Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  оптимізація управління оборотним капіталом

  Оптимізація управління оборотним капіталом

  Управління оборотним капіталом - це елемент операційного планування і його слід відрізняти від управління фінансами в довгостроковому періоді.

  Наявність вільних грошових коштів пов'язане з витратами - вартістю втрачену можливість отримання прибутку від використання грошових коштів підприємства чи від їх інвестування.

  Таким чином, компанія повинна балансувати переваги ліквідності в порівнянні з рентабельністю: тримати кошти слід до тих пір, поки гранична вартість підтримки ліквідності дорівнює вартості втраченого процентного доходу.

  Управління грошовими коштами полягає в оптимізації кількості наявних у компанії грошових коштів і максимізації доходу від усіх вільних, які не запозичених компанією в даний момент засобів.

  Для підприємств дуже важливо виявляти потребу в грошових коштах, оскільки це дозволяє:

  • мінімізувати вартість фінансування;
  • максимізувати прибуток від надлишків грошових коштів;
  • уникнути труднощів внаслідок несподіваної нездатність здійснювати необхідні платежі.

  Прогноз потоків грошових коштів є частиною роботи зі складання бюджету руху грошових коштів.

  Прогнози потоків грошових коштів включають в себе очікувані або прогнозовані надходження і виплати грошових коштів компанії. Вони виявляють надлишок або нестачу коштів, які іноді мають місце. Прогнози потоків грошових коштів можуть складатися на один день, на тиждень або місяць. Зазвичай це невеликі відрізки часу, оскільки управління потоками грошових коштів - це в значній мірі операційна завдання. Навіть добре капіталізована компанія може зіткнутися з короткочасними труднощами в силу графіка надходжень і виплат. Необхідність здійснення великого платежу або несвоєчасне надходження коштів від клієнта можуть створити короткостроковий дефіцит грошових коштів, покрити який може бути складно і дорого, якщо про нього невідомо заздалегідь. Коли компанія змушена раптово звернутися в банк за екстреним овердрафтом, це може зашкодити відносинам з банківських установ у довгостроковому плані.

  З іншого боку, накопичення великого надлишку грошових коштів може дати набагато менший дохід при розміщенні на поточному рахунку, в порівнянні з ощадними або строковими вкладами. Для того, щоб розмістити кошти на строковий вклад (наприклад, на місяць або квартал) компанія повинна бути впевнена в тому, що ці кошти не знадобляться протягом цього терміну. Прогноз потоків грошових коштів є необхідним елементом ефективного управління грошовими коштами. У нашій практиці прогнози потоків грошових коштів називаються платіжними календарями.

  Зазвичай (за замовчуванням) підприємства заповнюють короткостроковий дефіцит грошових коштів, використовуючи можливості овердрафту. Але, крім цього досить дорогого ресурсу покриття дефіциту можна використовувати цілий ряд кроків, які дозволяють покривати короткострокові касові розриви.

  Управління надлишками грошових коштів

  Якщо бюджет грошових коштів підприємства показує на надлишок грошових коштів, фінансовому менеджеру необхідно розглянути можливості короткострокового інвестування. Будь надлишок грошових коштів, в якому тимчасово немає безпосередньої необхідності, повинен працювати, навіть якщо мова йде про інвестиції на строк до початку наступного робочого дня. При прийнятті рішення про спосіб інвестування короткострокового надлишку грошових коштів необхідно брати до уваги наступне:

  • термін, на який можуть бути надані кошти;
  • сума, яка може бути надана;
  • передбачуваний дохід на інвестицію зазначеної суми;
  • ризик, пов'язаний з достроковим вилученням інвестованих коштів з обігу;
  • простота реалізації.

  Мета короткострокового інвестірованія- максимізувати прибуток на інвестицію після вирахування податків, а також мінімізувати ризик для спочатку інвестованого капіталу.

  При вкладенні залишків коштів в короткострокові інструменти необхідно зважити співвідношення дохідності та ризику. Крім того, повинна бути проаналізована ліквідність інвестиції, а саме, наскільки швидко при необхідності можна продати дану інвестицію.

  Тому управління оборотним капіталом перетворюється в задачу компанії, яку можна довірити тільки високо кваліфікованим майстрам, які мають великий практичний досвід організації таких процесів - фахівцям нашої компанії.

  Оптимізація управління оборотним капіталом  Управління оборотним капіталом - це елемент операційного планування і його слід відрізняти від управління фінансами в довгостроковому періоді


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»