Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Орган домену (DA) знижується? Що Новий індекс Moz's означає для вас Крістофер Фрай @ ThoughtShiftUK

  1. Що таке адміністратор домену (DA)?
  2. Я знаю все це, просто скажіть, чому мій ДА занепав нещодавно!
  3. Отже, чи варто панікувати?
  4. Але мій ДА постійно змінюється…
  5. Я не хочу платити за Explorer Explorer, чи можу я продовжувати використовувати Провідник відкритих сайтів?
  6. Чи варто тоді інвестувати в Link Explorer?
  7. Де я можу знайти правильний DA?
  8. Чи дійсно DA має значення?

  Якщо ви використовуєте метрику домену Moz (DA) для відстеження відносної продуктивності вашого сайту проти конкурентів, то, мабуть, ви бачили деякі серйозні рухи з березня - і розбіжності між безкоштовними інструментами, такими як Open Site Explorer і MozBar. Що це все означає? І як ви можете покладатися на ПД в майбутньому? Якщо ви використовуєте метрику домену Moz (DA) для відстеження відносної продуктивності вашого сайту проти конкурентів, то, мабуть, ви бачили деякі серйозні рухи з березня - і розбіжності між безкоштовними інструментами, такими як Open Site Explorer і MozBar

  Фото: Патрісія Серна

  Що таке адміністратор домену (DA)?

  DA - це оцінка від 0 до 100, розрахована для домену веб-сайту від Moz, на основі ряду факторів, які Google вказав як важливі фактори ранжирування. Розрахунок і фактичні фактори, які він вважає, є власною інформацією для Moz, але мета полягає в тому, щоб дати власникам сайту розуміння того, наскільки їхній сайт буде вписуватися в органічний пошук - і оцінювати його відносно своїх конкурентів і пошукових суперників.

  Це дійсно важливо відзначити, що основною метою фігури є забезпечення порівняння між конкуруючими сайтами, а не через Інтернет в цілому. Наприклад, якщо ви є компанією з доставки піци, вам не потрібно турбуватися про безумно високий рівень DA в Amazon; Вам просто потрібно дбати про компанії, а також за рейтингом за запитами типу "доставка піци біля мене".

  Я знаю все це, просто скажіть, чому мій ДА занепав нещодавно!

  Добре, ми йдемо. У рамках створення своєї оцінки DA, Moz сканує мільярди сайтів і посилань через Інтернет, щоб створити свій власний індекс. Цей індекс використовувався для розгортання відкритого веб-оглядача, безкоштовного інструменту Moz, який дозволяє користувачам переглядати статистику основних посилань і оцінювати власні оцінки на рівні домену або сторінки.

  Наприкінці квітня, Moz оголосив про запуск нового платного оновлення до Open Site Explorer, який називається Link Explorer, на основі значно більшого індексу сайтів, який тепер включає аналіз трильйонів посилань.

  У цьому новому індексі багато сайтів мали налаштований DA, оскільки DA - це, перш за все, інструмент порівняння - і зараз було набагато більше точок для порівняння.

  Отже, чи варто панікувати?

  Ні, не панікуйте. Якщо ви панікуєте, припиніть. ДА не впливає на ваші фактичні рейтинги, він просто намагається підняти капот на них. Якщо ваш ДА впав, але рейтинг ключових слів і трафік стабільні, нема чого турбувати.

  Подивіться на DA ваших конкурентів. Вони впали? Якщо вони є, то вас не хвилює - в індексі є лише більше сайтів з більш сильними рейтинговими факторами. Проте, якщо всі вони отримали DA, а ваш знизився, це показник того, що щось у їхньому SEO-суміші сильніше, ніж у вас, і ви можете інвестувати в поліпшення вашого Продуктивність SEO.

  Але мій ДА постійно змінюється…

  Так, новий індекс оновлюється щодня, тому нові показники ДА обчислюються щодня, а це означає, що ви побачите набагато більше коливань. Раніше оцінки оновлювалися лише раз на місяць.

  Я не хочу платити за Explorer Explorer, чи можу я продовжувати використовувати Провідник відкритих сайтів?

