Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Остаточний огляд - SEO Поради та хитрості

  1. SEO коли-небудь змінюється і завжди те ж саме
  2. Слідкуйте за часом
  3. Не дозволяйте перевищенням розміщувати ваш сайт
  4. 5 Дивовижні поради та хитрості SEO
  5. Швидке індексування сторінок
  6. Знайдіть великі можливості для зворотного зв'язку
  7. Включіть рік у ключові слова або заголовки
  8. Використовуйте сайти авторитетів для рейтингу
  9. Використовуйте платний трафік для оптимізації та створення посилань
  10. Заключні думки
  11. Дан

  Ви зробили це! Останній розділ у нашому SEO Crash Course. Сподіваюся, ви дізналися кілька речей на цьому шляху і відчувати себе впевнено рухатися вперед з вашими кампаніями SEO. У цій заключній частині курсу я дійсно просто хочу дати деякі остаточні думки і кілька корисних порад і трюків.

  SEO коли-небудь змінюється і завжди те ж саме

  SEO коли-небудь змінюється і завжди те ж саме

  У цьому курсі ми багато охопили. Ми переглянули оптимізацію сайту, вміст і створення посилань. Ми говорили про те, що пошукові системи хочуть від ваших веб-сайтів, а також найкращі способи дослідження ключових слів, щоб максимізувати ваш вільний трафік.

  По дорозі я також обговорював, як відбувалися речі. Згадуючи, що колись ви могли зробити це або те, щоб збільшити свій рейтинг, а також сказати, скільки з цих речей більше не працює. Це тому, що SEO постійно змінюється, і хоча вона постійно змінюється, в рамках цього підручника я намагався перейти до методів, які дійсно працюють і працювали довгий час.

  Кожна зміна алгоритму Google приносить з собою трохи нове ігрове поле. Проте я хочу підкреслити, що якщо ви дотримуєтеся основних елементів SEO, належної оптимізації сайту, якісного контенту та високоякісного побудови посилань, вам ніколи не доведеться турбуватися про ці зміни та оновлення.

  Ці елементи були головним елементом хорошої веб-сторінки та веб-сторінки, яка займає високі позиції в пошукових системах вже близько 2 десятиліть, без ознак цього припинення. Те, що може привести людей до неприємностей, бере ярлики, намагаючись знайти лазівки і перестрибуючи на нові «примхи» SEO трюків. Якщо ми будуємо довгострокові підприємства, давайте дотримуємося основ та отримуємо нагороди на довгі роки.

  Слідкуйте за часом

  Пам'ятайте про необхідні зміни, наприклад, мобільну революцію. Не будьте динозавром, який не оптимізує для мобільних пристроїв. Ви залишитеся позаду. На цьому шляху будуть інші зміни. Переконайтеся, що часто повторно оцінюйте поточне середовище. Чи виглядає ваша веб-сторінка датованою? Ви перейшли на HTTP або ви застрягли на HTTP, коли всі інші переходять? Слідкуйте за онлайн-світом, тому що він продовжуватиме рухатися.

  Не дозволяйте перевищенням розміщувати ваш сайт

  Не дозволяйте перевищенням розміщувати ваш сайт

  Я не можу сказати вам, скільки разів мені було запропоновано переглядати веб-сайти друзів, які не мають високого рейтингу, щоб побачити, що сайт повертає помилки скрізь або файли, які відсутні, і т.д.

  Слідкуйте за своїм сайтом, наприклад, часто оновлюйте WordPress (або будь-яку іншу CMS) і після цього перегляньте свій сайт, щоб переконатися, що все ще функціонує. Оновлення означають зміни, які означають, що речі можуть порушуватися. Це може викликати величезні проблеми з рейтингом.

  Якщо ви посилаєтеся на файли на зовнішніх сторінках, переконайтеся, що вони не загинули. Це велика проблема зі старим контентом, який не розглядався роками. Це поганий погляд і може зашкодити рейтингам.

  Є багато прикладів цих типів питань, але вони можуть бути в основному уникнути, дивлячись на ваш сайт то і справа, і переконавшись, що все виглядає і працює правильно.

  5 Дивовижні поради та хитрості SEO

  Якщо ви шукаєте в Інтернеті поради для SEO і трюків, то багато що ви бачите - це те, що ми вже розглянули в цьому підручнику. По суті вони SEO основи і речі, щоб знати, а не фактичні поради та хитрості. Я хотів би дати трохи глазурі на торт для тих з вас, досить сміливих і достатньо терплячих, щоб зробити це через весь цей курс, пропонуючи деякі фактичні SEO трюки і поради ви не знайдете в багатьох місцях. Отже, давайте пірнаємо.

