Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Основи SEO для нових блогерів

  1. Чорний капелюх і білий капелюх SEO
  2. Google Juice
  3. Google вам сподобається, якщо
  4. Зміст - король
  5. Авторизація домену, авторизація сторінок, потік довіри, потік цитування та все, що джаз
  6. Ключове слово Конкурентоспроможність та дослідження
  7. Alexa Rank
  8. На сторінці SEO
  9. На сайті SEO
  10. Поверніться і повторно зробіть свій SEO (Leverage Old Content)
  11. Великі взяті тут
  12. Зміна алгоритму 1 серпня 2018 року Google і нові правила SEO

  Мені попросили написати цю посаду на основах SEO від члена нашої приватної групи і, ну, я мав на увазі робити це протягом тривалого часу, і я в настрої, так що давайте зробимо це! SEO - це моє джем, я вважаю, що це захоплююче, і ви взагалі знайдете мене зануреними в дані консолі пошуку, вивчаючи тенденції SEO і зміни алгоритмів. Такі речі, як професійні SEO, існують, я не один з них, але я знаю свою тему.

  Існує так багато глибини на цю тему, що немає ніякого способу дізнатися все це з однієї сторінки, але я збираюся ущільнити якомога більше важливих речей, як я можу, і вибачення, якщо я нічого забуду, я зроблю все можливе щоб ви почали на шляху до домінування блогу через гідну SEO.
  Існує так багато глибини на цю тему, що немає ніякого способу дізнатися все це з однієї сторінки, але я збираюся ущільнити якомога більше важливих речей, як я можу, і вибачення, якщо я нічого забуду, я зроблю все можливе щоб ви почали на шляху до домінування блогу через гідну SEO

  SEO є абсолютно необхідним для створення успішного веб-сайту або блогу і є ключовою частиною заробляти гроші з блогів . Ми маємо багато інформації про цей веб-сайт запускати власний блог і монетизувати його . Це блог подорожі, але мене весь час запитують, як ми робимо цю справу, тому я докладаю всіх зусиль, щоб відповісти на ці питання. Ознайомтеся також з нашим новим блоггерським контрольним списком, він безкоштовний, коли ви реєструєтесь або знаходите його в розділі блогів.

  SEO - це пошукова оптимізація. Це оптимізує вашу сторінку, сайт або публікацію для високого рейтингу в результатах пошуку Google. Це робить Google (або будь-яку іншу пошукову систему, навіть Pinterest) подібною до вас. Отримання вашого веб-сайту відображається на самій вершині першої сторінки Google, тому що більше мільйона людей натискатимуть на цей перший результат, що призводить до будь-якого іншого результату. Потрапити в трійку добре, потрапити на першу сторінку дуже важливо.

  Сторінка 1 широко вважається першими 10 результатами, і я завжди бачу великі кроки в показах і кліках після того, як посада входить до топ-10. Ви можете дізнатися, де ваша сторінка, публікація або пошуковий термін потрапляє в Google від вашого Google Інформаційна панель консолі пошуку.

  Перевірте результати пошуку в Google за допомогою вікна анонімного перегляду, ознайомтеся з тим, хто ще є рейтингом і як шукають ключові слова. Google перекручує результати пошуку відповідно до користувача, тому, якщо ви постійний користувач певного сайту, Google має тенденцію показувати вам результати з цього сайту. Google хоче показати вам результати, які зроблять вас щасливими.

  Чорний капелюх і білий капелюх SEO

  Ви почуєте ці терміни часто. Чорний Hat SEO є поганою SEO, неслухняний SEO, що Google не схвалює, що, якщо зловили, може отримати вас де-індексування. Прикладом цього є покупка посилань і спам, примхливі приватні мережі блогу.

  Білий капелюх SEO хороший, добрий, пухнастий SEO. Все тут біле, як загнаний сніг, просто звичайна практика SEO.

  Google Juice

  Я не чув цей термін, який використовувався протягом тривалого часу, але уявіть, що сік Google буде рідким потоком любові Google. Якщо ви посилаєтеся на сайт, ви передаєте їм сік Google.

  Якщо ваша посилання зроблена «безслідно», ви надсилаєте їм набагато менше соку Google.

