Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація структури сайту

  Грамотна структура сайту не тільки залишає у відвідувачів приємне враження про нього, але і сприятливо впливає на ранжування пошуковими системами. У цій статті ми постараємося торкнутися всі деталі поліпшення структури сайту, а також поділимося нашими спостереженнями щодо ставлення пошукових систем до різних схем побудови сайтів. Отже, як відомо, перш ніж почати нарощування маси для сайту, який просувається,

  необхідно його грамотно і вдумливо оптимізувати. У деяких випадках хороша внутрішня оптимізація сайту може вивести сайт на перші місця пошукових систем без додаткових зусиль і роботи з посилальними біржами. Ми зупинимося детальніше на описі грамотної оптимізації структури сайту в цілому. Структуру будь-якого сайту можна представити у вигляді схематичного малюнка, який виглядає приблизно так - необхідно його грамотно і вдумливо оптимізувати

  Це найпростіша дворівнева структура сайту. Як показує практика, просунути сайт з 20-ма сторінками за конкурентними запитами або неможливо, або дуже важко і дорого. В такому випадку, кількість сторінок сайту, що просувається вирішує свою важливу задачу. Чим більше кількість хороших оптимізованих сторінок, тим краще для подальшого просування сайту. В ідеалі кількість сторінок на Вашому сайті повинно постійно і планомірно зростати. Це можуть бути новини компанії, статті, розширюється каталог товарів або активний форум. Постійне зростання і велика кількість сторінок є для пошукових систем своєрідною «позитивною характеристикою» сайту.

  Іншою важливою характеристикою, на яку звертають увагу пошукові системи, є якість контенту: унікальність і кількість тексту, унікальність графічних зображень, щільність ключових слів і деякі інші характеристики. Іншою важливою характеристикою, на яку звертають увагу пошукові системи, є якість контенту: унікальність і кількість тексту, унікальність графічних зображень, щільність ключових слів і деякі інші характеристики Розглянемо їх докладніше. Унікальність і якість тексту на сторінці грає ледь-чи не найважливішу роль в оптимізації тексту. Пошукові системи негативно ставляться до копіювання контенту. Як правило, сайти з неунікальним контентом піддаються пессимізації як з боку Google, так і з боку Яндекса. Не економте на копірайтингу. У більшості випадків немає необхідності наймати в штат копірайтера або технічного письменника. Найчастіше для таких робіт залучають професійних оптимізаторів. Кількість необхідного тексту багато в чому залежить від самого сайту, його тематики і цілей. Наприклад, для сайту, основна частина якого заснована на каталозі товарів має сенс писати розширений опис товару. Якщо обсяги такого каталогу не дозволяють складати описи для кожного товару окремо, варто відкрити розділ зі статтями, де описувати характеристики модельного ряду пропонованого товару або загальні поради по його вибору. Проте, в питанні кількості тексту на сторінці, ми радимо відштовхуватися від цифри в 2000 символів. Не варто також забувати про зображення на сторінках. Текст упереміш із зображеннями не тільки збільшує його читабельність, а й дає певні плюси в плані "відносини" пошукових систем. Практика показує, що одне-два зображення з прописаними з тезі alt ключовими словами підвищує ранжируваних сторінки. Варто пам'ятати, що алгоритми пошукових систем індексують вміст зображень. Неунікальні зображення на сторінках сайту можуть привести до пессимізації.

  Ще одним своєрідним "секретом" є текст в заголовку сторінки, тобто в поле title. Крім того, що в заголовку сторінці необхідно писати ключові фрази, за якими просувається сторінка, ми радимо збільшувати кількість символів в тезі title до 50 символів. Це допомагає візуально виділити Ваш сайт в результатах пошуку.

  Розглянемо приклад. Проаналізуємо сайти з пошукової видачі ТОП10 Яндекса по комерційному запитом [пластикові вікна]. Розглянемо приклад

  Як видно, середня кількість проіндексованих сторінок у топових сайтів становить трохи більше 200 сторінок для Яндекса і трохи менше 300 для Google. Середня кількість тексту на оптимізованої головною - 5000 символів в 700 словах. Кількість входжень ключової фрази [пластикові вікна] - близько 20, з них точних входжень - 9. В title ключова фраза зустрічається, в середньому, 2 рази. Проаналізувавши сам контент сайтів, можна помітити, що більша кількість інформації представлено новинами, тематичними статтями та описом товарів і послуг. При великій кількості сторінок, структура сайту приймає такий вигляд - Як видно, середня кількість проіндексованих сторінок у топових сайтів становить трохи більше 200 сторінок для Яндекса і трохи менше 300 для Google

