Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Основи міжнародної стратегії SEO: що це таке і чому ви повинні дбати?

  1. Що робить міжнародний SEO настільки важливим?
  2. Що таке географічне націлювання?
  3. Як ви починаєте?

  Для будь-якої компанії, що працює на кількох ринках або надає контент на більш ніж одну область світу, міжнародна пошукова оптимізація (SEO) стає все більш важливою.

  Однак, як і два роки тому, алгоритми пошукових систем працювали дуже по-різному, ніж те, що вони роблять зараз. Це робить міжнародний SEO все більш складним, так як компанії намагаються орієнтуватися щодо нових факторів ранжування пошуку, таких як розмітка схеми - не кажучи вже про спроби націлити користувачів на континенти.

  У недавньому Lionbridge вебінар , ми говорили про це в контексті географічного націлювання, відмінностей між міжнародним та регулярним SEO, а також загальними процедурами та найкращими практиками, які застосовуються до Переклад SEO стратегії. Ken Applin, Директор з пошуку в Lionbridge, приніс більше 20 років досвіду в цифровому та інтернет-маркетингу, щоб показати нам, як це робиться.

  Що робить міжнародний SEO настільки важливим?

  Саме зараз, майже половина світу онлайн. Це число зростає з кожним роком, що означає можливість отримати свій вміст перед мільярдами людей, проблеми яких ви вирішуєте з вашими продуктами або послугами ніколи не було краще.

  Проте в межах цієї половини лише близько 27 відсотків користувачів онлайн є носіями англійської мови, а вміст англійської мови в Інтернеті значно перевищує цю пропорцію. Тим часом, наприклад, китайська мова не отримує достатнього вмісту, тому що обмежена кількість веб-вмісту перекладається на китайську мову. Це створює величезну невідповідність між тим, який вміст існує, і мовами, які користувачі насправді шукають.

  Для будь-якої компанії, що працює на кількох ринках або надає контент на більш ніж одну область світу, міжнародна пошукова оптимізація (SEO) стає все більш важливою

  У США ми рідко маємо цю проблему. Коли ми виконуємо пошук продукту, ми отримуємо результати з веб-сайтів .com і знаємо, що вміст буде англійською мовою. Ми знаємо, що продукт, швидше за все, буде доступний у США і буде продаватися в доларах США. Якщо ми не бачили специфічної інформації для США чи мови, яку ми розмовляємо, ми б просто відскакували сторінку та шукали в іншому місці.

  Але в кожній іншій країні користувачі відчувають це щодня. Це означає, що потенційним клієнтам в інших країнах може бути поданий ваш вміст .com English, сприймати жахливий досвід користувачів і вимикати ваш бренд.

  Що таке географічне націлювання?

  Географічне націлювання - це спроба вирішити цю проблему.

  Згідно Applin, "географічне націлювання гарантує, що потрібний вміст забезпечується правильним пошуковим механізмом, який відповідає пошуковим звичкам та цілеспрямованості кожного відвідувача".

  Пам'ятайте, що люди використовують пошукові системи, щоб задати питання або вирішити проблему. Але ці питання і проблеми не завжди однакові на кожному ринку, навіть англійському; Питання, які споживачі запитують у США, можуть бути зовсім іншими, ніж ті, які вони запитують в Австралії.

  Отримання географічного націлювання в кожній країні має вирішальне значення для Вашого бізнесу, оскільки показ цільового вмісту знижує показники відмов, збільшує кількість конверсій і підвищує лояльність. Звичайно, географічне націлювання також важливо для ваших клієнтів. Підсумок: перегляд вмісту на їхній рідній мові показує клієнту, що ви докладаєте зусилля, щоб спілкуватися з ними.

  Як ви починаєте?

  Існує п'ять основних кроків для досягнення цільових аудиторій за допомогою географічного націлювання:

  1. Дослідження місцевого ринку: розуміння того, що шукають ваші місцеві клієнти і які проблеми вони намагаються вирішити, є життєво важливим. Але майте на увазі, що ваші ключові слова англійської мови в США можуть не бути кращими для інших ринків, тому вам також потрібно ознайомитися з місцевими діалектами.
  2. Стратегія вмісту: використовуйте дані, отримані з ваших маркетингових досліджень, щоб керувати стратегією вмісту. Можливо, ви керуєте певним повідомленням або кампанією, але надавати вміст, який шукає ваша аудиторія, єдиний спосіб привернути їх увагу. Спочатку дайте відповідь на їх запит, а потім надішліть повідомлення бренда.
  3. Glocalize: Найкраща стратегія вмісту - це та, яка максимально глобалізується, але локалізує найважливіші критерії на кожному ринку - отже, термін глокалізація . Знову ж таки, ваше дослідження ринку дасть вам уявлення про те, що потрібно локалізувати.
  4. Міжнародний SEO: Google представляє більше 60 відсотків пошукачів і домінує на більшості ринків, але це означає, що понад 30 відсотків у світі все ще віддає перевагу іншому пошукову систему. Щоб зайняти місце вище, ніж ваша конкуренція, потрібно знати, з якою пошуковою системою працювати на кожному ринку.
  5. Постійне вимірювання: якщо ви не можете виміряти щось, ви не можете повідомити про успіх. Оптимізація будь-якої стратегії передбачає порівняння важливих KPI, регулярне аналізування результатів та оновлювану інформацію на основі цих даних. З часом витрати на технічне обслуговування знизяться, і ви станете ближче і ближче до вершини SERP.

  Вебінар пішов на більш конкретні подробиці, виклавши критичні міркування та кращі практики для кожного кроку. Applin також пройшов через реальний приклад дослідження, плюс результати нашого власного досвіду реалізації гео-орієнтування на Lionbridge. Спіймати повтор тут .

  Що робить міжнародний SEO настільки важливим?
  Що таке географічне націлювання?
  Як ви починаєте?
  Що робить міжнародний SEO настільки важливим?
  Що таке географічне націлювання?
  Як ви починаєте?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»