Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація та позиціонування пошукових систем (SEM, SEO)

  1. Світовий рекорд - наш найкращий відгук
  2. Глосарій:
  3. Маркетинг в пошукових системах (SEM):
  4. Пошукова оптимізація (SEO):
  5. Сторінка результатів пошуку (SERP):
  6. PageRank:
  7. Популярність посилань:

  Мультимедіа ComPart пропонує як вбудовану послугу в  створення веб-сайту  Пошукова оптимізація і поради щодо кращої маркетингової стратегії, щоб піднятися на SERPs і отримати кращий позиціонування Мультимедіа ComPart пропонує як вбудовану послугу в створення веб-сайту Пошукова оптимізація і поради щодо кращої маркетингової стратегії, щоб піднятися на SERPs і отримати кращий "позиціонування".

  Під терміном " позиціонування " зазвичай розуміють маркетингову дію, спрямовану на затвердження бренду на конкретному ринку. « Позиціонування в пошукових системах » - це група методів, які спрямовані на покращення позиції веб-сайту в списку результатів пошуку за допомогою пошукової системи.

  90% людей шукають інформацію в Інтернеті з пошуковими системами ; в Італії більше 26 мільйонів людей використовують Інтернет для своєї роботи та особистих рішень (дані Nielsen). - Джерело : Fullresearch Survey-2010

  Оптимізація і позиціонування в основних пошукових системах є обов'язковим для будь-якої марки, яка хоче побудувати популярність бренду в Інтернеті. Натуральне позиціонування ( органічне розміщення ) досягається завдяки SEM і SEO дії, які пропонують відмінну віддачу від своїх інвестицій (ROI) у довгостроковій перспективі, різко знижуючи відсоток переходів користувачів у покупців.

  Світовий рекорд - наш найкращий відгук

  ItalyGuides.it без сумніву є нашим найкращим свідченням про можливість позиціонування ComPart Multimedia . Насправді, ItalyGuides займає третє місце в Google.com для пошуку ( SERP ) на слові " Рим "З більш ніж 80 мільйонів знайдених результатів , результатом чого може похвалитися нечисленні агенції в світі ."

  Однак такі результати, як, наприклад, не є простими в отриманні і не розмножуються; існує багато складних заходів, пов'язаних з позиціонуванням пошукової системи:

  Аналогічний результат нелегко отримати або повторити, діяльність в рейтингу пошукових систем багато і складна:

  • Аналіз сайту та аналіз конкурентів. Аналізуються найбільш часто використовувані терміни в пошукових системах щодо діяльності бренда, аналіз конкурентів і їх основних ключових слів; з цього створено список ключових слів, найбільш підходящих для позиціонування сайту.
  • Оптимізація веб-сторінок. Після попереднього аналізу визначається структура сайту, що призведе до хорошого позиціонування. На основі цієї структури розроблені веб-сторінки, які будуть оптимізовані відповідно до рекомендацій основних пошукових систем.
  • Підвищення популярності сторінки та посилання. Щоб отримати хороше позиціонування в SERP, це корисно з метою підвищення рейтингу сторінки та популярності сайту.

  Кожен інтернет-сайт, розроблений компанією ComPart Multimedia, розроблений в суворому спостереженні за цими фундаментальними моментами у їх створенні, щоб вони могли конкурувати за позиціонування на основних пошукових системах.

  • Оптимізація сайту на основних пошукових системах
  • Структура сайту, розроблена відповідно до потреб SEO (Search Engine Optimization)
  • Програмування в семантичній розмітці
  • Програмування сторінок XHTML 1.0 - HTLM5
  • Графічний дизайн і стиль повністю засновані на CSS
  • Анімація з технологією Flash з можливістю запам'ятовування вмісту (iPad, Reader)

  Глосарій:

  Позиціонування (SEM, SEO)

  У маркетингу, позиціонування стало означати процес, за допомогою якого маркетологи намагаються створити образ або ідентичність у свідомості свого цільового ринку для свого продукту, бренду або організації.

  Оригінальна робота з позиціонування була орієнтована на споживчий маркетинг і не була настільки орієнтована на питання щодо конкурентоспроможної продукції, наскільки вона була зосереджена на різанні навколишнього «шуму» і встановленні моменту реального контакту з одержувачем.

