Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Основи просування сайту в пошукових системах

  1. Що таке просування сайту в ПС і навіщо це потрібно
  2. Що робити для просування сайту в пошукових системах
  3. Індексація сайту пошуковими системами
  4. Як прискорити індексацію свого сайту
  5. - Сервіси-інструменти вебмайстрів
  6. - Посилання на Ваш ресурс
  7. Ранжування сайту в пошукових системах
  8. - Внутрішні чинники ранжирування
  9. - Зовнішні чинники ранжирування
  10. - Поведінкові чинники
  11. - Комерційні фактори
  12. Санкції пошукових систем, як фактор ранжування
  13. підводимо підсумок

  Що таке просування сайту в ПС і навіщо це потрібно

  Яка ж основна мета будь-якого просування, реклами або розкручування? Для чого взагалі ми це повинні робити? Основна мета, звичайно ж, це гроші, наш дохід від цієї діяльності.

  Для того, щоб були гроші, необхідно щось продавати: товари або послуги і як можна більше і частіше. Для того, щоб зростав обсяг і темп наших продажів, потрібно залучати якісний цільовий трафік (відвідувачів).

  А поки Ви ламаєте голову де взяти гроші на розкрутку Вашого бізнесу, ми почнемо просувати в пошукових системах Ваш сайт і розберемо кілька способів привернути хороший трафік і в достатній кількості.

  Сюди можна віднести контекстну рекламу , Роботу в соціальних мережах та інші. Але один з найефективніших з них це пошукове просування, коли користувачі вводять запити в пошукові системи (Яндекс, Google) і переходять на сайти з результатів пошукової видачі, складеної пошуковою системою.

  Найбільш «смачними» місцями, як Ви розумієте, є перші 10 позицій, розташованих на першій сторінці видачі. Вони дозволяють отримати від 1000 до 5000 цільових відвідувачів на добу і навіть більше.

  Тим не менш, що знаходиться на 2 сторінці і далі - не має ніякого значення, так як практично ніхто не ходить далі першої сторінки. Будите Ви на 30 місці або на 130 принципово не грає ніякої ролі.

  Тому за ці перші 10 місць йде справжня війна серед власників сайтів і хто переможе - той буде успішний.

  У цій першій десятці Ви не знайдете жодного сайту, який би не займався просуванням і потрапив в топ без комплексу заходів, про які ми будемо сьогодні говорити. Немає seo-просування - немає високих позицій - немає трафіку і продажів.

  До змісту ↑

  Що робити для просування сайту в пошукових системах

  В інтернеті Вашу інформацію ЩОДНЯ шукають десятки і навіть сотні тисяч користувачів, а Ви хочете отримати цих відвідувачів, їх увагу, їхня думка і гроші.

  Але інформації в інтернеті так багато (в тому числі і марною), і сайтів анітрохи не менше, що "зістикуватися" зі своїм потенційним відвідувачем дуже складно. І якщо Ви влаштуєте зустріч цих двох потоків на Вашому сайті - фінансове благополуччя забезпечено.

  Але не варто думати, що Вам неможливо потрапити в першу десятку і виграти цю війну у супер професіоналів. Пошукові системи не дивляться на стаж роботи в інтернеті, АБСОЛЮТНО всі власники сайтів для них рівні і пріоритетів ні для кого немає - їх цікавить тільки одне - щоб ваш сайт був цікавий відвідувачам. Якщо Ви будите писати ДЛЯ ЛЮДЕЙ то швидко побачите результат. На прикладі цього проекту uspei.com ви можете побачити, як можна абсолютно білими способами можна успішно запустити новий проект ( Детальніше ).


  Отже, нам потрібно, що б наш сайт виявився у перших позиціях пошукової видачі і чим вище, тим краще. Для цього нам необхідно займатися seo-просуванням нашого сайту.

  Це дуже широке поняття, яке включає в себе цілий комплекс заходів: поліпшення сайту ( зовнішній вигляд і юзабіліті ), Технічні моменти швидкості, безпеки і надійності , Закупівля вхідних посилань, оптимізація тексту і контенту в цілому , Стежити за конкурентами, змінами в пошукових системах і багато іншого.

  У цій статті ми розберемо тільки основи, коротко пройдемося по всіх важливих моментів. Основні принципи SEO ми розібрали окремо, але там більш докладніше.

