Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Основні помилки Android і способи їх вирішення

  1. Найбільш часті помилки
  2. брак пам'яті
  3. Помилка аутентифікації Wi-Fi
  4. Помилка синтаксису
  5. Помилка завантаження
  6. Android-клавіатура AOSP
  7. Помилки з акаунтами Google
  8. вірус Netalpha
  9. Com.android.snap
  10. Com.android.phone
  11. Android.process.acore
  12. Adroid.process.media
  13. перший спосіб
  14. Невірний пакетний файл
  15. PACKADGE FILE INVALID
  16. Installation unssuccesful error
  17. 11, 101, 504, 506, 491, 495, 413, 941, 921, 920, 481, RH01: неполадки з Google Play і обліковим записом
  18. 24
  19. 498
  20. 923
  21. 403
  22. Rh01 / rpc: s-5: aec-0 / RPC: S-3
  23. 492
  24. 911
  25. Rpc: aec: 0]
  26. 927
  27. Спосіб вирішення будь-яких помилок

  Найпопулярніша у світі ОС відома своєю нестабільністю. Кожен користувач Андроїд хоч раз зустрічався з тією чи іншою помилкою, але не всі знаходили рішення. Відразу ж міняти свій девайс через це точно не варто. Далі ми розберемо основні помилки на Android і способи їх вирішення. Часто і помилки немає, а є всього лише невелика перешкода в роботі тих чи інших функцій, яка вирішується парою простих дій. Найпопулярніша у світі ОС відома своєю нестабільністю

  Іноді Android при роботі може видавати системні помилки. В цьому немає нічого страшного

  Найбільш часті помилки

  Цей розділ містить неполадки, які виправити, як правило, не складає труднощів або зовсім не потрібно. Часто їх причиною може бути навіть не сам пристрій. Але зустрічаються й такі, які змусили понервувати користувачів.

  брак пам'яті

  Це не можна назвати помилкою, скоріше, обмеженням можливостей вашого девайса. Так, дійсно, на старих, так і на нових, пристроях внутрішня пам'ять іноді різко закінчується. Вирішується проблема дуже просто.

  Якщо ви користуєтеся такими додатками, як Instagram, VK, то однозначно винен кеш, який вони накопичують дуже швидко і у великій кількості.

  1. Заходимо в «Налаштування», вибираємо пункт «Додатки».
  2. Часто наверх відразу ж виводяться ті, що займають найбільшу кількість пам'яті. Тиснемо на них.
  3. Вибираємо пункт «Очистити кеш».

  В помилку «недостатньо місця в пам'яті пристрою» немає нічого страшного, її можна легко усунути

  Таке очищення може звільнити до декількох гігабайт вільного місця. Ще можна повністю стерти дані в додатку, але потім доведеться заново «логінитися».

  Через переповненій пам'яті можуть виникати помилки під різними номерами. Наприклад, помилка 919, коли додаток не може включитися через нестачу місця.

  Залежно від телефону (далеко не на всіх) можна частину програм перенести на карту пам'яті. Так ви вивільните ще більше місця. Робиться це з того ж пункту в налаштуваннях. Краще частіше стежити за наявністю вільного місця, щоб гаджет завжди працював справно і без гальм.

  Помилка аутентифікації Wi-Fi

  Також одна з найпопулярніших неполадок на Android. Хоча насправді дуже рідко проблема лежить в пристрої. Найчастіше її причиною стає роутер, точніше, його несумісність з вашим девайсом. Вирішується проблема досить швидко.

  Перший метод, найочевидніший, просто перевірити правильність введеного пароля. Адже аутентифікація - це і є не що інше, як перевірка ключа безпеки. Тому спробуйте забути проблемну мережу і потім заново ввести пароль.

  Якщо з паролем все в порядку, а Wi-Fi все одно не хоче підключатися, то причина однозначно лежить в настройках роутера. Справа в тому, що його тип шифрування даних може бути старішим, ніж використовуваний на Android-пристрої, або ж пристроєм не підтримує будь-якої стандарт мережі.