  Чим більше соку ваш сайт приваблює, тим краще. Ви повинні посилатися на авторитетні сайти в кожному пості, мати достаток менталітету і поділитися своїм соком. Це на вашу користь, це робить Google бачити вас як більш солідний і надійний, знаючи ваші речі. Посилання на некомерційні сайти, інші блогери, будь-які знання та сильні.

  Google вам сподобається, якщо

  • Люди проводять довгий час на вашій сторінці після того, як вони перейдуть туди з результатів пошуку.
  • Користувачі НЕ повертаються до результатів пошуку після відвідування вашого сайту. тобто. на їхнє запитання було дано відповідь.
  • Люди переходять на інші сторінки чи публікації на вашому сайті від першого першого контакту.

  Ваша мета повинна полягати в тому, щоб тримати людей на вашому сайті якомога довше, щоб зробити його "липким"

  Частиною цього буде веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв. Ці чотири речі абсолютно є частиною хорошого SEO.

  Іншим важливим фактором є те, наскільки «сильним» є ваш сайт в очах Google, скільки «авторитету» він має.

  Частково це стосується зворотних посилань (вхідні посилання з інших сайтів), але зворотні посилання та штучно завищені органи домену не є реальною відповіддю. Ви не можете повністю обдурити систему, помінявши посилання на інші блогери. Зупиніться вже.

  Зміст - король

  Це все про якісний контент у ці дні. Ні спаму, ні пуху, ні ключового слова наповнення, якісний контент, який відповідає на запитання читачів, отримує вас від Google.

  Google знає, що, якщо ваші читачі знайдуть ваш вміст задоволенням, вони зможуть побачити, чи вони віддаляються, і шукають інший результат.

  Окрім поведінки користувачів, Google тепер може "бачити" ваш вміст більш людським чином завдяки новому штучному інтелекту Google Brain.

  Дешеві трюки SEO не так вже й великі.

  Авторизація домену, авторизація сторінок, потік довіри, потік цитування та все, що джаз

  Такі показники, як це показники того, скільки Google вам подобається.

  Якщо ви перевіряєте та стежите за повноваженнями домену (DA) і бачите, що показник збільшується щомісяця, це хороший ознака того, що Google вам подобається все більше і більше.

  Чим вище ваш DA, тим простіше ставати вміст вашого вмісту на сторінці Google.

  Однак ваш показник DA не є результатом, створеним Google, це лише показник, створений MOZ.

  Я вважаю, що DA стає все менш і менш важливим, Google отримує розумніші з кожним оновленням і змістом цих днів, а не скільки фальшивих зворотних посилань, які ви можете отримати, є королем.

  Ці рейтинги збільшуються з віком, якістю, соціальними акціями та зворотними посиланнями. Прагніть отримати відповідні зворотні посилання з високих авторитетних сайтів у вашій ніші.

  Відправка для гостей та спільні публікації є гарним місцем для початку, якщо ви відчуваєте, що ваш профіль посилань потребує підвищення.

  Я буду тримати мої руки тут і сказати, що я НІКОЛИ не переслідував зворотні посилання, моя прийшла природно, і я рангу шлях вище сайтів з набагато більш високим DA, ніж цей сайт, тому що Google любить мій контент.

  У мене немає жодних фальшивих зворотних посилань і мій ПД відносно низький, 43. Неважливо, чи ваш вміст працює для читача. У мене з'являються великі газетні та радіо-інтерв'ю. Я також отримав один з Lonely Planet недавно, це свого роду зворотні посилання вам потрібно найбільше.

  Не турбуйтеся, якщо ваш прокурор скорочується кілька місяців, мій це часто робить, він повернеться назад.

  Я також скажу тут, не турбуйтеся, якщо ваш трафік знизиться. Шахта йде прямо зараз, літо, люди відпочивають. Слідкуйте за вашим доходом ближче, ніж ваш трафік. Січень завжди великий місяць у подорожах.

  Я поясню більше ці показники і Alexa наприкінці цієї публікації ..

  Ключове слово Конкурентоспроможність та дослідження

  Ключове слово, як правило, є фразою, щось на зразок "Найкраще робити в Парижі". Це така фраза, що люди, що сидять вдома, входять до Google, щоб знайти інформацію.

  Як ви, напевно, можете собі уявити, тисячі блогерів і великих компаній мають посади під назвою «Кращі речі в Парижі». Як Google обирає, який з них буде показано у верхній частині результатів пошуку?

