту також включає:

  П родвіженіе сайту і пошукова оптимізація (SEO оптимізація) є комплексною послугою, мета якої полягає в збільшенні відвідуваності сайту цільовими клієнтами, що вийшли на нього за допомогою пошукових систем

  П родвіженіе сайту і пошукова оптимізація (SEO оптимізація) є комплексною послугою, мета якої полягає в збільшенні відвідуваності сайту цільовими клієнтами, що вийшли на нього за допомогою пошукових систем. Подібний спосіб залучення покупців в рази ефективніше реклами на телебаченні, радіо або у пресі, оскільки він веде до адресного потрапляння в цільову аудиторію і володіє найменшою вартістю контакту з імовірним клієнтом.

  Результат забезпечується просуванням сайту на верхні строчки пошукових систем (ТОП-10) по продають запитам. Користувач, набираючи запит в пошуковій системі, цікавиться конкретним товаром, послугою або шукає додаткову інформацію. До результату роботи пошукової системи він ставиться не як до реклами, а як до експертній раді і, переходячи з пошукової системи на сайт, готовий здійснювати активні дії: відправити лист, заповнити форму замовлення або зателефонувати за вказаним номером.

  Просування сайтів по SEO (пошукова оптимізація) це 7 переваг:

  - Низька вартість залучення клієнтів у порівнянні з прямою рекламою - контекстної і банерної

  - Широкий і якісний охоплення цільової аудиторії по 5-ти основних пошукових систем Рунета

  - Географічне таргетування цільової аудиторії - все запити діляться на регіональні та міжрегіональні

  - Висока довіра до результатів пошукової видачі у цільової аудиторії - пошукова видача має перевагу в порівнянні з контекстною рекламою по кликабельности

  - Цілодобова робота по залученню ймовірних покупців і нарощування числа цільових звернень - зайняті Вашим сайтом позиції цілодобово знаходяться на своїх місцях

  - Контроль результатів просування, доступному в реальному часі - системи моніторингу дозволяють повністю контролювати переходи відвідувачів з пошукових систем

  - Довгостроковість досягнутих показників - при правильній роботі з просування позиції, досягнуті Вашим сайтом знаходячи на своїх місцях постійно, забезпечуючи вас відвідувачами постійно


  Коротко процес оптимізації та просування сайту виглядає так:

  1. Внутрішня оптимізація сайту

  1.1. Ядро пошукових фраз до просування

  Ми визначимо найефективніші запити, які узгоджуються з тематикою вашого сайту, грунтуючись на статистичних даних провідних пошукових систем Google, Яндекс, Rambler, це дасть можливість залучити саме цільову аудиторію відвідувачів на сайт і добитися в просуванні максимального ефекту.

  1.2. Оптимізація текстів і сторінок сайту

  Ми визначимо сторінки сайту для просування, між ними розподілимо ключові запити, складемо завдання для копірайтера з написання нових або переробці старих текстів, організуємо перехресні посилання для взаємного просування сторінок, ліквідуємо пошуковий СПАМ, забезпечимо сторінки веб-адресами, зручними для роботи пошукових систем - все перераховані заходи оптимізують наповнення сайту для просування.

  1.3. Робота над структурою сайту

  Ми проаналізуємо внутрішню структуру сайту, при необхідності зробимо рекомендації по її переробці - удосконаливши структуру сайту, ми зробимо ще один значний крок на шляху до успішного просування мережевого ресурсу.

  1.4. Технічна оптимізація ресурсу

  Ми здійснимо аналіз: стану домену, уразливості сайту, карт сайту, файлу robots.txt, HTML-коду і того, наскільки коректно відформатований контент, внутрішніх посилань сайту, сторінок з помилками, помилок і зауважень в панелі веб-майстра, ступінь унікальності текстового і графічного контенту, url-ів сайту на відсутність id-сесій і т.д. Ми проведемо перевірку HTML-коду на валідацію, коректність роботи з віддаленими сторінками, коректність відгуку сервера при помилках, показники швидкості завантаження сторінок, роботу форм замовлення, роботу видів зворотного зв'язку, відгук заголовка сервера, і т.д. Такі роботи дадуть можливість ліквідувати всі технічні проблеми, які впливають на роботу і просування сайту.

  1.5. Додавання сайту в каталог пошукової системи

  Ми проаналізуємо сайт на відповідність основним вимогам, які висувають каталоги пошукових систем (наприклад, Яндекс.Каталог), складемо рекомендації по вимагаються змін, подамо заявку на приміщення сайту в Яндекс.Каталог і інші каталоги - це підніме авторитетність сайту у пошукових систем і буде сприяти його успішному просуванню.

  1.6. Аналіз рівня ефективності внутрішньої оптимізації і просування сайту

  Ми надамо детальні звіти про проведені роботи, піддамо аналізу результати внутрішньої оптимізації і просування сайту, грунтуючись на них, вдосконалюємо тактику подальшого просування, надамо зрозумілі і ефективні рекомендації з розвитку сайту в майбутньому - все це дозволить нам добитися від просування сайту максимальної віддачі.

