Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Оптимізація зображень WordPress

  1. вступ
  2. Три частини оптимізації зображень WordPress
  3. Оптимізація зображень WordPress (SEO) при вставки в статтю, анкор зображень
  4. Правила для анкора фотографії
  5. висновок 1
  6. Оптимізація зображень до додавання на сайт
  7. висновок 2
  8. Масова оптимізація зображень Вордпресс
  9. висновок 3
  10. Загальні висновки і поради

  вступ

  Доброго дня! Уже давно не стоїть питання, що потрібно оптимізувати на сайті для «пошукової любові», а що може і так зійти. Дійсність така, що оптимізувати потрібно все ( загальні поради щодо оптимізації сайту ). Причому одне чіпляється за інше і всі сотні правил індексації та ранжирування, що працюють в пошукових алгоритмах, давно переплелися в єдиний клубок. Наприклад, фотографії на сайті потрібно оптимізувати обов'язково.

  Три частини оптимізації зображень WordPress

  Якщо подивитися розширений аналіз швидкості завантаження сайту в мережі, це можна зробити будь-яким спеціальним онлайн сервером, то побачимо, що левова частка часу завантаження займають неоптимізовані фотографії.

  Крім, впливу на швидкість завантаження, а вона зараз пошуковими системами відстежується дуже уважно, в фотографію можна додати ключові слова, які будуть читатися пошуковими системами і впливати на позиції статті за запитом. Розділимо оптимізацію фотографій WordPress на три частини:

  • Оптимізація до додавання фото на сайт;
  • Оптимізація при додаванні фото до статті;
  • Масова оптимізація фото на сайті без вивантаження.

  Оптимізація зображень WordPress (SEO) при вставки в статтю, анкор зображень

  При додаванні зображення на будь-який сайт, можна задати: анкор фотографії (анкор посилання фотографії), її опис, заголовок і розмір. Для пошукових систем особливе значення має анкор. Анкор фотографії задається атрибутом alt.

  Повна HTML структура додавання фото в wordpress, виглядає так.

  Без підпису фото:

  <a href="http://domen.ru/wp-content/uploads/2015/09/foto.jpg"> <img class = "alignnone wp-image-1934 size-medium" title = "Тема фотографії" src = "http://domen.ru/wp-content/uploads/2015/09/foto-448x252.jpg" alt = "Анкор фотографії" width = "448" height = "252" /> </a>

  З підписом фото:

  <a href="Http://domen.ru/wp-content/uploads/2015/09/foto.jpg"> <img class = "wp-image-1 934 size-medium" title = "Тема фотографії" src = "http://domen.ru/wp-content/uploads/2015/09/foto-448x252.jpg" alt = "Анкор фотографії" width = "448" height = "252" /> </a> Підпис фотографії

  У WordPress всі атрибути фотографії, в тому числі і анкор, задаються в візуальному режимі:

  Атрибути додаються в режимах « Додати мультимедійний »Або в режимі« Редагувати фото ».

  Правила для анкора фотографії

  • Атрибут alt (анкор) для зображення повинен бути унікальним.
  • У статті, бажано, щоб один анкор фотографії (атрибут alt) повинен включати прямий ключ (ключову фразу) статті.
  • Якщо хочете згенерувати анкор автоматом, йдемо на Majento.ru (Majento узятий приклад і не претендує на унікальність) в генератор анкоров.

  висновок 1

  В системі WordPress повністю вирішене питання з оптимізацією коду зображень. При бажанні можна в візуальному режимі заповнити всі необхідні атрибути зображення важливі для її оптимізації, а система сама поставить розмір фото в тегах:

  Оптимізація зображень до додавання на сайт

  Оптимізацію зображень потрібно починати до додавання на сайт. І головне, це зменшити обсяг фотографії без втрати якості.

  На допомогу в цьому питанні прийдуть програми по зменшенню розміру файлів зображень. Тут кілька правил:

  • Найбільш легкі фотографії в розширенні jpeg.
  • Формат png і скріншоти в pnp найважчі.

