Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація сторінок сайту: сервіси перевірки нудоти сторінок

  Специфічним терміном «  нудота сторінки  »Прийнято в сфері веб-дизайну і розкручування сайтів називати співвідношення використовуваних в тексті сторінки найбільш часто вживаних ключових слів і загальної кількості слів цієї сторінки Специфічним терміном « нудота сторінки »Прийнято в сфері веб-дизайну і розкручування сайтів називати співвідношення використовуваних в тексті сторінки найбільш часто вживаних ключових слів і загальної кількості слів цієї сторінки. Високе значення нудоти сторінки свідчить про надто великій кількості ключових слів на ній, а цього для успішного пошукового просування сайту слід намагатися уникати. Оптимізація сторінок може допомогти позбутися від даного негативного явища.

  Якщо в тексті сторінки кількість входжень тематичних ключових слів перевищує розумні рамки, то відвідувачів такої сторінки може, фігурально висловлюючись, нудити, і при цьому пошукові системи також вважатимуть сторінку неякісної і не дадуть їй високих позицій при ранжуванні сайту в пошуковій видачі. В результаті надмірного вживання в тексті сторінки ключових слів - нудоти - слід уникати, щоб пошукові системи не пессімізіровалі сайт у видачі.

  Щоб знати, коли саме варто вдатися до оптимізації сторінки сайту, щоб уникнути проблем з просуванням даного сайту в пошукових системах, необхідно вміти правильно оцінити нудоту сторінки. Для цієї мети призначений ряд спеціальних онлайн-сервісів, серед яких найбільш популярними можна назвати такі, як онлайн-інструменти перевірки нудоти сторінок від відомих бірж копірайтингу Miratools, SeoTXT, Advego.

  Сервіс оцінки нудоти сторінки від Miratools (http://text.miratools.ru/) дозволяє виконувати перевірку як уже опублікованих в інтернеті текстів, так і текстів з ПК. Користуватися сервісом вкрай просто: потрібно або вказати в полі «Адреса сторінки» URL-адресу сторінки з перевіряється текстом, або ж вибрати в полі "Завантажити файл» цікавить файл з диска локального ПК, а потім натиснути на кнопку «Аналіз». По завершенні аналізу сервіс розрахує величину нудоти сторінки.

  Аналіз нудоти сторінки в даному сервісі можна виконати з урахуванням або ж без урахування використовуваних в тексті словоформ ключових слів. Результат аналізу можна зберегти у форматі CSV на диск локального комп'ютера.

  Інструмент для перевірки нудоти сторінки, що надається в режимі онлайн біржею копірайтингу SeoTXT (http://www.seotxt.com/service/optimizer/) і званий «оптимізатором тексту», працює безпосередньо з текстами, які підлягають такій перевірці. Аналіз слів і пошук слів в тексті можуть бути досить гнучко налаштовані в цьому інструменті. Наприклад, під час перевірки нудоти тексту можна враховувати або не враховувати числа і шумові слова, а також можна враховувати або не враховувати слова довжиною менше 2, 3, 4 або 5 символів.

  Також при використанні інструменту від SeoTXT можна налаштувати для тексту пошук не більше 10, 20, 30 або 50 найбільш вживані слова, а також пошук ключових фраз, що складаються з не більше ніж 1, 2, 3 або 4 слів. Примітно, що користувач «оптимізатора тексту» може сам вибрати слова або фрази для пошуку, якщо його цікавить показник нудоти сторінки по конкретним ключовим словом.

  Біржа копірайтингу Advego функцію перевірки нудоти текстів для сторінок сайтів пропонує в рамках роботи онлайн-інструменту під назвою «Семантичний аналіз тексту онлайн, seo-аналіз тексту» (http://advego.ru/text/seo/). Даний інструмент надає результати оцінки нудоти текст як два окремих параметрів - класичної нудоти документа і академічної нудоти документа.

  Оцінка нудоти сторінки дозволяє виявити занадто великі значення цього показника, щоб своєчасно вжити заходів і зменшити ці значення до стандартних. Однак слід розуміти, що оптимізація сторінки тільки за таким показником буде «однобокою» і зовсім не обов'язково дасть підвищення позицій сайту в пошуковій видачі: оптимізація повинна бути комплексною, щоб ефективність її була максимально високою.

  Комплексну професійну оптимізацію сайтів пропонує наша студія веб-дизайну WebStudio2U. В рамках цієї послуги наші фахівці з оптимізації проведуть ретельний аналіз «сильних» і «слабких» сторін сайту, а також складуть індивідуальний план заходів щодо покращення сайту. В результаті оптимізації від WebStudio2U сайт буде краще індексуватися пошуковими системами, що буде сприяти підвищенню його позицій в пошуковій видачі по тематичним ключовими словами.

  Замовляйте оптимізацію сайтів в WebStudio2U прямо зараз!

  Теги:
  оптимізація сторінок, оптимізація сайту, нудота сторінки, перевірка нудоти сторінки, замовити оптимізацію сайту


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»