  Як видно зі схеми, велика кількість сторінок перетворює сайт в 3-х і більше рівневий. В такому випадку, з'являється загроза поганий індексації сторінок сайту пошуковими системами. Як показує практика, пошукової робот рідко індексує сторінки сайту, що знаходяться на 3-м і більше рівні. Цьому є свої причини. Така проблема вирішується декількома способами. Найбільш простий і тому поширений - карта сайту. Карта сайту, як правило, вказує на всі сторінки сайту, перетворюючи їх, таким чином, в сторінки 2-го або 3-го рівня. Більш складний, але при цьому більш ефективний спосіб - внутрішня перелінковка сторінок.

  Створювати велику кількість внутрішніх посилань вигідно з кількох причин:

 • По-перше, пов'язуючи сторінки посиланнями, Ви експортуєте ключові слова з одних сторінок на інші.
 • По-друге, внутрішнє посилання з анкором, що є просуває фразою, вказує пошуковим системам на «авторитетність» сторінки.
 • По-третє, такий спосіб є більш зручним для відвідувачів Вашого сайту.
 • Сторінки, проіндексовані пошуковими системами, можна проаналізувати за допомогою інструментів для веб майстрів від Google або Яндекс Вебмайстер . Ще одна важлива деталь - для внутрішніх посилань на одну і ту ж сторінку краще використовувати різні суміжні анкор. Наприклад, на сторінку, оптимізовану під запит [пластикові вікна], найкраще проставляти внутрішні посилання з анкорами [пластикові вікна Вихіно], [пластикові вікна купити], [пластикові вікна встановлення] і т.д. Різні анкор дозволяють пошуковим системам розділяти обнародувано фрази, що збільшує ступінь їх ранжируваних.

  ________________________________________

  Найчастіше буває, що проаналізувати всю структуру сайту вручну, по крайней мере, важко. Наприклад, каталог товарів або старий масивний сайт. В цьому випадку Вам допоможуть аналітичні інструменти різних сервісів, які описані трохи нижче. Тепер поговоримо про непрямі, але не менш важливі деталі. ЧПУ (friendly URL, «Человекопонятние урл») - став використовуватися порівняно недавно, але за цей час встиг наробити багато шуму в середовищі SEO фахівців. Після деяких експериментів ми готові порадити нашим користувачам все-таки використовувати ЧПУ в адресах своїх просуваються сторінок. Чому?

 • По-перше, використання ЧПУ сприятливо впливає на ранжування сайту пошуковими системами.
 • По-друге, використання в адресі сторінки просуваються фраз позитивно враховується і впливає на видачу пошуковими системами.
 • Ось приклад використання ЧПУ сайтами з першої десятки пошукової видачі Google за запитом [тахометри]. Ось приклад використання ЧПУ сайтами з першої десятки пошукової видачі Google за запитом [тахометри]

  Як видно, Google однаково добре ранжує сторінки з пошукової фразою в адресі сторінки як на транскрипт латинськими символами, так і на кирилиці. Точно так само чинить і Яндекс.

  ________________________________________

  Отже, на що необхідно звернути особливу увагу при підготовці сайту до просування:

 • Кількість сторінок сайту. Рекомендуємо постійно збільшувати число сторінок сайту. Оптімільное кількість сторінок безпосередньо залежить від рівня конкурентності що просувається запиту. Для некомерційних запитів досить 10-20 сторінок. Для комерційних запитів початкову кількість сторінок повинно бути на рівні - 40-50 с постійний збільшенням.
 • Рівень вложеності. Практика показує, що чим вище у сторінці рівень вложеності, тим менше шансів проіндексувати її пошуковими системами. Ми не рекомендуємо використовувати сторінки вище третього рівня вложеності.
 • Перелінковка. У разі, якщо відмовитися від сторінок з глибоким рівнем вложеності неможливо, допоможіть пошуковому роботу побачити їх - використовуйте карту сайту, намагайтеся пов'язувати сторінки внутрішніми посиланнями.
 • ЧПУ в адресах сторінок. Крім більш зрозумілого для користувачів виду URL сторінки, Ви отримаєте беззаперечна перевага при складанні пошукової видачі.
 • Чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»