Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація Windows: Чисте завантаження Windows

  1. Як зробити нове завантаження Windows 7
  2. Як зробити нове завантаження Windows 10
  3. Чисте завантаження через Autoruns
  4. рекомендовані публікації

  Одним з головних правил оптимізації операційної системи Windows це відключення стороннього ПО, яке може найбільше впливати на швидкість завантаження і роботи системи. Найбільш простим і швидким способом відключення стороннього ПО - чиста завантаження Windows, яка дозволить відключити сторонні додатки і служби.

  Алгоритм дій для всіх систем практично однаковий, але є невеликі відмінності для Windows 7 і більш молодших систем (8.1 і 10). Чисте завантаження - відключення автозавантаження сторонніх додатків і служб, для перевірки їх впливу і підвищення продуктивності системи в цілому.

  Як зробити нове завантаження Windows 7

  Всі дії будуть виконуватися через параметри «Конфігурація системи». Що б їх відкрити, введіть в пошуку Конфігурація системи або у вікні Виконати (Win + R) введіть msconfig.

  Одним з головних правил оптимізації операційної системи Windows це відключення стороннього ПО, яке може найбільше впливати на швидкість завантаження і роботи системи

  Запуск Зміни системи на Windows 7

  Після чого відкриється відповідне вікно. Для початку, відключимо сторонні служби, відкриємо вкладку Служби.

  Вкладка Служби Зміни системи Windows 7 (на чистій системі немає сторонніх служб)

  Для відображення тільки сторонніх служб поставте галочку «Не відображати служби Майкрософт». З'являться сторонні служби, які можна відключити вибірково (зняттям галочки) або відразу все, кнопкою «Вимкнути всі».

  Потім, відкрийте вкладку Автозавантаження. Тут будуть показані додатки, які завантажуються разом з системою. Що б їх відключити натисніть кнопку «Вимкнути всі».

  Що б їх відключити натисніть кнопку «Вимкнути всі»

  Автозавантаження Windows 7 (на чистій системі немає сторонніх додатків)

  Для прийняття всіх змін, натисніть ОК і виконайте перезавантаження комп'ютера.

  Натисніть Перезавантаження, що б завантажитися в режимі чистої завантаження

  Таким чином виконується чиста завантаження Windows 7.

  Як зробити нове завантаження Windows 10

  Відмінностей від 7й версії системи менше, але в будь-якому випадку, користувач повинен знати, як зробити чисту завантаження на Windows 10.

  Знову відкриємо вікно «Конфігурація системи». Введіть в пошуку Конфігурація системи або у вікні Виконати (Win + R) введіть msconfig.

  Запуск Зміни системи Windows 10

  Потім, відкрийте вікно вкладку Служби та як і в випадку з Windows 7, вимкніть усі сторонні служби, попередньо поставивши галочку «Не відображати служби Майкрософт».

  Вкладка Служби Зміни системи Windows 10

  На відміну від Windows 7, список автозавантаження додатків перенесли в диспетчер задач.

  А у версії Windows 10 Redstone 4, автозавантаження додатків буде доступна в Параметрах Windows. Читати докладніше ...

  Диспетчер завдань можна відкрити наступними варіантами:

  • Поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc
  • Поєднання клавіш Ctrl + Shift + Delete (Del) і вибір Диспетчер завдань
  • ПКМ по панелі задач і вибір Диспетчер завдань
  • ПКМ по Пуску або Win + X і вибір Диспетчер завдань

  Потім, включите розширений режим кнопкою «Детальніше» (якщо раніше не був включений). Після, пройдіть у вкладку «Автозавантаження» і тут Ви побачите всі програми, які потрібно відключити.

  Після, пройдіть у вкладку «Автозавантаження» і тут Ви побачите всі програми, які потрібно відключити

  Диспетчер завдань Windows 10 - вкладка Автозавантаження

  Виділіть кожен процес і натисніть "Відключити", це слід зробити з усіма записами.

  Слід знати, що антивіруси і їх служби залишаться включеними, навіть якщо їх вимкнути, так працює їх модуль самозахисту від впливу небажаного ПЗ. Повністю відключити їх можна в безпечному режимі або видаливши їх.

  Чисте завантаження через Autoruns

  Якщо завантаження не «зовсім чиста» і Ви хочете завантажити практично чисту систему, але без видалення програм, то в цьому Вам допоможе утиліта від Sysinternals (належить Microsoft) - Autoruns.

  Завантажити Sysinternals Autoruns з офіційного сайту. або посилання на сайт завантаження.

  Завантажте архів, розпакуйте і запустіть Autoruns64, відразу від імені Адміністратора.

  Інтерфейс досить простий. Потрібні розділи розбиті на вкладки:

  Everything - все, Logon - при вході в систему, Explorer - розширення Провідника, IE - розширення Internet Explorer і т.д.

  д

  Інтерфейс Sysinternals Autoruns

  Слід бути акуратним, коли відключаєте незнайомі Вам процеси. Наприклад, у вкладці Drivers варто відключати драйвера, який точно заважають коректній роботі системи і Ви в цьому впевнені.

  Додаток, також допомагає визначити, які програми бажано відключити, в цьому випадку, воно підсвічує його червоним кольором. Це може відноситися до вірусів і інших небажаних програм. З іншого боку, рожевим кольором можуть бути підсвічені непідписані скрипти Microsoft, якщо є сумніви, можна виконати перевірку.

  Використовуючи вкладку Options - Scan Options можна виконати перевірку всіх запущених процесів через Virus Total, що дозволить визначити небажані процеси, якщо утиліта не змогла самостійно визначити це.

  Функціонал даної утиліти значно багатшими, ніж Конфігурація системи і Диспетчер завдань. Чисте завантаження в цьому випадку, може бути максимально наближена до своєї назви.

  рекомендовані публікації

  • Windows 10 помилка 0x80070013

   У випадку з оновленням операційної системи Windows 10 може виникати помилка 0x80070013. Помилка супроводжується описом: "З встановленням оновлення виникли деякі проблеми, ...

  • Помилка 0x800f081f Windows 10

   При установці деяких додатків, може запитуватися компонент .NET Framework 3.5, який за замовчуванням встановлений в систему Windows починаючи з 7 ...

  • Windows 10 навчиться докачувати поновлення

   Всі користувачі стикалися з тим, що завантаження або розпакування великих оновлень займає надто багато часу. Часом не дочекавшись закінчення, пристрій ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»