Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Особливості настройки браузера яндекс самостійно

  1. Налаштування за замовчуванням
  2. Як змінити налаштування

  Яндекс, не відстаючи від Гугл, представив користувачам свій браузер. Він досить зручний і простий в управлінні. Якщо ви вже встановили дане інтернет-додаток, то наступне питання, який вас цікавить - це налаштування браузера яндекс. Природно, що для зручної роботи кожен користувач робить їх відповідно до власних уподобань. Розглянемо, де саме вони знаходяться і що нам потрібно зробити.

  Розглянемо, де саме вони знаходяться і що нам потрібно зробити

  Налаштування за замовчуванням

  Перед тим, як говорити про те, де в браузері яндекс настройки, давайте подивимося, що з самого початку пропонують розробники. після установки інтернет-оглядача яндекс.браузер , Сюди можна імпортувати настройки з іншого браузера, який був призначений за замовчуванням. Так що все, здавалося б, просто.

  Крім того, розробники вбудували в браузер додаток Яндекс.Бар. А як встановити це корисний додаток, наприклад, в Google Chrome ви дізнаєтеся тут . Він активується натисканням всього однієї кнопки. Зате в результаті ви отримуєте доступ до величезної кількості різних сервісів і соціальних мереж.

  Як змінити налаштування

  З урахуванням мінімалістичного інтерфейсу браузера, дізнатися, де знаходяться настройки браузера яндекс дуже просто. Для цього знадобиться просто натиснути на кнопку і вибрати пункт Налаштування. Щоб задати стартову сторінку, натискаємо на посилання З чого починати. Тут користувачеві пропонується два варіанти того, що буде відображатися при запуску. По-перше, це можуть бути вкладки, які були відкриті в останній сеанс перед завершенням роботи з браузером. По-друге, на сторінці можуть відображатися найбільш часто відвідувані сайти.

  Ми бачимо, що нічого складного в тому, як знайти настройки браузера яндекс, немає. Тому переходимо до наступного етапу - збереження завантаження. За замовчуванням, вони будуть перебувати в спеціальній папці для завантажень. Щоб змінити це, вибираємо Налаштування, переходимо по посиланню Показати додаткові налаштування. Тут тиснемо на кнопку Завантаження і відзначаємо потрібний шлях для файлів.

  Багато користувачів цікавляться тим, як зберегти настройки яндекс браузера. Для цього знадобиться додатковий софт, який знайти на просторах мережі не складно. Те ж саме стосується і того, як скинути налаштування яндекс браузера. На даний момент розробники спеціальної кнопки для цього не передбачили. Однак, можна видалити профіль, в якому вони, в основному, і знаходяться. Для цієї дії в Настройках вибираємо Користувачі і тиснемо кнопку Видалити профіль. До речі, з'явилося вікно дозволяє виконати таку операцію, як імпорт параметрів в інший браузер, що дуже зручно.

  Розглянемо і інші способи того, як змінити настройки браузера яндекс. Наприклад, за замовчуванням JavaScript в інтернет-браузері підтримується. Якщо ж ви випадково змінили це, то повернути все на місця вийде через все ту ж кнопку. Вибираємо пункт контекстного меню Показати додаткові налаштування. Далі переходимо по посиланню Захист особистих даних, де нас цікавить кнопка Налаштування вмісту. У них ми встановлюємо виділення навпроти напису, що дозволяє підтримку JavaScript. До речі, можна JavaScript включити в IE .

  Звичайно, заслуговують на увагу і приховані настройки яндекс браузера. Не варто забувати, що деякі розширення в інтернет-браузері стоять за замовчуванням. Якщо ви в них не потребуєте, то краще відразу видалити, для чого натискаємо відповідну кнопку поруч з назвою доповнення. Наприклад, таке розширення як «Інтеграція з MetaProducts ...» навряд чи стане в нагоді, тому прибрати його рекомендую відразу після установки.

  Всі інші настройки кожен встановлює за власними уподобаннями. Якщо ви перенесли їх з іншого браузера, але відображаються вони некоректно, то доведеться налаштовувати все вручну. Для цього тиснемо кнопку і знаходимо потрібний нам пункт.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»