  Отже, що ж все-таки таке seo-просування, з чого воно складається і на чому грунтується?

  Розповім про алгоритм пошукової системи. Існує всього два основних етапи в пошукових системах: індексація вашого сайту і ранжування його в пошуковій видачі, тобто присвоювання йому певної позиції.

  До змісту ↑

  Індексація сайту пошуковими системами

  Індексація це процес обходу вашого сайту (і всього інтернету в цілому) пошуковими роботами-програмами. Також про індексування ми говорили в цій рубриці . Роботи викачують ВСЕ вміст вашого сайту і поміщають його в так званий index (місце, де зберігається вся інформація).

  Тобто робот, наприклад, Google або Яндекса заходить на один сайт, бачить там якісь посилання, переходить по ним і збирає всі відомості: всі тексти, зображення та інші дані.

  Заходить на Ваш сайт і індексує всі аналогічним чином. Час проведене роботом обмежена і на кожному сайті різне.

  Щоб Ви зрозуміли масштаби робіт і обсяги індексується інформації скажу, що на сьогоднішній день в Яндексі 5 дата-центрів (окремих будівель) з більш ніж 30 тисячами серверів і 400 тисяч віртуальних комп'ютерів.

  Завантаження інформації відбувається з неймовірною швидкістю - 20 000 документів в секунду при швидкості закачування 700 КБ / с.

  У базі зберігається близько 25 мільярдів документів (214 ТБ). Весь індекс розділений на 6700 частин у кожній з яких свої цілі і завдання.

  Як Ви бачите обсяг інформації просто колосальний і для якнайшвидшого індексування Вашого сайту потрібно або час або необхідно зробити деякі заходи.


  До змісту ↑

  Як прискорити індексацію свого сайту

  1. Посилання на Ваш ресурс;
  2. Перелінковка сторінок сайту;
  3. Сервіси-інструменти аналізу ресурсів;

  - Сервіси-інструменти вебмайстрів

  Якщо у Вас новий сайт або Ви провели масштабні роботи з оновлення або змінили домен (а тут якраз корисні sql-запити для швидкої зміни ), То необхідно повідомити пошуковим системам про це для якнайшвидшої індексації. В іншому випадку пошукові роботи можуть довгий час просто не бачити Ваш сайт, так як ніяких зовнішніх посилань на нього немає, і його ніхто не згадує.

  Для якнайшвидшого додавання Вашого ресурсу в індекс у кожної пошукової системи є спеціальні сервіси: ( Яндекс-вебмастер , Google-вебмастер ), Куди необхідно додати свій сайт.

  Як правило, протягом 2-3 тижнів Ваш новий сайт буде проіндексований пошуковими системами.

  Згодом Ваш сайт буде індексуватися набагато частіше, і частота індексації буде залежати від частоти оновлення контенту на сайті - від одного дня до декількох.

  Хотілося б зауважити, що навіть якщо Ваш сайт і був проіндексований (що також буває не завжди з різних причин), то це не означає, що він потрапить в пошукову видачу.

  Проіндексована сторінка може бути в індексі, Яндекс або Google про неї знатимуть, але в пошуковій видачі вона ранжуватися не буде і ніхто з відвідувачів інтернету її там не побачить.

  До змісту ↑

  - Посилання на Ваш ресурс

  Швидше проіндексувати сайт можуть допомогти і зовнішні посилання на Ваш сайт. Їх можна купити на біржі-посилань (докладніше в цієї статті ), Самому розмістити на безкоштовних платформах або попросити знайомих розмістити їх у себе на ресурсах.

  Якщо робот знає про ці ресурси і часто туди заходить, то побачить посилання на Ваш сайт, перейде по ним і проиндексирует сторінку, якщо вона буде відповідати його вимогам. До того ж не варто забувати про посилальному ранжируванні , Коли пошуковики присвоюють сайту позицію у видачі відповідно до кількості посилань, наявних в інтернеті на цій сайт.


  Крім того, на швидкість індексації сторінок Вашого сайт впливає внутрішня перелінковка. Якщо Ви будите ставити посилання з одних сторінок Вашого Сайа на інші, то це також зіграє позитивну роль. У внутрішньої перелинковки є безліч інших плюсів, про які ми поговоримо окремо.

