Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Особливості настройки браузера яндекс самостійно

  1. Налаштування за замовчуванням
  2. Як змінити налаштування

  Яндекс, не відстаючи від Гугл, представив користувачам свій браузер. Він досить зручний і простий в управлінні. Якщо ви вже встановили дане інтернет-додаток, то наступне питання, який вас цікавить - це налаштування браузера яндекс. Природно, що для зручної роботи кожен користувач робить їх відповідно до власних уподобань. Розглянемо, де саме вони знаходяться і що нам потрібно зробити.

  Розглянемо, де саме вони знаходяться і що нам потрібно зробити

  Налаштування за замовчуванням

  Перед тим, як говорити про те, де в браузері яндекс настройки, давайте подивимося, що з самого початку пропонують розробники. після установки інтернет-оглядача яндекс.браузер , Сюди можна імпортувати настройки з іншого браузера, який був призначений за замовчуванням. Так що все, здавалося б, просто.

  Крім того, розробники вбудували в браузер додаток Яндекс.Бар. А як встановити це корисний додаток, наприклад, в Google Chrome ви дізнаєтеся тут . Він активується натисканням всього однієї кнопки. Зате в результаті ви отримуєте доступ до величезної кількості різних сервісів і соціальних мереж.

  Як змінити налаштування

  З урахуванням мінімалістичного інтерфейсу браузера, дізнатися, де знаходяться настройки браузера яндекс дуже просто. Для цього знадобиться просто натиснути на кнопку і вибрати пункт Налаштування. Щоб задати стартову сторінку, натискаємо на посилання З чого починати. Тут користувачеві пропонується два варіанти того, що буде відображатися при запуску. По-перше, це можуть бути вкладки, які були відкриті в останній сеанс перед завершенням роботи з браузером. По-друге, на сторінці можуть відображатися найбільш часто відвідувані сайти.

  Ми бачимо, що нічого складного в тому, як знайти настройки браузера яндекс, немає. Тому переходимо до наступного етапу - збереження завантаження. За замовчуванням, вони будуть перебувати в спеціальній папці для завантажень. Щоб змінити це, вибираємо Налаштування, переходимо по посиланню Показати додаткові налаштування. Тут тиснемо на кнопку Завантаження і відзначаємо потрібний шлях для файлів.

  Багато користувачів цікавляться тим, як зберегти настройки яндекс браузера. Для цього знадобиться додатковий софт, який знайти на просторах мережі не складно. Те ж саме стосується і того, як скинути налаштування яндекс браузера. На даний момент розробники спеціальної кнопки для цього не передбачили. Однак, можна видалити профіль, в якому вони, в основному, і знаходяться. Для цієї дії в Настройках вибираємо Користувачі і тиснемо кнопку Видалити профіль. До речі, з'явилося вікно дозволяє виконати таку операцію, як імпорт параметрів в інший браузер, що дуже зручно.

  Розглянемо і інші способи того, як змінити настройки браузера яндекс. Наприклад, за замовчуванням JavaScript в інтернет-браузері підтримується. Якщо ж ви випадково змінили це, то повернути все на місця вийде через все ту ж кнопку. Вибираємо пункт контекстного меню Показати додаткові налаштування. Далі переходимо по посиланню Захист особистих даних, де нас цікавить кнопка Налаштування вмісту. У них ми встановлюємо виділення навпроти напису, що дозволяє підтримку JavaScript. До речі, можна JavaScript включити в IE .

  Звичайно, заслуговують на увагу і приховані настройки яндекс браузера. Не варто забувати, що деякі розширення в інтернет-браузері стоять за замовчуванням. Якщо ви в них не потребуєте, то краще відразу видалити, для чого натискаємо відповідну кнопку поруч з назвою доповнення. Наприклад, таке розширення як «Інтеграція з MetaProducts ...» навряд чи стане в нагоді, тому прибрати його рекомендую відразу після установки.

  Всі інші настройки кожен встановлює за власними уподобаннями. Якщо ви перенесли їх з іншого браузера, але відображаються вони некоректно, то доведеться налаштовувати все вручну. Для цього тиснемо кнопку і знаходимо потрібний нам пункт.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»