  The Відкрийте інструмент "Провідник сайтів" як і раніше живуть, але використовує останній набір даних зі старого індексу з 26 квітня 2018 року. Хоча це може забезпечити деякі хороші показники конкурентів, воно відображає останній момент часу після оновлення індексу. Таким чином, ви побачите розбіжності між даними там, і, зокрема, вашим ДА, як це видно через інші інструменти, які використовують новий індекс. З плином часу дані в посиланні в Open Site Explorer стануть більш застарілими, тому ви не будете знати, як змінився профіль вашого конкурента.

  Чи варто тоді інвестувати в Link Explorer?

  Це дійсно залежить від того, хто ви, розмір вашого бізнесу, ваш поточний рівень інвестицій у SEO, інші інструменти, які ви використовуєте, і що ви збираєтеся використовувати для даних.

  Хоча повний доступ до Link Explorer призначений лише для користувачів Pro, вільні користувачі можуть отримати доступ до 10 запитів на місяць. Хоча ви обмежуєтеся вивченням 50 найпопулярніших зворотних посилань і 10 референтних доменів, ви все ще можете побачити загальну позицію землі між собою та конкурентами і знайти їх 50 найкращих посилань.

  Якщо ви хочете побачити останню точку зору на ваші та ваші конкуренти профілі зворотного зв'язку, не інвестували в будь-які інші інструменти SEM і шукаєте для початку, інструментарій Moz є твердим, і ви отримуєте доступ до набагато більше, ніж просто Explorer Explorer. Якщо ви вже інвестуєте в інструменти, такі як Majestic або Ahrefs, які використовують свої власні індекси та тести (Trust Flow і Citation Flow у Majestic, доменному рейтингу в Ahrefs), я б не додав ще один набір інструментів тільки для Link Explorer.

  Де я можу знайти правильний DA?

  Найпростіший спосіб отримати останню версію DA - це використання MozBar розширення для Chrome. Ви також можете скористатися цією функцією, щоб знайти DA ваших конкурентів.

  Чи дійсно DA має значення?

  Ні, а також так.

  Ваш ДА не є фактором ранжування. Він не використовується Google, і він не впливає на ваш рейтинг. Швидше, це відображення вашої відносної ймовірності для того, щоб добре оцінюватися в порівнянні з іншими сайтами. Якби ви були стурбовані одним показником, я б зробив це там, де ви насправді займаєте, а не ваш ДА.

  З великою роботою SEO, сайт з нижчим DA може все ще досягти вершини Google для своїх цільових ключових слів. Ми допомогли багатьом клієнтам домінувати в їхній пошуковій ніші, обганяючи великі бренди з значно вищими ДП і тримаючись за ці місця. Це нелегко, і це не швидкий процес, але цілком досяжний.

  З іншого боку, бачачи, що сайт DA може допомогти вам зрозуміти, як важко буде боротися за найпопулярніші пошукові місця, і ви можете отримати уявлення про те, чому компанії, які ви не можете оцінювати або які ви знаєте, є меншими, ніж ваша над вами. Це також може допомогти вам у створенні власних повноважень, щоб краще визначити, з яких сайтів ви хочете отримувати посилання.

  В цілому, це залишається дуже корисним показником, але його слід розглядати лише як частину головоломки, а не самоціль.

  Слідкуйте за моїми внесками в блог, щоб дізнатися більше про маркетинг у цифровому світі, або підписатися на Список відвідувачів ThoughtShift щомісячна електронна пошта, щоб завжди бути в курсі всіх наших останніх посібників, порад та повідомлень у блогах.

  Список літератури 1) https://moz.com/learn/seo/domain-authority 2) https://moz.com/blog/link-explorer 3) https://moz.com/community/q/moz-s-new-link-explorer-включаючи-наші-ремія-індекс-і-да-па-скресс-ізн-оп-до-кожного

  Що таке адміністратор домену (DA)?
  Отже, чи варто панікувати?
  Чи варто тоді інвестувати в Link Explorer?
  Де я можу знайти правильний DA?
  Чи дійсно DA має значення?
  Що це все означає?
  І як ви можете покладатися на ПД в майбутньому?
  Отже, чи варто панікувати?
  Вони впали?
  Я не хочу платити за Explorer Explorer, чи можу я продовжувати використовувати Провідник відкритих сайтів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»