Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Основи пошукової оптимізації: як використовувати теги заголовків та мета описи

  1. Що таке теги заголовків і як їх можна змінити?
  2. Теги заголовків та ключові слова для пошукової оптимізації
  3. Мета опису для пошукової оптимізації

  Минулого місяця ми перейшли  які ключові слова і як вони впливають на пошукову оптимізацію веб-сайту

  Минулого місяця ми перейшли які ключові слова і як вони впливають на пошукову оптимізацію веб-сайту . Ми побачили, що коли ви хочете, щоб ваш веб-сайт з'являвся в результатах пошуку, вам потрібна стратегія зв'язаного ключового слова, яка інформує про вміст вашого веб-сайту. Після визначення початкового списку ключових слів настав час ефективно використовувати ці ключові слова на своєму веб-сайті.

  Почнемо з тегів HTML Title та Meta Description. Вони мають вирішальне значення для видимості пошуку в будь-якому веб-сайті…

  Що таке теги заголовків і як їх можна змінити?

  Коли веб-браузер відкрито, ви можете часто бачити короткий рядок тексту у верхній частині вкладки або вікна веб-переглядача. (На цій сторінці слід сказати: «Основи пошукової оптимізації: як використовувати теги заголовків і мета-описи».) Текст, який ви можете побачити, є тегом заголовка веб-сайту. Простіше кажучи, тег заголовка - це рядок HTML, призначений для того, щоб показати користувачам і пошуковим системам, що таке конкретна сторінка вашого веб-сайту .

  Тег заголовка для кожної веб-сторінки можна знайти у більшості програм веб-редагування. Якщо у вашому веб-редакторі ви вводите будь-яку назву для кожної сторінки чи публікації, це те, що ви шукаєте. Однак, якщо вам потрібно змінити теги заголовка безпосередньо в HTML, вам доведеться знайти тег самостійно. Він завжди буде знаходитися в розділі "Голова" HTML і має виглядати приблизно так:

  <head>

  <title> Ваш заголовок веб-сторінки </title>

  </head>

  Після того, як ви отримаєте доступ до міток Title, ви можете почати змінювати їх для SEO ...

  {{cta ('8310cf86-30d4-4f97-a897-798073c999eb', 'justifycenter')}}

  Теги заголовків та ключові слова для пошукової оптимізації

  З простим списком ключових слів SEO можна легко оновлювати теги заголовків, щоб вони могли допомогти побачити пошук вашого веб-сайту. Нижче наведено деякі ключові ідеї, які дозволять переконатися, що ключові слова в тегах заголовка налаштовані на успіх:

  • Виберіть одне ключове слово або фразу з високим пріоритетом, які стосуються кожної сторінки, і вкажіть їх у тезі Title. Не перелічуйте ключові слова без контексту.
  • Зберігайте назви, що стосуються вмісту сторінки . Користувачі та пошукові системи легко відвертаються, коли вони очікують одне, і знаходять щось інше після натискання.
  • Не використовуйте більше 60 символів. У результатах пошуку Google не відображатиме нічого, що перевищує обмеження в 60 символів.
  • Ніколи не повторюйте назви сторінок по всьому сайту. Дублікати сторінок не є корисними для SEO, і ви не хочете, щоб пошукові системи або користувачі безглуздо плуталися про те, яку сторінку вибрати.
  • Не забудьте бути оригінальними! Голос вашого бренду повинен інформувати мовні рішення для тегів заголовка так само, як і маркетингова копія.

  {{cta ('69300d58-9068-49a3-9ba6-ed251606d739', 'justifycenter')}}

  Мета опису для пошукової оптимізації

  Мета описи - це короткий виклад мети веб-сторінки, що повідомляє відвідувачів і пошукові системи, чого очікувати. Текст Meta Description відображається в результатах пошуку безпосередньо під заголовком сторінки. Це означає, що ваші мета-описи відіграють важливу роль у переконуванні користувача натисканням , а пошукові системи тяжко оцінюють, наскільки привабливою і корисною є ваша сторінка.

  Вони виглядають так:

  <head>

  <meta name = "description" content = "Опис вашої веб-сторінки.">

  <head>

  Нижче наведено кілька ключових ідей, які допоможуть вашим мета-описам побудувати SEO та залучити кліки:

  • Як і у тегах Title, мета опис не повинно бути перевантажено ключовими словами. Не вказуйте їх або повторюйте ключові слова. Пошукові системи починають розумніше і зараз шукають відповідний контекст, щоб вирішити, де ваша сторінка буде класифікована.
  • Зберігайте мета-описи між 120 і 155 символами. Більше і ніхто їх не побачить. Будь-коротше, і ви втрачаєте велику можливість побудувати SEO!
  • Оскільки мета-опис з'являється в результатах пошуку, переконайтеся, що ваш переконає кого-небудь натиснути на ваш сайт над вашим конкурентом!
  • Знову ж таки, використовуйте свій унікальний бренд. У вас є розмовний підхід у вашому маркетингу? Ви отримуєте прямо до нього пункт? Ви високо професіонал? Покажіть це в мета-описі кожної сторінки.

  {{cta ('3810128b-0381-4143-8fe5-e3f32b9bd6e1 ′,' justifycenter ')}}

  Якщо ви хочете працювати на пошуковій оптимізації вашого сайту, команда Designflair готова допомогти! Зателефонуйте нам сьогодні.

  Що таке теги заголовків і як їх можна змінити?
  У вас є розмовний підхід у вашому маркетингу?
  Ви отримуєте прямо до нього пункт?
  Ви високо професіонал?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»