  Швидке індексування сторінок

  Знову ви неодмінно маєте деякі проблеми з індексацією. Google може повільно індексувати ваші сторінки або взагалі не індексувати сторінку. Чому .. хто знає! Дуже простим трюком є використання власного інструменту Google Fetch as Google Tool для індексування сторінок за кілька хвилин.

  Переконайтеся, що ви ввійшли в систему Консоль пошуку Google Потім перейдіть сюди https://www.google.com/webmasters/tools/googlebot-fetch введіть URL та надішліть. Через 10 хвилин ваша URL-адреса має бути в індексі Google. Якщо вона не з'являється протягом години, виникає проблема. Якщо цей інструмент не допоможе вам отримати доступ до Індексу, майже нічого не буде, тому може виникнути помилка сторінки або помилка сайту, що викликає проблеми з індексацією.

  Знайдіть великі можливості для зворотного зв'язку

  Цей трюк вимагає доступу до платного плану Keysearch, але це дуже ефективно, тому я хотів включити його. Те, що робить цей трюк, полягає у використанні конкурентів для пошуку можливостей посилання на вашу веб-сторінку. Ось як це зробити. Перейдіть до перевірки зворотного зв'язку Keysearch в розділі "Конкурентний аналіз".

  Тому для цього прикладу я збираюся використовувати бізнес моїх братів. Він володіє компанією з переїзду в Брукліні. Припустимо, я хотів знайти можливості зворотного зв'язку для свого веб-сайту. Я шукаю Google і знаходжу кілька URL-адрес своїх конкурентів. У цьому прикладі один з них я знайшов dumbomoving.com. Я б шукав URL у вікні пошуку, а потім відкривав фільтр і переключився, щоб показувати лише посилання на посилання. Чому дотримуватися? Чому ні! Якщо я збираюся отримати деякі посилання, можливо, також спочатку подивитися, якщо я можу отримати деякі посилання, які будуть передавати зв'язок сік. Багато разів я не буду турбуватися фільтрації просто dofollow але ви, хлопці, хочете SEO трюк правильно? Так чому б не піти на задоволення!

  Так чому б не піти на задоволення

  Так що тепер, коли я завантажив зворотні посилання мого конкурента і має його так, що тільки показують Dofollow посилання, я можу в основному просто подивитися і подивитися, що посилання я можу отримати, а також. Для цього прикладу відразу я бачу 2 посилання з хорошою міцністю домену (DS). 2, виділені на малюнку нижче, - це сайти ділового довідника, які я можу легко подати на свій сайт і отримати ті самі посилання. Так вже я знайшов 2 великі посилання, які дуже легко отримати, і я тільки почав!

  Я впевнений, що є багато інших посилань, які я міг би знайти або з каталогів, форумів, на які я міг би підписатися, вільних сайтів, щоб подати або навіть просто зв'язавшись з власниками сайту, просячи додати мене до статей або списків. Це неймовірний спосіб знайти великі можливості зв'язку. Після пошуку декількох конкурентів я міг би мати десятки нових зворотних посилань з великими показниками!

  Включіть рік у ключові слова або заголовки

  Це такий простий трюк і в той же час працює так добре. Якщо ви шукаєте, щоб обійти деякі з конкурентів для дійсно жорсткі ключові слова додати рік у вашій назви статей або зворотних якоря текстів. Наприклад, якщо ви хочете написати статтю про «Кращі дитячі коляски», то, мабуть, багато конкурентів. Якщо ви замість цього напишіть статтю «Кращі дитячі коляски на 2017 рік», ви можете відмовитися від багатьох конкурентів, оскільки багато з них не можуть бути оптимізовані для пошуку з включеним роком.

  Це не чарівна куля, але вона може допомогти отримати довгий трафік, якщо ви в змозі використати його. Я одного разу вбив на маленькому нішу сайту виключно захоплення трафіку за ключовими словами в моїй ніші і році. Я не міг добре оцінити ключові слова, але оптимізація деяких моїх статей і зворотних посилань для включення року зробила величезну різницю.

  Використовуйте сайти авторитетів для рейтингу

  Помітьте, скільки сторінок YouTube, Facebook і Yelp відображається в результатах пошуку? Це лише деякі з сайтів, які ви можете використовувати для рейтингу і трафіку, особливо коли ви тільки отримуєте свій сайт з землі.

  Якщо ваш сайт не має великих повноважень, він буде важким для ранжування. Використовуючи сайти, які вже мають повноваження для власного посилення, може бути надзвичайно корисним і відмінним способом розпочати поточний трафік. Отримуйте облікові записи на Youtube, Facebook, Yelp або будь-що, що може працювати для вас і вашого сайту. Потім почніть використовувати ці об'єкти для націлювання на ключові слова.

