Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Особливості просування сайту на Бітрікс

  1. Бітрікс в цифрах або чому розкрутка цього CMS - це дійсно круто
  2. Оптимізація сайту Бітрікс системою: на що звернути увагу?
  3. Популярні модулі Marketplace
  4. Веб-аналітика в 1C Bitrix: коротко про головне
  5. Особливості Bitrix SEO: про що не забути?
  6. Про які особливості Бітрікс SEO вам необхідно знати?

  Сьогодні Бітрікс є одним з найбільш затребуваних комерційних движків для розробки різних ресурсів. Секрет його популярності прихований в універсальності системи управління і наявності в ній достатньої кількості стандартних компонентів, завдяки яким можна створити проект будь-якої складності. І звичайний сайт-візитка, і повноцінний інтернет-маркет, створені на цій CMS, будуть виглядати ефектно. Просування сайту на Бітрікс принесе вам максимально якісний результат, переконайтеся самі!

  Бітрікс в цифрах або чому розкрутка цього CMS - це дійсно круто

  1. Перша версія програми вийшла в 2001 році.
  2. У початку 2013 року «Bitrix: Управління сайтом» знаходився на першому місці в списку платних тиражних CMS за версією iTrack.
  3. Серед ТОП-10 сайтів, які знаходять пошукові системи по комерційним запитам, від одного до п'яти ресурсів створені на Бітрікс.
  4. Система містить близько 1 000 різних шаблонів і модулів, а кількість розробників в ній перевищує 10 000. Приголомшливо!

  Переваги CMS Bitrix

  Тільки придивляєтеся до різних CMS? У Бітрікс багато конкурентів, але системі вдається обійти їх завдяки:

  • високою функціональності;
  • безпеки і надійності в роботі;
  • можливості інтеграції різних баз даних.

  Творці CMS Бітрікс також називають свою розробку однієї з найбільш зручних, універсальних і безпечних систем настройки вмісту сайту. Тому сьогодні покупка і оптимізація Бітрікс привертає до себе увагу все більшої кількості підприємців, які вирішили розвинути бізнес в інтернеті.

  Але при цьому назвати цю платформу ідеальною не можна, адже для якісного SEO Bitrix вам доведеться бути гранично уважним.

  Оптимізація сайту Бітрікс системою: на що звернути увагу?

  Оптимізація сайту Бітрікс системою: на що звернути увагу

  1. Ефективний robots.txt для Бітрікс.

  Нові версії платформи розробники оснастили robots.txt, який позбавить вас від необхідності самостійного видалення дублів сторінок. Якщо ви ще не встигли оновити robots.txt Bitrix, залийте нову версію для порівняння.

  2. Початкова SEO оптимізація Бітрікс.

  У тарифний план «Старт» в 1С Бітрікс вже вшитий SEO-модуль. Йому під силу задовольнити основні потреби при початковій розкручуванні ресурсу. Він забезпечує індексацію пошуковими системами, загальне ранжирування посилань, цитування.

  3. Marketplace.

  Бітрікс доповнили власним Marketplace, в якому можна відшукати модулі для максимально ефективної розкрутки вашого проекту. Тут можна знайти як безкоштовні інструменти, так і платні. Врахуйте, що багато хто з них мають схожі функції, тому зупиніть вибір на тому, що ближче вам за ціною.

  Популярні модулі Marketplace

  1. Управління мета-тегами.

  Безкоштовний модуль, який додає title, description, keywords і інші унікальні SEO-дані на будь-яку сторінку ресурсу.

  2. SEO-інструменти.

  Платний модуль, за допомогою якого можна тестувати OpenGraph-теги, управляти ЧПУ ресурсу на одній сторінці, встановлювати редіректи, підраховувати кількість лайків на сторінках, перевизначати заголовки і метатеги сторінок.

  3. Управління SEO-тегами.

  Комерційний інструмент для генерації title, description, keywords і заголовка H1 на будь-яких сторінках в автоматичному режимі. Дозволяє налаштувати проект під будь-які ключі, забезпечує оперативний контроль за метатегами і централізоване управління ними.

  4. Інструменти SEO-фахівця.

  Комерційний модуль, що дозволяє встановлювати метатеги, змінювати примусово заголовок сторінки, встановлювати канонічний адресу, редагувати сайт з адмінки, розміщувати в будь-яке місце до трьох SEO-текстів за допомогою візуального редактора.

  5. ASEO редактор-оптимізатор.

  Платний інструмент, яким можна задавати унікальні дані для SEO і міняти контент HTML-блоків на сторінках проекту, мають власний URL.