  Для постійної роботи з фотографіями потрібно спробувати кілька програм і вибрати парочку з них для постійної роботи. Я використовую наступні програми для редагування і стиснення фотографій:

  • Стандартний інструмент Microsoft Office (відмінне стиснення при зміні розміру до 448x);
  оптимізація зображень WordPress програмою Microsoft Office 2010
  • Відмінна програма Fast Stone Image Viewer (http://www.faststone.org/). це відмінний редактор з можливістю хорошого групового стиснення і зміни формату фото;
  оптимізація зображень WordPress програмою FastStone
  • Програма Caesium (https://saerasoft.com/caesium/). Це безкоштовна програма, з відмінним одиночним чи груповим стисненням фотографій у форматі jpeg.
  оптимізація зображень WordPress програмою Caesium
  • Рекомендую програму FileOptimizer (sourceforge.net/projects/nikkhokkho/files/latest/download). на відміну від Ceasium ця програма на Windows стисне будь-які формати картинок.

  висновок 2

  Стискати фотографії потрібно до додавання на сайт WordPress.

  Масова оптимізація зображень Вордпресс

  За допомогою WordPress можна оптимізувати всю медіабібліотеку WordPress, без вивантаження фотографій.

  Для оптимізації фотографій вже поміщених в медіабібліотеку WordPress використовуємо плагін: EWWW Image Optimizer (протестований на версії 4.4.2.). Плагін простий, але робочий періодично оновлюється. Плагін Cloud (2) дозволяє оптимізувати фотографії з використанням хмарних технологій і стискає фото, без зміни формату. Цей плагін платний, 0,005 $ за фото до 1000 фото.

  Встановлюєте плагін стандартно, можна з панелі WordPress на вкладці Модулі → Додати новий → Пошук по імені.

  Після активації плагіна він готовий до роботи, але можна пройтися з налагодження (Настройки → EWWW Image Optimizer) Налаштування російською, небезпечні налаштування виділені словом «Увага!». До речі, є функція переформатування фотографій з png і gif в jpeg. Після налаштувань відкриваємо сторінку плагіна і запускаємо процес оптимізації.

  Через деякий час, дивимося результати стиснення фотографій. Зазначу, що я завжди стискаю фото до сайту, проте плагін EWWW Image Optimizer примудряється «вичавити» з кожної фото, від 5% до 20%.

  висновок 3

  WordPress, за допомогою додаткового плагіна (плагінів), дозволяє оптимізувати фотографії всієї медіабібліотеки сайту, в будь-який момент.

  Загальні висновки і поради

  Як бачите, оптимізація зображень WordPress не складна. Ігнорувати її не потрібно, адже фото основна причина повільного сайту. На додачу ще кілька порад по використанні фото на сайтах WordPress.

  • Намагайтеся вибирати векторні формати зображень. Їх якість не залежить від дозволу і розмірів, через це вони відмінно виглядати на великих моніторах і різних пристроях.
  • Для SVG-ресурсів: стискайте їх, видаляєте XML-розмітку, перевірте настройку GZIP стиснення для SVG файлів.
  • Для растрових фото: виберете свій масштаб і свій формат для растрових фото, уникайте GIF, стискайте фото перед додаванням на сайт ( 63 Побутова фото- без втрати якості: тут ), Не бійтеся знижувати якість фото, зменшуйте по мірі можливості колір (оптимально 256 кольорів), видаляйте непотрібні метадані ( EXIF ).
  • Звільніть браузер від необхідності масштабувати фото, для цього або зменшуйте фото-файли до вставки на сайт, або використовуєте плагіни типу lightbox або ефект lightbox без плагіна . Якщо великі картинки буде масштабувати браузер, продуктивність сайту значно знизиться.
  • Автоматизуйте роботу з фото за допомогою тематичних постійно оновлюваних плагінів.

  На завершення статті, нагадаю, що для полегшення сайту, можна очистити бібліотеку і / або видалити невикористовувані фотографії плагіном Media Cleaner .

  © www.wordpress-abc.ru

  Ще статті по темі


  Статті пов'язані з теми:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»