  Це в основному пов'язано з SEO. Великий сайт, скажімо Nomadic Matt з DA, що є смішно високим, я думаю, що його 70-то, є набагато кращі шанси на ранжування, ніж на мене, моєму DA на даний момент 43 роки.

  Точний матч за ключовими словами буде мати більше шансів, тому, якщо моя посада називається «Найкраще робити в Парижі», а Метта називається «Все, що я зробила в Парижі», я маю шанс побити його за цей пошук. Це те, де отримати розумні з дослідження ключових слів приходить в корисно.

  Я використовую інструмент під назвою Longtail Pro для дослідження ключових слів, він не тільки говорить мені, скільки людей, з кожної країни шукають конкретне ключове слово в середньому місяці, це також дає мені ключове слово конкурентоспроможності. Чим нижче рахунок, тим більше шансів у мене для цього.

  ОНОВЛЕННЯ: Ви більше не повинні купувати дорогий інструмент дослідження ключових слів, як Longtail Pro або Keysearch. Вся інформація, яка вам потрібна, тепер доступна безкоштовно, з багатьох джерел, включаючи ключові слова Скрізь, відповідні пошукові запити Google самої пошукової консолі. Не потрапляйте на жорсткий продаж і просто спробуйте без першого. Ці інструменти дорогі. Так, я все ще володію своєю, але я заробляю багато грошей. Якщо готівка була жорсткою, я відпустив би.

  Так що, якщо я знайду ключове слово, що є абсолютно незрозумілим, що жоден інший великий блогер або компанія ще не орієнтувався, точних точних збігів не було і він мав тисячі пошуків на місяць, я б писав цю посаду і мав її на сторінці 1 Google протягом кількох годин. Це би тягнуло у перевезенні для мене негайно та роблять мені багатим.

  Але це практично неможливо, тому що, звичайно, всі це роблять, і навряд чи є такі ключові слова, які залишилися. Але не піддавайтеся! Я знайшов деякі великі маленькі ключові слова для дуже маленького, низького сайту мій чоловік, ключові слова, які він створив Amazon продажів сторінок навколо, які приносять йому справедливий кілька продажів.

  Проявіть креативність, подумайте, незрозумілі, думайте про нішу, вони там, якщо подивитеся.

  Але це не кінець розповіді. Якщо Google займеться вами, ви будете змінюватися з часом, оскільки вони відстежують задоволеність користувачів. Якщо читачі щасливіші з вашим контентом, ніж з кочовим Меттом, ви можете бити його. Повірте мені про це. DA не є все і закінчується все, зміст є королем.

  Я збираюся надати вам партнерську посилання для Longtail Pro . (ОНОВЛЕННЯ: Не думайте, що це необхідно., Вам не обов'язково потрібно Longtail Pro тепер, безкоштовні інструменти доступні, які роблять роботу Longtail Pro або Keysearch). Це було його злети і падіння, на цей раз 3 роки тому це було марно, але він повертався краще і швидше. Ви можете підписатися на суд, дати йому, але купити його, як я, є дорогим. Вони мають хороші безкоштовні навчальні відео, якщо ви зареєструєтеся. Це дійсно просто, коли ви знаєте, що ви шукаєте, і набагато зручніше, ніж власний інструмент ключових слів від Google. Це одна безкоштовна, але не дає вам оцінка конкурентоспроможності ключових слів. Я використовую Longtail Pro майже щодня.

  Вгадати на те, які ключові слова люди використовують при пошуку дуже важко зробити, і ви, ймовірно, отримаєте це неправильно. Тим не менш, ці ключові слова з точним зіставленням стають все менш важливими, оскільки задоволеність користувачів і Google Brain приймають рейтинг.

  Дані консолі пошуку на існуючих публікаціях - це ще одне дуже гарне місце, щоб отримати ідеї щодо ключових слів і переглянути обсяг пошуку за показом. Інформація про пошукові консолі пошукової системи може показати вам, які терміни вже вводять людей на ваш сайт і розповідають, які терміни потрібно можливо напишіть пост навколо.

