Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Осінь 2017: IT конференції та форуми

  1. 12-13 жовтня, Казань - SEO Conference 2017
  2. 20-22 жовтня, Санкт-Петербург - SECR 2017
  3. 9 листопада, Москва - CNews Forum 2017

  Наша добірка актуальних подій осені 2017: куди піти, щоб ввібрати досвід успішних і не дуже компаній, дізнатися про найактуальніші тренди, які застосовувати, а будь - уникати.

  Гряде черговий технічний форум РІФТЕХ в Поволжі, де нас чекають 50 доповідей від гуру IT індустрії. Програма включає підходи до мобільного і веб-розробки, проектування, дизайн і огляд цифрової економіки. Крім того, обіцяють інтерактивні IT розваги.

  Крім того, обіцяють інтерактивні IT розваги

  Списки доповідачів ще поповнюються. Оцінити, як це було в 2016 році можна на YouTube каналі РИФ .

  12-13 жовтня, Казань - SEO Conference 2017

  Одна з найбільш очікуваних конференцій по інтернет-заробітку в Росії вже в восьмий раз радує нас глибоким зануренням в SEO, Mobile, Digital і FinTech. Очікується близько 50 виступів, в тому числі від представників mail.ru, seoprofy.ua, kiwi. Розмов про SEO багато, але ця конференція виділяється з безлічі рядових заходів і зберігає повагу в проф. колах. Так що, якщо треба прокачати в SEO та інтернет-маркетингу - до зустрічі в Казані.

  Так що, якщо треба прокачати в SEO та інтернет-маркетингу - до зустрічі в Казані

  20-22 жовтня, Санкт-Петербург - SECR 2017

  Тринадцята за рахунком науково-практична конференція, присвячена різним аспектам розробки ПО. Одне з гідних уваги подій IT індустрії в Росії, для програмістів, тестувальників, програмних архітекторів, керівників проектів і не тільки. Головні спікери:

  • Івар Якобсон - основоположник компонентної архітектури, UML і RUP.
  • Андрій Н. Терехов - завідувач кафедри системного програмування СПбДУ, а також глава Ланит-Терком.
  • Ерік Райс - автор книги «Usable Usability: Simple Steps for Making Stuff Better».

  Програма - 120 презентацій, майстер-класів та дискусій на безліч тематик: Промисловий інтернет, Віртуальна і доповнена реальність, Blockchain, Цифрова трансформація ІІ в розробці, тестуванні та інші.

  9 листопада, Москва - CNews Forum 2017

  Десятий форум для тих, кому важливо знати про останні тенденції розвитку інформаційних технологій в Росії. Представники великих IT-компаній, успішні підприємці та незалежні експерти приєднаються до дискусії про інформатизації економіки в найближчому майбутньому, актуальні проблеми інноваційних технологій і підходах до їх реалізації.

  Представники великих IT-компаній, успішні підприємці та незалежні експерти приєднаються до дискусії про інформатизації економіки в найближчому майбутньому, актуальні проблеми інноваційних технологій і підходах до їх реалізації

  Темами для обговорення стануть Business Intelligence, Хмарні технології, IT в держсекторі, банках, безпеки, фарміндустрії і деякі інші. В рамках форуму пройде CNews Awards 2017 - нагородження кращих ІКТ проектів року.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»