Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація відео на Youtube. просування відео

  1. Способи розкрутки вашого Youtube каналу:

  вулиця Свободи Росія, Ярославська область, місто Ярославль +79092812333 вулиця Свободи Росія, Ярославська область, місто Ярославль +79092812333  Станом на лютий 2012 року на Youtube в хвилину завантажують понад 60 годин відео

  Станом на лютий 2012 року на Youtube в хвилину завантажують понад 60 годин відео! Доходи хостингу в 2008 році склали 200 млн. $, А в 2013 5 млрд. $. Що означає зростання в 25! Раз за 5 років. Не важко здогадатися що зараз ці цифри в рази вище, а кількість відео зростає з кожним днем ​​в геометричній прогресії.

  Але де ж всі ці ролики?
  Чому ми бачимо лише мізерну частину з того що користувачі ретельно викладають на гумові сервера Youtube? Вся справа в оптимізації відео. Найпопулярніший канал на сьогоднішній день має 61 млн. Передплатників і більш 17 млрд. Переглядів, при тому що кількість його відео не перевищує трьох з половиною тисяч. У той час як канали з десятком тисяч відео відстають приблизно на третину від фаворита по результатам пошуку, і майже в три рази за кількістю передплатників. Очевидно, що справа не в кількості завантажених роликів, і не в особливостях контента. Просто фаворит знає деякі секрети СЕО оптімізіаціі відео на youtube. А інші - ні. У цій статті ми з вами розглянемо ці секрети, поговоримо з розробниками відеохостингу, і відразу почнемо застосовувати на практиці фішки по просуванню на ютуб.

  Як ми з вами вже переконалися, оптимізацію Youtube каналу грає ключову роль в підвищенні переглядів і лояльності до вашого відео з боку користувачів. Крім того, правильно налаштовані ключі і використання прийомів які ми розберемо нижче дозволять вашому ролику займати лідируючі позиції в блоці рекомендація, в правому блоці сайту. Так само грамотно використовуючи SEO прийоми на Youtube ви піднімете своє відео в пошуку. Як часто бувало, що ролик з дуже цінною інформацією виявляється в середині або кінці списку пошуку, а які незрозумілі відео вискакують на перших позиціях ?! Абсурд, здавалося б, як таке може відбуватися? Але вся справа в правильному налаштуванні SEO. Youtube розуміє який ролик більш корисний, поки ми самі не вкажемо йому на це. А розташування вашого відео на перших рядок в пошуку і рекомендаціях створює основний приплив переглядів. Адже в іншому випадку до відео можна підібратися тільки за прямим посиланням.
  Ютуб використовує так звані "фактори ранжирування" відеороликів. Про яких розробники ввічливо поділилися з користувачами:

  • Середній час перегляду вашого ролика: За статистикою переважна більшість вірусних роликів по тривалості не перевищують 3-ех хвилин. Якщо обсяг інформації значний, то намагайтеся вмістити його в рамках 8-и хвилин. Розробники рекомендують вкладатися саме в цей часовий відрізок, якщо ви хочете значно підвищити ранг вашого контенту.
  • Ключі в заголовку і описі: Важливо прописувати ключові фрази, за якими вас може шукати потенційний глядач. Такі ключі необхідно повторювати кілька разів, схиляючи і змінюючи їх місцями. Але не варто перестаратися.
  • Загальна кількість переглядів: Чим більше людей вас дивляться, тим привабливішим ваше відео є для алгоритмів ранжирування Ютуб і тим частіше вас будуть виносити в рекомендації.
  • Кількість прямих посилань на ваш ролик: Робот шукає всі збіги прямого URL на ваше відео в інтернеті. Чим більше посилань він знайде, тим цікавіше йому здасться ваш контент і тим частіше він запропонує подивитися ваш ролик іншим користувачам.
  • Кількість передплатників каналу: Якщо у двох абсолютно однаково налаштованих відео рівну кількість переглядів, то ролик у якого більше передплатників буде пріоритетною у видачі.
  • Активність користувачів: Враховуються такі чинники як коментарі, кількість поділилися вашим відео, співвідношення лайків і дізлайков, скільки разів користувач повертається для реакції на залишені коментарі.

  Способи розкрутки вашого Youtube каналу:

  1. Ключі в заголовку для пошукових систем. Важливо прописувати ключові фрази в заголовку, наприклад: "Як створити сайт". Так само важлива конкретика, тому ідеальний заголовок буде виглядати "Як створити сайт на HTML самостійно". Не варто писати більше 60-70 символів в заголовку.
  2. Ключі в описі. Необхідно вмістити найважливішу інформацію в перші 150 символів, при загальному обмеження опису в 1000. Важливо розміщувати посилання на ваші ресурси в описі, так ви отримаєте додатковий трафік. Перші 150 символів будуть показані в пошукових системах і в описі, решта буде приховано під кнопкою Ще ... "дізнайся як створити сайт на HTML з нуля самому за тиждень абсолютно безкоштовно, більше уроків на site.ru".
  3. Теги. Теги використовуються при видачі ролика навіть якщо користувач не потрапив в ключі в заголовку або описі. Таким чином вам потрібно прописати всі можливі запити, за якими глядач може спробувати знайти ваш ролик. Для нашої теми зі створенням сайту це може бути "програмування" "Лендінг" "розробити магазин" і багато іншого. Для того щоб отримати максимальну користь від розміщення тегів рекомендується зайти на перше відео в рекомендаціях по вашій тематиці - натиснути правою кнопкою на відео і вибрати "перегляд коду сторінки". Далі комбінацією клавіш Ctrl + F викликати рядок пошуку і прописати "keywords". Вас відправить в рядок з ключовими словами до цього відео, їх то вам і слід використовувати. Перевірте так перші 5-10 відео з рекомендованих, і ви точно не прогадаєте з правильними тегами.
  4. Категорія відеоролика / плейлисти. У розділі додаткових налаштувань вкажіть до якої категорії відноситься ваше відео. Так само рекомендується створювати плейлисти з дубльованих ключовим словом у назві листа. Наприклад: "Створення сайту на HTML"
  5. Обкладинка вашого ролика. Рекомендується створювати красиву прев'юшки для підвищення інтересу до вашого відео з боку користувачів. Пам'ятайте, що книгу ми вибираємо по обкладинці, і вже тільки потім дивимося на утримання.

  Індустрія відео-контенту зростає неймовірними темпами. За статистикою щодня на Youtube дивляться ролики понад мільярд людей, це третина всієї аудиторії інтернету. Не важко здогадатися що користування цим сервісом, при дотриманні всіх правил, буде одним з найпотужніших каналів припливу нових клієнтів в ваш бізнес.

  Артем Круглов

  Група ВК

  Група FB

  Канал Telegram

  Поділитися з друзями:

  Але де ж всі ці ролики?
  Чому ми бачимо лише мізерну частину з того що користувачі ретельно викладають на гумові сервера Youtube?
  Як часто бувало, що ролик з дуже цінною інформацією виявляється в середині або кінці списку пошуку, а які незрозумілі відео вискакують на перших позиціях ?
  Абсурд, здавалося б, як таке може відбуватися?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»