  Alexa Rank

  Як час йде, я люблю Alexa все більше і більше. Здається, це стає набагато більш точним як показник глобального рангу сайту. Я люблю дані, тому я перевіряю рейтинг людей в Alexa і часто порівнюю. Це досить хороший показник того, наскільки важливий сайт. Отримайте безкоштовне розширення панелі інструментів Alexa, встановіть його. Ви не маєте нічого втрачати, і це цікаво контролювати.

  Маючи панель інструментів Alexa створений на вашому власному ноутбуці буде фактично збільшити ваш власний рейтинг Alexa, як ви подорожуєте своїми власними сторінками. Alexa рангу в основному міра того, як багато людей з панеллю інструментів Alexa відвідувати сайт. Чим нижче рахунок, тим краще.

  На сторінці SEO

  Плагін Yoast SEO дійсно велика допомога, коли ви тільки починаєте роботу з SEO для блогу. Якщо ви пишете, що посада називається "Кращі речі, щоб зробити в Парижі", вона буде м'яко нагадати вам зробити багато важливих речей, щоб зробити ваш пост пошукової системи дружній.

  Він запропонує вам використовувати цю фразу як назву, у вашому мета-описі, у тегах alt або зображень і принаймні в одному підзаголовку. НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ КЛЮЧОВИМИ ШЛЯХОМ Немає нічого більш болісного читати, ніж повідомлення, яке повторює свої ключові слова знову і знову. Ви бачите це часто, це масивна помилка noob.

  Тримайте його природним і тримайте свій пост теплим і хорошим для читання. Знайдіть способи, щоб тонко представити своє ключове слово, творчо підкрутіть його, щоб він підходив. Не забувайте, що одна посада має високий рейтинг для декількох ключових слів, тому, якщо там є 2-е і 3-е ключове слово, зверніться до неї так само. Використовуйте його у всіх ключових місцях. Наприклад, у мене є повідомлення, які є Google # 1 для декількох різних пошукових термінів. Такі речі, як “Ця річ у x місце”, “Ця річ у y місці” (x та y є тільки догори дорога). Коли ця річ у місці?, “Що робити з цією річчю у місці?”. Це пост, який приносить мені найбільший трафік на моєму сайті, і я не даю своїм ключовим словам! На жаль, це поганий трафік в тому, що ці відвідувачі не купують нічого, і вони отримують відповідь, яку вони хочуть, а потім залишають. Це старий пост і вилетів випадково.

  На сайті SEO

  Мова йде про структуру вашого сайту і насправді зводиться до двох факторів.

  Ваша внутрішня зв'язок важлива. Отже, для кожної нової публікації вам слід повернутися до старого вмісту та посилання на нього зі свого старого вмісту. Деякі посади можуть бути "основним змістом". Ви можете позначити їх як такі в Yoast. Кожен пост, пов'язаний з цим основним елементом, повинен посилатися на нього. Він показує важливість ваших ключових посад.

  На сайті SEO також, частково, про те, наскільки глибоко ви поховати вміст. Ваші найважливіші речі повинні бути доступні всього за одну або дві кліки на першій сторінці. Ясна, інтуїтивно зрозуміла, зручна структура посилань важлива для вашого читача і для Google.

  Не забувайте, що кожне слово на першій сторінці має значення SEO. Насправді, добре думати про кожне слово на вашому сайті, що має значення SEO. Продовжуйте додавати ключові слова, якщо можливо. Ніколи не використовуйте займенник, де може йти ключове слово.

  Поверніться і повторно зробіть свій SEO (Leverage Old Content)

  Якщо ви стежите за тим, що відбувається в консолі пошуку Google, ви отримаєте певну інформацію, яка може бути вагомою золотою вагою. Якщо, наприклад, ви помітили повідомлення, що отримало багато показів на сторінці 2 Google для ненавмисного ключового слова, використовуйте цю інформацію в своїх інтересах.

  Поверніться до своєї посади і дайте цьому невмисному ключовому слову повне лікування SEO. Отримайте його у вашому мета описі, використовуйте його як підзаголовок, напишіть інший абзац, щоб повністю пояснити цей термін і вставити його кілька разів. Це буде тягнути ваш рейтинг вгору.