  Безумовно, не можна не згадати про інструменти аналізу ресурсів пошукових систем - Яндек-Метрика і Google-Analytics . У цих сервісів дуже багато функцій аналізу трафіку його поведінки і в першу чергу для самих власників сайтів. Але крім цього вони також повідомляють пошуковикам про зміни на сайті і появі нового матеріалу для індексації. Ну і також є безкоштовні сервіси з аналізу сайтів від інших авторів і досить непогані.

  До змісту ↑

  Ранжування сайту в пошукових системах

  Ранжування сайту це розстановка результатів видачі по позиціях.

  Пошукова машина визначає за своїми факторів ранжирування (яких в Яндексі близько 800) на якому місці буде знаходитися та чи інша стаття на сайті в результатах видачі.

  Причому практично завжди використовуються не самі фактори в чистому вигляді, а їх твори і поєднання, що робить ранжування ще більш детальним і складним.

  В Яндексі існує один основний пошук і близько 100 додаткових (яндекс-новини, яндекс-блоги і т.д.).

  Результати всіх пошуків об'єднуються і використовуються в підсумковій видачі. Основний пошук використовує самонавчальний алгоритм MatrixNet (нагадує фільм "Термінатор"?) І дане машинне навчання постійно вдосконалюється.

  Запам'ятайте раз і назавжди: Вам НІКОЛИ не вдасться обдурити пошукові системи, вони бачать, знають і розуміють ВСЕ. Запам'ятайте це будь ласка ...


  Є основні чинники ранжирування, які необхідно врахувати при оптимізації сайту.

  До змісту ↑

  - Внутрішні чинники ранжирування

  Внутрішні чинники ранжирування - це те, що стосується Вашого сайту і його сторінок.

  Внутрішні чинники - це якийсь фундамент подальшого просування. Пам'ятайте ми розглядали раніше, що якщо ми не релевантні , Якщо наш контент НЕ релевантним, то ніяке посилення цього контенту (наприклад, посиланнями) особливо нічого нам не дасть. Тому що важливо, перш за все, бути релевантним, а потім вже різноманітний додатковий рейтинг. Так ось, внутрішні фактори це більша частина релевантності, без хорошої внутрішньої оптимізації отримати релевантність вкрай складно, практично неможливо.

  Пошукова система всебічно оцінює ваш сайт і сторінки: тексти (їх релевантність запиту користувача , Унікальність, природність і грамотність) заголовки, зображення, перелинковку, швидкість завантаження сторінки, вік сайту і кількість сторінок - тобто все, що відноситься до самого сайту і його вмісту.

  Це фактори, на які впливати простіше всіх інших і які Ви можете оптимізувати самостійно. За складністю впливу на дані фактори давайте оцінимо їх як 1 з 10.

  До змісту ↑

  - Зовнішні чинники ранжирування

  Дуже популярний. дуже модний набір факторів - це зовнішні фактори. Найчастіше їх називають посилальними факторами.

  Тобто ми вже знаємо, що пошукові системи аналізують посилання. Тобто вони аналізують посилання між сторінками всередині сайту, між сторінками різних сайтів.

  Ми також знаємо, що пошукові системи аналізують посилання соціальних мереж. Навіть не завжди посилання повинна бути активною, навіть просте згадування домену в тексті, це теж, по суті, в деякому роді посилання.

  Зовнішні чинники ранжирування - іншими словами це зовнішні посилання на Ваш сайт. Коли будь-якої ресурс, будь то інший сайт, блог, соціальні мережі посилаються на Вас це надає свого роду вага, авторитет і значимість Вашому сайту.

  Це одні з факторів, на які вплинути найбільш складно, так як потрібно значний інтелектуальний і фінансовий ресурс, а також великий проміжок часу, так як приріст посилального ваги повинен бути поступовим і плавним. Оцінимо їх на 8 балів.

  До змісту ↑

  - Поведінкові чинники

  Крім внутрішніх факторів пошукова система оцінює такі набори чинників - це поведінка користувача або поведінкові чинники.


  Поведінкові фактори - це фактори відображають те, як часто відвідувачі заходять на Ваш сайт, скільки часу вони проводять на сайті і скільки сторінок переглядають.

  Наприклад, якщо відвідувач з пошукової видачі перейшов на сторінку Вашого сайту і прочитав 3-4 статті, та ще й повернувся на нього через деякий час - це хороші поведінкові чинники.