  6. SeoONE.

  З цим модулем на платній основі в Бітрікс оптимізація пошукова стає більш комплексною.

  7. ЧПУрізатор.

  Комерційний інструмент для виставки в автоматичному режимі символьних кодів, призначених для різних розділів і елементів.

  8. Linemedia.

  Платний модуль для роботи з SEO-блоками на сайті.

  9. Посилання на розділи і елементи Інфоблоки.

  За допомогою цього комерційного інструменту ви зможете в візуальному редакторі налаштовувати посилання на розділи і елементи Інфоблоки.

  Веб-аналітика в 1C Bitrix: коротко про головне

  Веб-аналітика в 1C Bitrix: коротко про головне

  Щоб розмістити в Бітрікс лічильники, ви можете скористатися наступними варіантами:

  код лічильника bitrix / templates / ім'я / headers.php.

  1. Поставити після тега
  2. Використовувати спеціальний плагін для Яндекс.Метрики.
  3. Скористатися вбудованим в Бітрікс модулем веб-аналітики. З ним буде досить проблематично створювати звіти і робити сегментацію, але для відстеження статистики цього інструменту буде досить.

  Особливості Bitrix SEO: про що не забути?

  Не знаєте, що ще зробити для розкрутки? Просування на Бітрікс істотно відрізняється від розвитку інтернет-ресурсів на інших платформах, пам'ятайте про це! Це пояснюється тим, що така CMS движок має більше компонентів, завдяки яким для редагування сторінок і зміни функціональних елементів не потрібно прописування програмного коду. Менше дій - менше витрат часу - економія сил при потрібному результаті.

  Про які особливості Бітрікс SEO вам необхідно знати?

  Про які особливості Бітрікс SEO вам необхідно знати

  1. Прискорення роботи сайту.
   Періодично власники інтернет-ресурсів на цьому движку нарікають на низьку швидкість роботи сайту, розробленого на CMS Бітрікс. Але це зовсім не недолік системи, а наслідок неправильного вибору хостингу або недостатньо грамотної оптимізації сайту. Наприклад, користувач просто міг забути видалити дублі сторінок або усунути непотрібні елементи. Стандартний хостинг Бітрікс підходить лише для невеликих проектів. Для сайтів інтернет-магазинів, наприклад, краще взяти в оренду виділений сервер.
  2. SEO Бітрікс інтегрованих компонентів.
   Система Bitrix дозволяє інтегрувати інформаційні бази з Microsoft Word, Excel, 1С та інших програм. Але перед інтеграцією не забудьте перевірити бази даних на наявність помилок і оптимізувати їх структуру.
  3. Розкрутка СЕО Бітрікс компонентів.
   Така CMS відкриває великі можливості перед власниками ресурсу, створеного на движку Bitrix. Серед вбудованих компонентів можна знайти: фільтри, стрічки новин, пошук по каталогу. Всі компоненти можна оптимізувати і для відвідувачів сайту, і для пошукової системи.
  4. Текстова настройка.
   Розробникам ресурсу необхідно створити семантичне ядро ​​- запити, за якими планується просувати проект. Для кожної сторінки підбираються ключі. Вставляти їх потрібно не тільки в текстовий контент, але і в метатеги, що позитивно впливає на ранжування.
  5. SEO Bitrix в пошукових системах.
   Для розкрутки ви можете використовувати всі доступні способи. Починаючи покупкою посилань і завершуючи розміщенням рекламних статей на сторонніх порталах.

  Просування сайту на Бітрікс ви можете виконувати самостійно. Але якщо настройка SEO інформації Бітрікс системи вами ретельно не вивчена, розкрутка порталу може відрізнятися змінним успіхом. Щоб не експериментувати на своєму проекті, краще довіритися професіоналам. Саме вони завдяки досвіду роботи з CMS і знання її основних нюансів, наприклад, де грамотно розмістити robots.txt для Bitrix, зроблять розкрутку вашого сайту більш ефективною!

  Хочете отримати відмінний результат при мінімумі витрат? Налаштування SEO в Бітрікс фахівцями http://semantica.in/ для ефективного просування сайту виконується на підставі ретельного дослідження порталу, аналізу статистики поведінки і переходів користувачів! Це і дозволяє професіоналам зробити просування порталу якіснішим, ніж це виходить у новачків!

  Про які особливості Бітрікс SEO вам необхідно знати?
  Оптимізація сайту Бітрікс системою: на що звернути увагу?
  Особливості Bitrix SEO: про що не забути?
  Не знаєте, що ще зробити для розкрутки?
  Про які особливості Бітрікс SEO вам необхідно знати?
  Хочете отримати відмінний результат при мінімумі витрат?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»