Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація Windows 10 після установки для підвищення продуктивності

  1. Рада 1. Перевірка драйверів
  2. Порада 2. Усунення проблем і неполадок на комп'ютері
  3. 3. Вибір схеми електроживлення
  4. 4. Відключаємо візуальні ефекти
  5. 5. Відключаємо зайві служби і сервіси
  6. 6. Автозавантаження програм
  7. 7. Перевірка ПК на віруси і рекламу

  Дуже часто я зустрічаю випадки, коли деякі користувачі, в силу своєї малодосвідченості, вважають, що перевстановлення операційної системи повністю вирішить всі проблеми з продуктивністю комп'ютера

  Дуже часто я зустрічаю випадки, коли деякі користувачі, в силу своєї малодосвідченості, вважають, що перевстановлення операційної системи повністю вирішить всі проблеми з продуктивністю комп'ютера. І яке ж їх охоплює здивування, коли після установки Windows 10 і всіх необхідних програм раптом виявляється що все знову починає дико гальмувати і комп знову ледве ворушиться.
  А справа тут все в тому, що чиста ОС так само вимагає додаткової оптимізації і тонкої настройки параметрів.
  У цій статті я приведу декілька нескладних порад, які допоможуть навіть новачкові зробити оптимізацію Windows 10 для підвищення продуктивності після установки чистої операційної системи на комп'ютері або ноутбуці.

  Рада 1. Перевірка драйверів

  Напевно, найпоширеніша помилка новачків в тому, що перевстановити Віндовс, вони начисто забувають про те, що ще потрібно і драйвера ставити. Зокрема, це гойдається відеокарт. У десятки є певний набір програмного забезпечення для них в дистрибутиві, але частіше за все просто ставиться універсальний драйвер. Він звичайно робочий, але має лише обмежений функціонал і можливості, що відразу стає помітно по моторошним гальмах в іграх і графічних додатках. Та й ті, які зазвичай йдуть в комплекті на дисках, теж порядком застарілі і для Windows 10 можуть взагалі не підійти. Тому, настійно раджу, відразу після її установки скачати для материнської плати і відеокарти найостанніші версії драйверів. Зробити це можна або на офіційному сайті виробника, або за допомогою однієї дуже зручною утиліти - DriversPack Solution Online. Вона невелика і завантажити її можна з офіційного сайту ( посилання ).

  Після запуску, вона перевірить які драйвери треба встановити, а які треба оновити і запропонує це зробити або автоматично, або в ручному режимі.

  Порада 2. Усунення проблем і неполадок на комп'ютері

  Для оптимізації роботи в Windows 10 є кілька вбудованих інструментів і багато користувачів даремно ними нехтують, але ж вони можуть допомогти виправити ряд проблем і тим самим підвищити швидкість роботи. Почнемо з того, що запустимо вбудоване засіб вирішення проблем із продуктивністю, які перевірить параметри, які можуть привести до гальм. Наприклад - число одночасно запущених програм. Натискаємо кнопку Пуск і пишемо фразу «Усунення неполадок»:

  Кількома по знайденому ярличку і потрапляємо в розділ «Система і безпека», де треба вибрати пункт «Обслуговування системи»:

  У вікні «Діагностика та запобігання неполадок на комп'ютері» натискаємо на «Далі». Ваша ОС буде перевірена на наявність проблем і, по завершенню процесу, Ви отримаєте їх список. Так само, утиліта спробує виправити знайдене в автоматичному режимі. Для деяких операцій можуть знадобиться права Адміністратора.

  Другий відмінний інструмент, вбудований в Віндовс 10 - це «Монітор ресурсів і продуктивності». Він аналізує роботу і видає докладний звіт, за яким можна з'ясувати що ще може привести до повільної швидкості роботи. Щоб ним скористатися, натискаємо комбінацію кнопок Win + R, вводимо команду:

  perfmon / report

  Після цього натискаємо на «ОК». Запуститься сканування, яке займе кілька хвилин. В результаті повинен з'явиться ось такий звіт:

  В результаті повинен з'явиться ось такий звіт:

  Тут буде багато інформації, але нас найбільше цікавить розділ «Попередження», де будуть перераховані найактуальніші проблеми, а так пропоновані ж варіанти їх вирішення.