  Якщо ж відвідувач пробув на сайті 5 секунд і повернувся в пошукову видачу, значить Ваш ресурс не влаштував його і це погані поведінкові чинники.

  Багато хто думає, що найважливіше - це як довго людина заходить на сторінку, скільки він там проводить часу. Так, це важливо, але ми розглянемо, як пошукова система до цього ставиться. Насправді, основний поведінковий фактор для пошукової системи - це так звана задоволеність користувача .

  Останнім часом поведінкові фактори стають все більш значущою і незабаром будуть одними з найголовніших. За складністю впливу вони трохи поступаються зовнішнім факторам, але все одно впливати на них досить складно - 6 балів.

  До змісту ↑

  - Комерційні фактори

  Дуже тісно з поведінковими чинниками пов'язані так звані комерційні сигнали або комерційні чинники . Це сигнали, які дозволяють пошуковій системі зрозуміти наскільки якісний той чи інший бізнес. Тобто, чи варто довіряти цьому інтернет-магазину або чи варто довіряти цій доставки піци.

  Пошукові системи все більше звертають на це увагу, тому що якщо сайт не безпечний, якщо він не містить про себе якийсь авторитетної інформації, але в той же час просить вводити користувачів дані своєї банківської картки на якихось сторінках, то, напевно, такий сайт людям показувати не варто, тому що можливо це шахраї. Насправді комерційні поведінкові фактори непогано пов'язані між собою.

  До змісту ↑

  Санкції пошукових систем, як фактор ранжування

  Санкції пошукових систем - це не зовсім чинники ранжирування, але вони роблять не менш значущий вплив на результати видачі.


  Це штрафи і покарання пошукових систем до блогів і сайтів, які, на думку пошукачів, не відповідають вимогам, що пред'являються або щось порушили.

  Порушити можна багато чого: свідомо переоптімізірованние сайт (Тобто ви робили оптимізацію не для людей, а саме для пошукових роботів і, наприклад, включили дуже багато ключових слів або іншим способом спробували обдурити робота і змусити його думати, що Ваша сторінка найбільш релевантна запиту), використовувати неунікальний контент (плагіат), неякісна посилальна маса (порно, нецензурні слова), штучна накрутка поведінкових факторів, неякісна реклама і багато інших, які ми також розглянемо окремо.

  У чому вони виражаються? Пошукові системи можуть накласти фільтри і знизити Ваші позиції у видачі, наприклад, на 10 або 100 позицій і, що ще гірше, взагалі виключити з видачі.

  Можуть перестати враховувати будь-які Ваші позитивні показники або застосувати інші санкції.

  Фільтри можуть бути тимчасовими і постійними, накладеними роботом або вручну співробітниками пошукових систем (що набагато гірше, так як замучить знімати ).

  Фільтр може бути накладено на Ваш сайт за конкретним запитом користувача, наприклад за запитом "Набір передплатників", а може і на весь сайт в цілому.

  До змісту ↑

  підводимо підсумок

  Існують також і інші фактори: регіональні, соціальні, комерційні і т.д., але їх ми розглядати не будемо, щоб Вас не запитати.

  Тепер Ви бачите, що SEO-просування це не просто якесь абстрактне поняття, а конкретні дії з певними цілями і завданнями. Іншими словами seo - це дуже тонка грань між оптимізацією сайту для зручності та інтересу відвідувачів і приведенням сайту у відповідність до вимог пошукових роботів до якісних сайтів.

  Не існує чіткої межі або межі до якого можна оптимізувати сайт. SEO - це одночасно і творча і технічна робота. Невеликі недоробки - і Ваш сайт буде недооцінений пошуковими системами, а значить до вас прийде менше відвідувачів. Зайвий крок - і ви вже в фільтрах Яндекса і Google за переоптімізацію. Де цей рубіж Ви повинні визначити самі.


  До зустрічі! Встигайте все і завжди на сторінках блогу Uspei.com

  Допоможи проекту - підпишись на наш Яндекс.Дзен канал!

  Для чого взагалі ми це повинні робити?
  Отже, що ж все-таки таке seo-просування, з чого воно складається і на чому грунтується?
  Нагадує фільм "Термінатор"?
  У чому вони виражаються?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»