  У такому випадку потрібно зайти в налаштування роутера.

  1. Відкриваємо браузер. В адресному рядку вводимо «192.168.1.1» або «192.168.0.1».
  2. У вікні вводимо логін і пароль: найчастіше це admin і admin. Якщо у вас інші, то введіть свої.
  3. Тепер потрібно знайти настройки безпеки Wi-Fi. Тут ми задаємо змішаний тип шифрування або мережеву аутентифікацію «WPA-PSK / WPA2-PSK2 mixed», а також вибираємо автоматичний вибір стандарту мережі.

  Після цього проблеми з підключенням до Wi-Fi повинні зникнути.

  Помилка синтаксису

  Помилка полягає в тому, що файл, який встановлює певний додаток, неправильний або був неправильно запущений. Крім того, може відбутися збій під час установки, який теж призводить до помилки синтаксису.

  Виправити це досить легко. По-перше, переконайтеся в тому, що файл, який ви завантажили, має формат apk. Оскільки саме файли такого формату є інсталяторами додатків на Android. По-друге, видаліть цей скачаний файл і заново завантажте його, а потім повторно. Є сенс спробувати завантажити файл з іншого сайту. Це, як правило, прибирає помилку.

  Це, як правило, прибирає помилку

  Помилка завантаження

  Відбувається часто на старих пристроях, на нових така проблема вже не виникає. Полягає в тому, що стандартний менеджер завантажень дає збої, через що стає важко завантажити що-небудь з інтернету. Помилка виправляється досить легко.

  Досить лише завантажити новий менеджер завантажень. Відмінно для цих цілей може підійти ES Провідник. Він має хороший вбудований менеджер завантажень.

  Android-клавіатура AOSP

  Ця клавіатура сама по собі не з кращих. Крім того, вона не дуже добре оптимізована на деяких прошивках, через що виникають помилки. Вирішити їх просто.

  • Вимкніть в налаштуваннях клавіатури голосове введення.
  • Скиньте налаштування, зітріть кеш і дані додатка, яке відповідає за роботу клавіатури.
  • Просто скачайте з Google Play Market будь-яку іншу клавіатуру.

  Помилки з акаунтами Google

  Помилки може бути дві: аккаунт не хоче синхронізуватися або не хоче додаватися. Перша може бути присутнім як на старих, так і на нових девайсах, а друга поступово відходить у минуле. Виправити все це не так вже й складно.

  • Перевірте якість і стабільність підключення до інтернету: мобільна мережа або Wi-Fi повинні нормально працювати, інакше причина може критися в них.
  • Якщо обліковий запис уже доданий, але не синхронізується, просто відключіть його, перезавантажте пристрій і зайдіть знову.
  • Якщо аккаунт відмовляється підключатися, для початку переконайтеся в правильності логіна і пароля.
  • Вимкніть двоетапну синхронізацію в настройках аккаунта.
  • Увімкніть автоматичну синхронізацію, а також передачу даних у фоновому режимі, після чого перезавантажте пристрій.

  Увімкніть автоматичну синхронізацію, а також передачу даних у фоновому режимі, після чого перезавантажте пристрій

  вірус Netalpha

  Нова проблема, яка зустрічається користувачам Android. Це шкідливе ПЗ ускладнює роботу з телефоном і не дає себе видалити. Проблема досить серйозна, оскільки передбачає тільки два рішення, одне з яких досить радикальне.

  • Скидання системи заводські налаштування. Детальніше, як це робити, в кінці статті.
  • Якщо у вас є root-права, ви можете завантажити Lucky Partner і видалити нещасливе додаток.

  Com.android.snap

  Помилка «com.android.snap» виникає при використанні різних додатків: популярних фоторедакторів, месенджерів. Цей напис часто з'являється на чорному тлі, що сильно відволікає, а програми можуть просто закриватися.

  Вважається, що цей збій викликає шкідливе ПО, тому багато хто радить просто встановити антивірус. Однак можна обійтися і без нього системними методами.

