Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація сайту під всі браузери

  Якщо Ви є власником веб-ресурсу, то повинні знати про таке поняття, як кроссбраузерность, чому вона така важлива для сайту і як її оптимізувати. Як відомо, кожен блог, інтернет-магазин або інформаційний портал повинен приносити власнику прибуток, яка багато в чому залежить від стабільної і коректної роботи сайту. І головною умовою такої роботи є саме кроссбраузерность сайту.

  Кросбраузерності верстка є важливою умовою якісного створення сайту .

  Що таке кроссбраузерность?

  Кросбраузерність - це здатність сайту однаково відображатися у всіх популярних браузерах. Наприклад, Ви користуєтеся тільки Google Chrome, і роботу від програмістів брали в цьому браузері, де все відображається правильно і коректно. І Ви вважаєте, що саме так Ваш сайт відображається у всіх браузерах, проте це не завжди так.

  Завдяки численним дослідженням відомо, що кожен браузер має свою аудиторію. Молоді люди вважають за краще використовувати Google Chrome і Яндекс, користувачі старшого покоління вибирають Opera або Mozilla. Тому необхідно переконатися, що Ваш сайт красиво відображається у всіх браузерах. Віддавати перевагу одному браузеру і ігнорувати інші - це значить, втратити значну кількість відвідувачів на своєму сайті.

  Перевірка кросбраузерності

  Перевірити кроссбраузерность сайту можна дуже просто. По-перше, Вам потрібно визначити, які браузери переглянути на наявність однакового зображення. Для цього Ви заходите в Яндекс. Метрику, переходите в «стандартні звіти-технології-браузер». Цей розділ дасть корисну інформацію про те, з яких браузерів користувачі заходять на Ваш сайт найчастіше, і саме їх потрібно перевірити в першу чергу.

  Існує два способи перевірки кросбраузерності:

  1. Ручний метод. Ви завантажуєте кілька популярних браузерів Яндекс, Опера, Firefox, Internet Explorer і заходите через кожен з них на свій сайт. При переході на сайт потрібно заглянути в розділи, категорії, перевірити працездатність кнопок, форми замовлення, активність посилань, функцію реєстрації та інше.
  2. Онлайн сервіси. Не всі вони працюють коректно, але ними теж можна скористатися разом з ручним методом. Сервіси можуть бути платними і безкоштовними, результати перевірки можна подивитися на скріншотах. Одним з найпопулярніших є сервіс Browsershots, де безкоштовно можна перевірити 65 версій затребуваних браузерів.

  Причини провалу перевірки

  Якщо ручний метод перевірки виконати не вдається, а онлайн сервіси показують наявність помилок, причини можуть бути в:

  • Помилках коду HTML, який невідповідає встановленим стандартам. Визначити ці помилки можна виконавши валідацію сайту.
  • Виникненні нових CSS і бібліотеках, які призводять до неякісного відображенню в застарілих версіях браузера.
  • Наявності різних значень атрибутів: розмір і стиль шрифту, колір. Атрибути, під які зверстаний сайт потрібно прописати в таблиці стилів, в іншому випадку кожен браузер буде відображати картинку на свій смак.

  Налаштування кросбраузерності сайту - це обов'язкова процедура, яка допоможе Вам охопити всю цільову аудиторію, отримати більше відвідувачів і замовників. Якщо Ваш сайт має повну кроссбраузерность, це означає, що всі показники конверсії та монетизації досягнуто максимальних висот, поведінковий фактор підвищиться і вийти в ТОП по просуванню сайту буде ще легше.

  • просування
  • Веб сайт

  Олег Крицький

  Старший менеджер

  Чи готові почати?

  Зателефонуйте нам:

  +7 (347) 224-24-60

  Олег Крицький

  Старший менеджер

  Чи готові почати?

  Зателефонуйте нам:

  +7 (347) 224-24-60

  Що таке кроссбраузерность?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»