  Зростання високотехнологічного маркетингу може мати багато спільного з переходом у визначенні до конкурентного позиціонування. Важливим компонентом високотехнологічного маркетингу в епоху всесвітньої мережі є позиціонування в основних пошукових системах, таких як Google, Yahoo і Bing, які можуть бути досягнуті за допомогою пошукової оптимізації, також відомої як SEO . Це є особливо важливим компонентом при спробі поліпшити конкурентне позиціонування серед молодшої демографічної групи, яка, як правило, є веб-орієнтованою у своїх торгових та купівельних звичках внаслідок того, що вона дуже пов'язана з соціальними медіа в цілому.

  Маркетинг в пошукових системах (SEM):

  Маркетинг в пошукових системах , або SEM , - це форма інтернет-маркетингу, яка прагне рекламувати веб-сайти, збільшуючи їхню видимість на сторінках результатів пошуку ( SERPs ) за рахунок використання пошукової оптимізації, оплачуваного розміщення, контекстної реклами та платного включення.

  Пошукова оптимізація (SEO):

  Пошукова оптимізація ( SEO ) - це процес поліпшення видимості веб-сайту або веб-сторінки в пошукових системах за допомогою "природних" або неплачених ("органічних" або "алгоритмічних") результатів пошуку . Загалом, чим раніше (або вище на сторінці), так і частіше сайт з'являється в списку результатів пошуку, тим більше відвідувачів він отримає від пошукової системи. SEO може націлювати різні види пошуку, включаючи пошук зображень, локальний пошук, пошук відео та вертикальні пошукові системи, специфічні для галузі. Це дає веб-сайт присутності.

  Як стратегія інтернет-маркетингу, SEO розглядає, як працюють пошукові системи і що люди шукають . Оптимізація веб-сайту може включати в себе редагування його вмісту та HTML і пов'язане з ним кодування, щоб збільшити його релевантність для конкретних ключових слів і видалити бар'єри для індексації пошукових систем. Просування сайту для збільшення кількості зворотних посилань, або вхідних посилань, є іншою тактикою SEO.

  Сторінка результатів пошуку (SERP):

  Сторінка результатів пошуку ( SERP ) - це список веб-сторінок, повернутих пошуковою системою у відповідь на запит ключового слова . Результати зазвичай включають в себе список веб-сторінок з заголовками, посилання на сторінку та короткий опис, де ключові слова збігаються з вмістом на сторінці. SERP може посилатися на одну сторінку повернених посилань або на набір всіх посилань, які повертаються для пошукового запиту.

  Видачі основних пошукових систем, таких як Google, Yahoo! Bing може включати різні типи списків : контекстні, алгоритмічні чи органічні списки пошуку, а також спонсоровані списки, зображення, карти, визначення, відео чи запропоновані уточнення пошуку.

  PageRank:

  PageRank - це алгоритм аналізу посилань , названий на честь Ларрі Пейдж, який використовується пошуковою системою Google, яка призначає кожному елементу набору гіперпосилань числовий ваговий коефіцієнт , наприклад, World Wide Web, з метою "вимірювання" його відносної важливості в межах набору. Алгоритм може застосовуватися до будь-якої сукупності об'єктів з взаємними цитатами та посиланнями.

  Назва "PageRank" є торговельною маркою Google , і процес PageRank запатентований (Патент США 6,285,999). Однак патент призначається Стенфордському університету, а не Google . Google має ексклюзивні ліцензійні права на патент Стенфордського університету.

  Популярність посилань:

  Популярність посилань є прикладом переходу пошуковими системами до критеріїв, які визначають якість вмісту. Критерії не-сторінки додають аспект неупередженості до рейтингів пошукових систем, оскільки цитати інших авторів у веб-спільноті допомагають визначити репутацію сайту. Теоретично, великі сайти, природно, залучать багато посилань, а вміст бідних сайтів буде важко залучати будь-які посилання .

  Популярність посилань припускає, що не всі вхідні посилання рівні . Наприклад, вхідне посилання з основного каталогу має більшу вагу, ніж вхідне посилання з неясної особистої домашньої сторінки.

  PageRank ™ використовує популярність посилань як важливий фактор в рейтингу сайту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»