  Існує ніяких проблем з внесенням змін або оновленням старих повідомлень, подібних до тих пір, поки ви НІКОЛИ не доторкніться до URL. Все інше можна змінити. Зробити "Fetch as Google" з лівого боку має бічну панель консолі пошуку, щоб повідомити Google про те, щоб змінити чи змінити новий вміст. Я буквально мав посаду на сторінці 1 Google протягом години минулого тижня, роблячи це (з відповідним дослідженням ключових слів). Я знаю хлопця, який працює в якості експерта з SEO, він вважає, що це займає 3 місяці, щоб класифікувати на Google, я кажу вам, що це не так, і я довів це знову і знову. Остерігайтеся експертів.

  Наведіть курсор на зображення вище, і з'явиться червона кнопка. Збережіть його в Pinterest. Плагін під назвою Social Warfare (Важливе оновлення - Соціальна війна було зламано сьогодні вранці, якщо у вас є, деактивуйте його - я переходжу до Social Pug) робить це для мене, і це один з кращих плагінів, які я коли-небудь купував. Див. Наш пост найкращі інструменти та плагіни на швидкому, гладкому, грошовому майданчику.

  Великі взяті тут

  Я думаю, що найкраще, що ви можете зробити, щоб отримати ваші посади для ранжування і залучення трафіку - це написати справді корисний, високоякісний контент. Це те, що я маю на увазі під "Будьте авторитетом прямо з першого дня". Блог, який робить гроші, не є журналом подорожей, це ресурс. Вона містить інформацію, яка потрібна людям, що допомагає їм вирішувати свої проблеми. Подумайте про свій бренд, про що ваш сайт? Які проблеми ви вирішуєте для людей? Які запитання можуть поставити ваші потенційні читачі? Напишіть ці посади і добре відповідайте на ці питання. Якщо ваш вміст поглиблений, він автоматично потрапить до кількох ключових слів. Він також буде довгим. Можливо, ви помітили, що ми знову і знову повертаємося до тих же округів. У частині це тому, що я хочу бути владою, я хочу дійсно знати свою тему, щоб краще допомогти читачам. Не підробляйте, пишіть про те, що ви знаєте і пишете чесно.

  Ознайомтеся з Google Analytics і консоллю пошуку Google. Проведіть кілька годин, оглянувшись і побачивши, що вони можуть зробити. Вони абсолютно ваші найкращі друзі.

  Щоб дізнатися більше про SEO та дослідження ключових слів, ви можете підписатися на безліч безкоштовних серій електронної пошти від інтернет-маркетологів. Я знайшов, що Ніл Патель надзвичайно корисний. Тільки не слідуйте його порадам про те, як отримати зворотні посилання від блогерів, він помиляється.

  Також спробуйте поради Mediavine, вони знають свою справу, але будьте обережні Google, вони люблять змінювати правила тільки тоді, коли ви думаєте, що все це з'ясувалося. Це власна порада Google щодо SEO.

  Зміна алгоритму 1 серпня 2018 року Google і нові правила SEO

  Чи бачили ви спад у трафіку або близько 1 серпня 2018 року? Я - великий. Мій трафік впав принаймні на 25%, можливо більше. Дивлячись на дані, я бачу саме те, що Google зробив, вони зробили рейтинг більш точним і забрали ключові слова від нас, на які ми насправді не повинні бути рейтингом. Більше про цю зміну, дані і виправлення цієї публікації .

  Я не буду намагатися продати вам курс за 1000 доларів, я не буду когось вирвати, і я не буду бомбардувати вас спамними воронками продажів або «безкоштовними» вебінарами, які виявляться просто ще одним кроком продажів. Ті люди ганяють мене, як я впевнений, що вони роблять вас. Все, що потрібно знати, доступне безкоштовно в Інтернеті.

  Це моя думка про основи SEO. Будь-які питання, покладіть їх у коментарі нижче, і я буду продовжувати додавати розділи на цю посаду. Якщо вам потрібна допомога з веб-сайтом або грою в блогах, у нас є група, вона оплачена, Я допоможу вам будь-яким способом, див. Тут.

  Спільний доступ дбайливий!

  Як Google обирає, який з них буде показано у верхній частині результатів пошуку?
  ?Коли ця річ у місці?
  ?, “Що робити з цією річчю у місці?
  Подумайте про свій бренд, про що ваш сайт?
  Які проблеми ви вирішуєте для людей?
  Які запитання можуть поставити ваші потенційні читачі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»