  1. Заходимо в меню налаштувань, в пункт «Додатки».
  2. Шукаємо там додаток «com.android.snap».
  3. Видаляємо його дані, чистимо кеш і зупиняємо.
  4. Також потрібно зняти галочку «Надсилати повідомлення».

  Після цього програма перестане докучати, і більш ви не побачите цей напис на чорному екрані. Якщо на девайсі встановлений антивірус, то можна видалити баг з його допомогою. Але, як показує практика, на пристроях з антівірусника рідко трапляється ця помилка.

  Крім com.android.snap, існує також com.android.systemUI. Об'єднує їх те, що вони є вірусами типу троян. Відповідно, знешкоджується програма точно так же.

  Com.android.phone

  Якщо система пише, що в додатку com.android. phone сталася помилка, значить, проблема полягає в програмі, яка відповідає за здійснення дзвінків на вашому планшеті або смартфоні. З'являється помилка з різних причин. Тому і способи вирішення будуть для кожного різні.

  1. Спробуйте в налаштуваннях зняти галочки з автоматичної синхронізації дати та часу через інтернет, а потім поставити їх назад. Після цього перезавантажте телефон і виставите правильні дату і час самостійно.
  2. Зітріть дані і видаліть кеш додатка «Телефон».
  3. Можна просто завантажити собі будь-яку «звонилку», яка замінить стандартну, благо в магазині додатків їх повно.

  Android.process.acore

  Якщо сталася помилка з android.process.acore, то проблема вже не пов'язана ні зі «дзвонилка», ні з вірусами. Тут причини можуть бути наступні:

  • відсутні потрібні системні файли;
  • зупинена робота якогось системного застосування;
  • на девайсі присутні відразу кілька додатків, які виконують практично одні і ті ж функції, і вони некоректно синхронізуються з системними додатками

  відсутні потрібні системні файли;  зупинена робота якогось системного застосування;  на девайсі присутні відразу кілька додатків, які виконують практично одні і ті ж функції, і вони некоректно синхронізуються з системними додатками

  Складність вирішення проблеми залежить від причини її появи. Найчастіше, вона вирішується простим видаленням всіх контактів через налаштування пристрою. Якщо ви перед цим синхронізуєте всі контакти з Гугл, то взагалі нічого не втратите.

  Є варіант скинути настройки всіх додатків через відповідний пункт меню. Це також часто позбавляє від проблеми, причому дані ви не втрачаєте. Якщо у вас встановлено програму щодо оптимізації роботи Wi-Fi, то їх теж варто спробувати видалити. Часто причина криється саме в них.

  Adroid.process.media

  Помилка Андроїд Процес Медіа відбувається з двох причин: Сховище Мультимедіа або Диспетчер завантажень. Вирішуються обидві досить просто. Є два загальних способу, які практично завжди безвідмовно працюють.

  перший спосіб

  1. Очистіть кеш і дані у додатків Google Services Framework і Google Play Market.
  2. Зупиніть роботу Google Services Framework (виконувати потрібно в такому порядку).
  3. Знову очистіть кеш у цій утиліти.
  4. Відкрийте Гугл Плей, знайдіть проблемне додаток. Після отримання повідомлення про помилку натисніть ОК.
  5. Перезавантажте гаджет, відновіть роботу відключених сервісів Google.

  другий спосіб

  1. Повністю зупините синхронізацію Google аккаунта. Зробити це можна з параметрів облікового запису: в пункті «Синхронізація» необхідно прибрати всі прапорці.
  2. Зітріть дані і зупиніть утиліту «Галерея».
  3. Подібним чином відключіть «Диспетчер завантаження».
  4. Перезавантажте пристрій.

  Після застосування одного з цих способів проблема зникне.

  Невірний пакетний файл

  Помилка часто виникає при оновленні будь-якої програми. Якщо це сталося під час поновлення, необхідно очистити кеш у цього додатка. Крім того, можна спробувати вручну завантажити apk файл програми і встановити її заново. Якщо не допомогло і це, видаляємо аккаунт Гугл, перезавантажуємо пристрій і логіном заново.