  2. Зовнішня оптимізація і просування сайту

  2.1. Аналіз попередньої роботи по просуванню сайту

  Аналізуючи роботу по Вашому сайту в минулому, ми зможемо дізнатися, якими методами він просувався і при необхідності ми зможемо ліквідувати наслідки неправильного просування ресурсу. Так само ми аналізуємо зовнішні посилання, позначимо найбільш ефективні, якісні та вагомі для просування, а також самі близькі за тематикою, визначимо «погані» посилання і ліквідуємо їх вплив - все це збільшить авторитет вашого сайту у пошукових машин і підніме його на більш високі позиції в результатах пошуку.

  2.2. Створення стратегії просування сайту

  Стратегія просування включає в себе болшое кількість факторів, які впливають на просування ресурсу. Наприклад, існує необхідність обчислення числа вхідних посилань на ту чи іншу просувається сторінку сайту. Якість контенту, а саме його унікальність надає прямий вплив на просування, особливо по високочатотним запитам. На цьому етапі ми розраховуємо яким чином краще модернізувати сам контент і тексти посилань. Також користуючись обраними раніше цільовими запитами, визначимо швидкість і тактику нарощування посилальної маси, здійснимо комплекс заходів з нарощування ряду інших показників сайту (PR, тІЦ і т.д.), на які пошукові системи звертають особливу увагу. Грамотна стратегія просування по посиланнях стане базою для успіху розкрутки сайту.

  2.3. Конкурентний аналіз і моніторинг

  Ми будемо здійснювати регулярний моніторинг працездатності зовнішньої посилальної маси, її якості і динаміки приросту. Ми відстежуємо активність конкурентів, щоб коригувати свою стратегію і швидко реагувати на ймовірні атаки конкуруючих ресурсів на просувний сайт. Подібні заходи гарантують вашому сайту надійний захист і дадуть можливість виграти конкурентну боротьбу з мінімальними витратами.

  2.4. Реєстрація сайту в інтернет-каталогах, порталах, довідниках

  Ми зареєструємо сайт вручну в найбільш підходящих довідниках і інтернет-каталогах, на значущих тематичних порталах, розміщуючи там грамотне опис сайту. Це також буде просувати ваш сайт в пошукових машинах.

  2.5. Аналіз ефективності просування і зовнішньої оптимізації

  Ми надамо детальні звіти про проведені роботах, проаналізуємо результати просування і зовнішньої оптимізації, на їх основі вдосконалюємо тактику подальшого просування, запропонуємо рекомендації по додатковому розвитку мережевого ресурсу - все це дасть вам можливість домогтися від просування сайту максимальної віддачі.

  2.6. Поведінковий маркетинг - вплив на поведінку відвідувачів ресурсу (додатково)

  Ми здійснимо комплексний аналіз, виявимо унікальні торгові пропозиції (УТП) і позначимо продають моменти на сайті. Ці заходи поліпшать продають якості сайту, збільшать конверсію відвідувачів в покупців, число заявок і дзвінків з сайту - при незмінному числі користувачів сайту! Результатом цього стане зростання продажів без підвищення витрат на просування сайту і рекламу!

  2.7. Прив'язка сайту до регіону просування

  Ми проаналізуємо контактну інформацію компанії, надамо рекомендації по її уточненню і виправлення (при необхідності) і рекомендації по її грамотному розміщенню на просувати сайті і в різних каталогах, довідниках, на інших мережевих ресурсах - все це дозволить здійснювати просування, враховуючи географію роботи вашої компанії, і залучати на ваш сайт цільову аудиторію вашого регіону.

  Пошукове просування сайту також включає:


  Попередня оцінка »
  Проводиться аналіз пошукового попиту, оцінюється конкуренція в даному сегменті ринку, складається семантичне ядро ​​пошукових запитів, аналізуються сайти конкуренти (методи їх просування) і на підставі виконаних дій виробляється стратегія просування сайту в пошукових системах.
  оптимізація сайту »
  Проводиться оптимізація сторінок сайту під пошукові запити, коригується внутрішня структура сайту з урахуванням вимог пошукових систем, при цьому ми не забуваємо і про інтереси відвідувачів, роблячи інформацію доступною і легкою для сприйняття.
  Збільшення популярності сайту »
  Проводиться ручна реєстрація сайту в пошукових системах, розміщується інформація про Ваш сайт на тематичних ресурсах, довідниках, спеціалізованих каталогах і рейтингах з описом. Видаються рекомендації по нарощуванню контенту, цікавого для користувача.
  Моніторинг і аналіз позицій сайту в пошукових системах »
  Проводиться оцінка динаміки позицій за обраним ядру пошукових фраз. Складаються короткостроковий і довгострокові алгоритми просування сайту.
  Ми гарантуємо збільшення цільового трафіку на Ваш сайт з пошукових систем по профільних запитах.

  Портфоліо »

  ключові слова: пошукова оптимізація, просування сайту в пошукових системах, оптимізація сайтів під пошукові, пошукова оптимізація сайту, пошукова оптимізація і просування сайту, пошукова оптимізація інтернет сайту, оптимізація просування, сайтів пошукових системах, оптимізація сайту пошуковий запит, seo пошукова оптимізація сайту, оптимізація сайту під пошукові системи, пошукова оптимізація сайту маркетинг, оптимізація сайту для пошукових систем


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»