  3. Вибір схеми електроживлення

  Якщо у Вас ноутбук або нетбук, то великий вплив на продуктивність і швидкість роботи Windows 10 надає правильний вибір схеми електроживлення. Натискаємо комбінацію клавіш Win + X і в меню вибираємо пункт «Панель управління». У вікні, треба буде знайти розділ «Управління електроживленням» і зайти в нього. Натискаємо на посилання «Показати додаткові параметри»:

  Як правило, на більшості ноутбуків для економії батареї виставлений варіант «Збалансована». Нам же треба поставити прапорець «Висока продуктивність» щоб отримати від свого ПК максимум швидкості. Правда, за це буде розплачуватися більш сильним нагріванням корпусу і швидко закінчується акумулятором.

  4. Відключаємо візуальні ефекти

  У Віндовс 10, на мій погляд, дуже симпатичний інтерфейс з прозорими елементами, загасанням і іншими красотами. Але ось тільки на слабкому комп'ютері вони можуть непогано їсти системні ресурси. Тоді варто спробувати зробити зовнішність вінди простіше, відключивши всі украшалкі.
  Знову йдемо в Панель управління і вибираємо розділ «Система», де потрібно в лівому верхньому кутку вибрати «Додаткові параметри системи», розділ «Швидкодія», де потрібно клікнути на «Параметри»:

  У вікні, на вкладці «Візуальні ефекти» треба поставити прапорець «Забезпечити найкращу швидкодію» і натиснути на кнопку «ОК». Після цього зовнішність віконного інтерфейсу буде значно простіше, без тіней і анімації. При бажанні, якісь візуальні ефекти Windows 10 можна залишити на власний розсуд.
  Звичайно, ураганної швидкості це не принесе, але невеликий приріс продуктивності буде однозначно!

  5. Відключаємо зайві служби і сервіси

  Ще в старій добрій «Сімці» можна було відключити частину невикористовуваних служб для того, щоб вони не їли ресурси системи даремно. «Десятка» в цьому нічим не відрізняється. Для цього треба натиснути комбінацію клавіш Win + R і в рядку «Відкрити» вивести команду services.msc. Цим Ви відкриєте список служб Віндвос 10.
  Які з них можна безболісно відключати для поліпшення швидкодії Windows 10 Ви можете тут - посилання .

  Наприклад, якщо у Вас встановлена ​​стороння система безпеки (Кaspersky Internet Security, DrWeb і т.п.), то можна спокійно вирубувати вбудований брандмауер і Windows Defender. У будь-якому випадку, будьте дуже обережні з відключенням сервісів.

  6. Автозавантаження програм

  Обов'язково стежте за тим - що за замовчуванням запускається при старті системи. Нещодавно у знайомих на тільки що поставленої винде мені довелося в буквальному значенні в автозапуску розгрібати авгієві стайні, після того, як дитина інсталював десяток своїх ігор. Там були і Агент@mail.ru, і обновлялкі ігор, мережеві клієнти незрозумілих сервісом, і рекламні програми, і багато-багато іншого. Щоб подивитися які програми автоматично завантажуються при включенні ПК - натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Esc. З'явиться Диспетчер завдань, де потрібно відкрити вкладку «Автозавантаження»:

  Уважно вивчіть весь список щоб визначити які пункти будуть потрібні, а які - ні. Наприклад, за замовчуванням активний клієнт хмарного сервісу Microsoft OneDrive, яким практично ніхто не користується. Кількома на ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо пункт «Відключити».

  7. Перевірка ПК на віруси і рекламу

  Головна загроза відмінній роботі комп'ютера в цілому і операційної системи зокрема це шкідливі програми вірусного і рекламного характеру. Незважаючи на те, що останні вірусами як би не рахуються, проте останнім часом на їхню активність значно збільшилася. Вони змінюють пошукові системи, вносять зміни в ярлики програм та налаштування браузерів. Для цих цілей в Віндовс впроваджуються різні модулі які, які як раз і гальмують своєю активністю роботу системи. У нелегкій справі боротьби з цією заразою нам допоможуть дві кращих в своєму класі програми. Перша - безкоштовний антивірусний сканер DrWeb CureIT. Він відмінно перевірить ОС на наявність різної зарази і, знайшовши її - видалить. Друга - утиліта ADWCleaner:

  Вона буде шукати і видаляти рекламні і шпигунські модулі в реєстрі, динамічних бібліотеках, браузерах і т.п.
  Подібні перевірки треба проводити регулярно - не рідше разу на тиждень. Це запорука безпеки комп'ютера і швидкої роботи Віндовс 10.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»