  PACKADGE FILE INVALID

  1. Видаляємо кеш і дані проблемного додатки.
  2. Заходимо в Google Play і встановлюємо його там.
  3. Чистимо дані Google Play і Google Service Framework.
  4. Оновлюємо додаток через мобільний інтернет, а не Wi-Fi.

  Оновлюємо додаток через мобільний інтернет, а не Wi-Fi

  Installation unssuccesful error

  1. Перевстановлюємо проблемне додаток.
  2. Чистимо кеш і видаляємо дані Плей Маркет.
  3. Від'єднуємо від пристрою карту пам'яті.
  4. Видаляємо папку .android_secure.
  5. Заново встановлюємо додаток.

  Помилка номер ...

  Ці помилки можуть бути більш серйозними. Однак часто і вони вирішуються в кілька простих дій. Все залежить від номера цієї самої помилки. Причому Google дає мінімум інформації про рішення різних помилок.

  11, 101, 504, 506, 491, 495, 413, 941, 921, 920, 481, RH01: неполадки з Google Play і обліковим записом

  ці помилки пов'язані з некоректною роботою магазину додатків або облікового запису і вирішуються практично одними і тими ж методами. «Код помилки 11» Android може видати при роботі Play Market. Вас виникає багато проблем під конкретними номерами саме з цим сервісом Google. Помічено, що помилка 11 часто виникає при установці або оновленні WhatsApp.

  Ще одна популярна помилка, через яку Play Market також не хоче завантажувати додаток, 504. Вона виникає на Андроїд внаслідок тих же причин, що і інші неполадки із завантаженням програм, тому методи усунення використовуються ідентичні. Те ж стосується інших помилок.

  Те ж стосується інших помилок

  Вирішуються проблеми декількома способами, причому кожен з них підходить і для більшості схожих помилок.

  1. Виставляємо правильний час і перевіряємо роботу інтернет-з'єднання.
  2. Перевіряємо кількість вільної внутрішньої пам'яті: воно повинно бути вище, ніж обсяг програм, з завантаженням яких виникли неполадки.
  3. Після цього спробуйте просто перезавантажити свій телефон або планшет. Помилки Гугл Плей Маркет на Андроїд часто вирішуються таким способом.
  4. Скидаємо настройки. Способом, зазначеним вище, відкриваємо віконце додатки Play Market, потім очищаємо дані і кеш. Після знову заходимо в Магазин додатків. Як варіант, можна також видалити всі оновлення в тому ж вікні, що поверне програму до її первісного вигляду при покупці пристрою.
  5. Подібним же чином можна вчинити з програмою «Сервіси Google Play», якщо попередній метод не допоміг. Якщо і це не допомогло, то можна спробувати виконати подібну операцію з Google Services Framework.
  6. Проблема також може полягати в відключеному додатку «Акаунти Google». Заходимо в його віконце, якщо бачимо, що воно вимкнене, то включаємо його. Включити також слід і «Диспетчер завантаження», якщо він був вимкнений.
  7. Пробуємо вийти і заново зайти в свій аккаунт Гугл. Робиться це з налаштувань. Там знаходимо пункт «Облікові записи» і вибираємо Гугл.

  24

  Помилка 24 виникає при установці програми на Андроїд, коли стався якийсь збій, а частина файлів вже була встановлена. Або ж це додаток у вас було раніше, ви його видалили, а потім знову вирішили завантажити. Вирішується проблема досить швидко.

  1. Запускаємо будь-який файловий менеджер.
  2. Знаходимо директорію «sdcard / Android / data / data», в ній файли, що стосуються цього додатка. Вони міститимуть в імені назва програми, тому їх досить просто буде відрізнити від інших.
  3. Те ж саме робимо в директорії «data / data».

  Після цього помилка повинна зникнути, а додаток встановитися без жодних проблем.

  498

  Ця error виникає при завантаженні будь-якої програми. Проблем може бути кілька, але вирішити їх досить легко.