  Ви знайшли просте ключове слово, але ваш сайт все ще є занадто новим для його ранжування? Зробіть відео YouTube оптимізованим для ключового слова з посиланням на ваш сайт у описі. Те ж саме стосується і Facebook. Зробіть пост в Facebook оптимізованим для ключового слова і використовуйте владу цих доменів, щоб зробити рейтинг для вас. Ці домени вже мають повноваження, і ви можете просто передати ці сторінки в топ-10 Google, не роблячи нічого іншого.

  Використовуйте платний трафік для оптимізації та створення посилань

  Я знаю, що ви думаєте ... "Якщо б я хотів платити за трафік, мені не потрібно було б робити SEO!" Довіряйте мені, я повністю розумію, але є метод для цього божевілля. Купівля деякого платного трафіку, особливо на початку, може бути дуже дешевим способом отримання вашого сайту оптимізованим для перетворення, а також створенням зворотних посилань.

  Природні зворотні посилання не прийдуть, якщо ви не маєте трафіку. Як тільки ви починаєте отримувати ці зворотні посилання, хоча ви будете рухатися вгору в рейтингах і трафік буде надходити на свої власні. Тому сенс цього методу полягає в тому, щоб отримати трафік відразу, отримати очі на ваш сайт і змусити людей говорити про це. Вона також дає змогу побачити, як люди реагують на вашу сторінку, і може дати вам ідеї про зміни, які можуть допомогти вам покращити рейтинг. Ви можете переконатися, які ключові слова добре конвертуються, і їх варто орієнтувати.

  Платний трафік не повинен коштувати рукою і ногу. Мені дуже подобається використовувати оголошення Facebook і Bing, щоб отримати справді дешевий трафік. З Facebook, я люблю платити за 1000 переглядів, а не за клік. Це дозволяє мені спробувати і отримати багато очей на моєму оголошенні і це супер дешево. Просто переконайтеся, що ви дійсно звузите свою аудиторію.

  Bing дозволяє отримувати платний трафік за частку вартості, яку ви сплачуєте за ті ж кліки в Google. Існує також набагато менше конкуренції, так що означає, що ваша реклама може бути показана багато.

  При використанні цих джерел трафіку ваша мета - зв'язати людей з вами. Надішліть трафік до свого найкращого чи найбільш доступного вмісту. Віддайте речі безкоштовно. Робіть все, що потрібно, щоб спробувати змусити людей пов'язувати назад, і незабаром вам не знадобиться платний трафік, коли ці посилання почнуть підпирати ваші рейтинги.

  Заключні думки

  Заключні думки

  Я сподіваюся, що ви, хлопці, користувалися курсом SEO Crash Course. Я чудово провів час разом. Якщо ви зробили це так далеко, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що ви більше не є новачком SEO. Ви зробили кроки, щоб зрозуміти SEO на рівні, який більшість людей ніколи не буде.

  Одна річ, яку я дізнався про побудову онлайн-бізнесу, це те, що насправді "робити" щось коштує набагато більше, ніж мислити і не робити нічого. Вам потрібно вжити заходів, щоб дістатися куди завгодно. Я почав робити невеликі веб-сайти з нішами, ледве уявляючи, що я роблю, але дізнався на цьому шляху, зробивши багато помилок, і зрештою побудував величезну мережу пасивних веб-сайтів з доходами, які тривали роки.

  Коли я випустив свій перший продукт SEO, це був величезний шматок сміття. Безумовно, не готовий до прайм-тайму, але, випустивши його і знявши його з землі, він приведе до більших і кращих продуктів і відкрив для мене новий світ успіху і можливостей.

  Те, що я отримую, це тепер у вас є інструменти для створення вашого бізнесу більше і краще, ніж це було коли-небудь раніше. Для тих, хто тільки починає, ви попереду гри. Більшість людей, які мають власні веб-сайти, не мають жодного уявлення про будь-який з цих "інструментів SEO". Так що не плануйте “один день я зроблю це”. Повірте мені, ви будете щасливі, що зробили. Візьміть ці нові навички і почніть домінувати у своїй конкуренції сьогодні!

  Дан

  Я - творець і генеральний директор Keysearch. Ive працював у SEO та інтернет-маркетингу вже більше десяти років. У той час я створив багато інструментів, спрямованих на те, щоб допомогти людям і підприємствам максимально використати свою присутність в Інтернеті. Наша мета в Keysearch полягає в тому, щоб зробити вершину набору інструментів SEO за доступною ціною для всіх!

  Останні повідомлення від Dan (\ t бачити все )

  Чи виглядає ваша веб-сторінка датованою?
  Ви перейшли на HTTP або ви застрягли на HTTP, коли всі інші переходять?
  Чому дотримуватися?
  Багато разів я не буду турбуватися фільтрації просто dofollow але ви, хлопці, хочете SEO трюк правильно?
  Ви знайшли просте ключове слово, але ваш сайт все ще є занадто новим для його ранжування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»