Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація зображень сайту - SEO картинок для залучення уваги

  Як залучити відвідувача на сторінці?

  Мені б теж хотілося текстом. Але ви ж знаєте - в інтернеті люди не читають, а сканують інформацію.

  якщо їх зачепив заголовок , Зацікавила картинка для привернення уваги - вони залишаться. Пробігши очима цікаві підзаголовки, затримаються трохи довше. І «просканувавши» сторінку, можливо, почнуть читати.

  І ось тоді вже буде працювати текст.

  Як залучити пошуковик на сайт?

  Тут відповідь однозначна. Знову ж правильним SEO-текстом . Але чому на одних сайтах більше відвідувачів, а на інших менше?

  Ви намагаєтеся, регулярно оновлюєте свій сайт, викладаєте свіжі, унікальні і якісні SEO-тексти, коректно прописуєте SEO-настройки до кожного розділу, але у конкурентів все одно - вище, більше, сильніше?

  Тому що ви забули або не знали про оптимізацію зображень. Оптимізуйте все і буде вам щастя.

  А тепер Шарапов докладніше.

  SEO картинок для залучення уваги

  Тепер, коли ми з'ясували, що SEO зображень - це важлива складова оптимізації сайту і продають якостей його текстів, добре б розібратися, як оптимізувати картинки, щоб вони не лише працювали на залучення уваги, а й приводили нових відвідувачів з пошукових систем.

  • Так само як і тексти, все зображення сайту в ідеалі повинні бути унікальними

  Вам цей пункт здається самим нездійсненним? А тепер уявіть, як мені. У мене немає товарів, які я можу красиво сфотографувати і ефектно викласти на сайті. Тільки послуги. Так що припиніть нарікати, візьміть в руки фотоапарат і вперед - до світлого майбутнього свого сайту.

  Революціонер слова - у вічному пошуку унікальних картинок для свого блога

  А якщо тема вам цікава, в одному з наступних випусків блогу я розповім про те, що робити, якщо у вас теж немає товарів, які можна сфотографувати, і як ілюструвати свій контент, не порушуючи авторських прав інших сайтовладельцев. Підписуйтесь на блог Революціонера слова, щоб не пропустити.

  Навчений досвідом читач в цьому місці може сказати - все викладають картинки з Гугла - і нічого. Чому я повинен морочитися?

  А ви знаєте про те, що Google розпізнає унікальність зображень? Нехай викладають. А ви будьте на крок попереду. Якщо Google розпізнає, значить, і Яндекс ось-ось почне це робити.

  • Оптимізація зображень - потрібний розмір, правильна назва

  Чим більше якісних фото у вашого товару, тим краще для продажів. Фотографуйте з різних ракурсів, зовні і зсередини, шов і застібки, поруч з олівцем і в повний зріст, щоб продемонструвати ваш продукт відвідувачеві з кращих сторін. І тоді він більш охоче стане покупцем.

  Оптимізуйте розмір зображень під веб і менш швидкий мобільний інтернет. Робити це краще заздалегідь, а не на сайті.

  У будь-якому графічному редакторі можна відредагувати розмір зображення і там же назвати його так, щоб пошукові роботи Яндекса і Google враховували ваш сайт у видачі пошуку по картинках. Формат зображень повинен бути поширеним - JPEG, GIF або PNG.

  Назви зображень можуть включати в себе потрібні вашому сайту ключові фрази, а щоб пошукові системи їх «бачили», оптимізуйте їх. Наприклад, картинка для привернення уваги до цієї статті називається Optimizaciya-izobrazheniy-dlya-saita-tvorcheskiy-process.png На російській мові, але латиницею і через дефіс, а не нижнє підкреслювання.

  (Правда, при завантаженні зображень на сайт моєї платформи вони автоматично перейменовуються, але це вже тема зовсім іншої статті.)

  Якщо з англійським у вас все в порядку, ви зможете транслітерувати назви фотографій самостійно. Якщо потрібна допомога - можна скористатися одним з численних онлайн-сервісів по транслітерації з російської на англійську. Пошуковики сприймають транслітеровані назви фото або назви зі спрощеним перекладом змісту картинки.

  • Як оптимізувати картинки для сайту: title і alt зображень

  Alt (скорочений. Від alternative - англ.) Зображень - це альтернативне опис картинок сайту. Якщо у користувача відключений показ зображень, наприклад для економії мобільного інтернет-трафіку, замість картинки він бачить саме alt.

  Програми зачитування тексту для користувачів з обмеженими можливостями теж використовують alt зображень і озвучують його в якості опису картинки, якщо людина не може її побачити.

  Title зображень - це заголовок картинки. Те, що бачить користувач, коли наводить курсор на ілюстрацію до вашої статті або категорію товару в каталозі.

  В принципі title на SEO-оптимізацію зображень не впливає і в ранжуванні сайту в пошуку картинок не бере. Але покращує поведінкові фактори на сайті. Підказка до картинки привертає додаткову увагу відвідувачів і затримує на сайті трохи довше.

  Google взагалі нічого про title зображень в розділі оптимізації відповідного керівництва не пише, а закликає приділити основну увагу alt. Тому що саме alt зображень допомагає пошуковим роботам «побачити» фотографії на сайті, а значить, і показати його користувачам в пошуковій видачі картинок.

  Яндекс рекомендує використовувати і те, і інше.

  • Оптимізуйте, але не спамьте

  Оптимізуйте зображення для сайту, включивши здоровий глузд і керуючись правилами пошукових систем. Alt зображень має описувати картинку. У нього можуть і повинні входити «ключі», але без фанатизму.

  Деякі CMS і платформи для створення сайтів, наприклад Nethouse , Об'єднують alt і title зображень. Відвідувач сайту буде бачити alt як опис картинки, навівши на неї курсор.

  Важливо: атрибути Alt зображень повинні бути унікальними, короткими, але змістовними.

  • Коректна оптимізація зображень сайту

  Підведемо підсумки:

  1. В ідеалі title зображень повинен являти собою назву або короткий заголовок картинки на російській мові, що збігається з її ж назвою на латиниці.

  2. У alt зображень має бути коректно, коротко і з акуратним (!) Входженням ключових фраз описано те, що користувач бачить на картинці.

  3. Самі картинки повинні бути унікальними або з посиланням на першоджерело.

  Сподіваюся, ця стаття допоможе вам оптимізувати зображення на сайті і поліпшить його позиції в пошуку.

  Чи користуєтеся ви оптимізацією зображень? Як це впливає на позиції вашого сайту в пошуку?

  Автор тексту: Марина Чепурнова

  PS Сподобалася стаття?

  Підпишіться на блог Революціонера слова і отримуйте оновлення з порадами по просуванню сайтів на пошту. Навчіть свій сайт продавати текстами і переконувати відвідувачів словом.

  Як залучити відвідувача на сторінці?
  Як залучити пошуковик на сайт?
  Але чому на одних сайтах більше відвідувачів, а на інших менше?
  Чому я повинен морочитися?
  А ви знаєте про те, що Google розпізнає унікальність зображень?
  Чи користуєтеся ви оптимізацією зображень?
  Як це впливає на позиції вашого сайту в пошуку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»