  1. Перевірити з'єднання з інтернетом.
  2. Почистити кеш декількох програм, а насамперед - Google Play.
  3. Почекати пару годин. Цілком можливо, що причина криється в серверах Google. Якщо так, то виправлять вони її швидко.

  Після цього помилка повинна зникнути.

  923

  Завантаження програми стає неможливою. Помилка синхронізації з Гугл аккаунтом.

  1. Видаляємо аккаунт Гугл і кілька непотрібних програм, чистимо кеш.
  2. Чистимо системний кеш:
   1. Заходимо в Recovery (кнопка ВКЛ і кнопка управління гучністю і утримуємо).
   2. Вибираємо Wipe Cache Partition.
   3. Перезавантажуємо пристрій.
  3. Перезавантажуємо пристрій.
  4. Логіном в Гугл знову.

  403

  Є так званий Dalvik-кеш. У зв'язку з його заповненням у нас знову не хочуть встановлюватися ті чи інші програми. Для вирішення проблеми чистимо дані і відключаємо спочатку «Акаунти Google», а потім Google Play Store.

  Rh01 / rpc: s-5: aec-0 / RPC: S-3

  Система не може отримувати інформацію з сервера. Для виправлення неполадки потрібно зробити дії, як і при інших схожих помилок.

  1. Очистити кеш і видалити зайві непотрібні програми.
  2. Стерти дані і зупинити Плей Маркет і Google Services Framework.
  3. Як описано в попередній помилку (403), видалити кеш через Рекавері.

  492

  Знову не завантажується контент з Гугл Плей.

  1. Чистимо дані і зупиняємо «Сервіси Google Play».
  2. Те ж саме робимо з Google Play Market.
  3. Видаляємо dalvik-кеш, якщо неполадка як і раніше присутня. Однак зробити це можна тільки при наявності рут-доступу.
  4. Якщо рут-прав немає, то доведеться просто зробити повний відкат системи.

  911

  Також не дозволяє завантажувати програми.

  1. Чистимо дані, кеш, зупиняємо Google Play Market.
  2. Спробуйте підключитися до іншого Wi-Fi мережі або використовуйте мобільні дані, щоб завантажити додаток.

  Rpc: aec: 0]

  Неполадки при отриманні даних з сервера. Допомогти може видалення всіх синхронізованих акаунтів. Потім очищаємо кеш і дані Плей Маркета, після чого перезавантажуємо смартфон або планшет.

  Схожої є помилка RPC: S-3. У випадку з нею потрібно видалити тільки аккаунт Гугл, після чого можна спробувати скористатись іншим або цей же.

  927

  Ця несправність не залежить від нашого пристрою. Причина криється в тому, що програма оновлюється розробниками. Тому, якщо ми хочемо встановити або оновити її, ми цього зробити не зможемо. Просто варто знову спробувати встановити її через 30 хвилин або пізніше.

  Спосіб вирішення будь-яких помилок

  Ну і, нарешті, метод, який підійде для виправлення будь-яких неполадок. Але вдаватися до нього треба завжди в останню чергу. це повернення пристрою до заводських налаштувань . Повне перезавантаження системи Андроїд видалить всі призначені для користувача дані, тому найважливіше варто попередньо скинути на карту пам'яті або зберегти в хмарних сервісах.

  1. Відкриваємо налаштування.
  2. Вибираємо пункт «Скидання і відновлення», на різних пристроях він може називатися по-різному і перебувати або в самому меню налаштувань, або в пункті «Система».
  3. Натискаємо «Скидання».

  Натискаємо «Скидання»

  Після цього девайс повертається заводські налаштування, всі неполадки зникають.

  Тепер ви знаєте, як виправити переважна більшість помилок на Андроїд. Їх набагато більше, але інша маса неполадок має подібні шляхи вирішення, особливо помилки сервісів Гугл Плей, зустрічається настільки рідко, що даних про них ще немає або вже виправлена ​​розробниками.

  Тисни "Подобається" та читай кращі пости на Facebook


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»