Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Остаточний посібник з 10 найпопулярніших плагінів WordPress

  Shareaholic - це ще один з моїх улюблених плагінів WordPress, оскільки це робить читання вашого блогу цікавішим, його читачі можуть легко використовувати, а також допомагає відстежувати успіх вашого вмісту

  Shareaholic - це ще один з моїх улюблених плагінів WordPress, оскільки це робить читання вашого блогу цікавішим, його читачі можуть легко використовувати, а також допомагає відстежувати успіх вашого вмісту. Додати Shareaholic до свого блогу, щоб дізнатися, скільки людей ділиться вмістом і в яких соціальних мережах. Потім увійдіть до свого облікового запису Shareaholic, щоб дізнатися статистику роботи вашого сайту.

  Shareaholic розповість вам про кількість відвідувань, які ви отримали, і надайте розбивку кількості отриманих публікацій, щоб вміст вмісту можна було налаштувати на те, що ваша аудиторія бажає поділитися. Хочете демонстрацію Shareaholic? Перейдіть до нижньої частини цієї сторінки та надайте доступ до цієї публікації, натиснувши одну з піктограм соціальних медіа. За допомогою всього лише одного кліка ваш вміст може спільно використовувати тисячі користувачів. Уявіть собі, скільки трафіку це може принести для вашого сайту! Легкий Peasy плагін, який дійсно приводить трафік!

  Завантажити плагін Shareaholic

  Завантажити плагін Shareaholic

  Завдяки трафіку мобільного веб-сайту, що проходить через дах за останні кілька років, найважливішою є мобільна версія вашого веб-сайту WordPress. Плагін WP Touch дозволяє перетворити існуючий веб-сайт на додаток, схожий на тему для зручного перегляду та перегляду. WP Touch добре працює для тих, хто переглядає ваш сайт з будь-якого популярного мобільного пристрою, включаючи iPhone, iPod touch, Android-пристрої, Palm Pre / Pixi та BlackBerry OS6.

  Завдяки зручній адміністративній панелі НЕ потрібно змінювати код! Тема також включає можливість переходу відвідувачів між переглядом WP Touch і регулярною темою вашого сайту. Цей плагін був завантажений більше 3,4 мільйона разів, і я думаю, ви повинні завантажити його далі!

  Завантажте плагін WP Touch Mobile

  Завантажте плагін WP Touch Mobile

  Будь-який великий веб-дизайнер або веб-майстер знає, що XML Sitemap має вирішальне значення, якщо ви хочете, щоб пошукові системи знаходили вас. Це, ймовірно, пояснює, чому плагін Google Sitemap для XML було завантажено більше 7,6 мільйонів разів!

  XML-мапи сайту повідомляють «павукам», як структурований ваш сайт і про що ваш сайт. Sitemap також повідомляє всі основні пошукові системи щоразу, коли ви створюєте публікацію про новий вміст. Незважаючи на те, що назва цього плагіна обманює, Google XML Sitemap plguin не тільки спілкується з Google, але і з Bing, Yahoo і Ask.com теж.

  Завантажте плагін XML Sitemap Generator

  Завантажте плагін XML Sitemap Generator

  Завдяки майже 11 мільйонам завантажень на сьогоднішній день, цей плагін має успішний досвід. Все-в-одному пакет SEO спрощує SEO, незалежно від того, як технічно підкований ви. Під тематичним вмістом вашої сторінки чи публікації цей плагін дозволяє видавцям легко додавати мета-назву, опис та ключові слова. Не знаєте, як довго мають бути мета-теги та описи? Не турбуйтеся: пакет «все-в-одному» SEO запропонує вам показати, скільки символів прийнятні для кожного поля.

  Це один з перших плагінів, який я почав використовувати з власного блогу, і я помітив величезний сплеск трафіку, як тільки я це зробив.

  Завантажити все-в-одному SEO Pack

  Завантажити все-в-одному SEO Pack

  WP на Twitter розміщує оновлення статусу Twitter з вашого блогу WordPress, використовуючи службу скорочення URL, щоб надати посилання на вашу публікацію з Twitter.

  Використовуйте шаблон Tweet або створюйте власні повідомлення, використовуючи шорткодні коди для створення тексту. Будь-яке оновлення статусу, яке ви пишете більше, ніж доступне місце, буде скорочено за допомогою плагіна

  Додаткові функції:

  • Використовуйте теги як хештеги Twitter
  • Використовуйте альтернативні URL-адреси замість постійних посилань
  • Підтримка Google Analytics
  • Підтримка віддалених клієнтів XMLRPC

  Також доступні переклади на декількох мовах!

  Завантажити WP на Twitter Плагін WordPress

  Завантажити WP на Twitter Плагін WordPress

  Контактна форма 7 ідеально підходить для людини, яка хоче гнучкі, але прості у використанні форми. Завантажений майже 7 мільйонів разів, цей плагін дозволяє керувати і розсилати кілька спеціально створених форм контактів через ваш сайт. Крім того, він підтримує багато функцій, включаючи подання AJAX, CAPTCHA, фільтрування спаму в Akismet, завантаження файлів тощо.

  Хочете додати контактну форму на свій сайт за допомогою цього плагіна? Обов'язково перевірте Зверніться до сторінки запитань для контактної форми 7 спочатку для більш детальної інструкції щодо завантаження форми. Або прочитайте наведені нижче інструкції:

  • Відкрийте сторінку налаштувань для контактної форми 7, а потім відкрийте контактну форму, яку потрібно додати.
  • Кожна контактна форма має свій власний тег ( короткий код ), наприклад [contact-form-7 id = "1234" title = "Форма контакту 1"]. Щоб вставити контактну форму в публікацію, скопіюйте короткий код і вставте його в вміст публікації.

  Завантажити контактну форму 7 Плагін WordPress

  Завантажити контактну форму 7 Плагін WordPress

  Цей плагін перевірить ваш блог на наявність непрацюючих посилань і сповістить вас, якщо / коли знайдуться. Додаток WordPress зі зламаною посиланням також:

  • Відстежуйте посилання на ваші публікації, сторінки, коментарі, блогролі та спеціальні поля (необов'язково).
  • Виявляйте посилання, які не працюють, відсутні зображення та перенаправлення.
  • Повідомляти вам про непрацюючі посилання за допомогою панелі інструментів або електронною поштою.
  • Робить нечесні посилання по-різному відображатися в повідомленнях (необов'язково).
  • Забороняє пошукові системи від порушень (не обов'язково).
  • Ви можете здійснювати пошук і фільтрувати посилання за URL-адресою, якорним текстом тощо.
  • Посилання можна редагувати безпосередньо зі сторінки плагіна, не оновлюючи вручну кожну публікацію.
  • Висока конфігурація.
  • Ви також можете натиснути на вміст стовпців "Статус" або "Текст посилання", щоб отримати докладнішу інформацію про стан кожного посилання.

  Завантажте плагін для перевірки непрацездатних посилань WordPress

  Фотогалерея NextGen WordPress плагін займає краще з існуючих слайд-шоу і робить трохи краще. Хоча вдосконалення фотогалереї WordPress може здатися трохи кульгавим, подумайте ще раз! Перегляньте всі функції, які пропонує NextGen своїм користувачам:

  • Шаблони: додайте власні шаблони для вашої теми.
  • Медіа RSS-канал: додайте ефект галереї Cooliris
  • Призначте кожному з ваших галерей автора
  • Генератор мініатюр AJAX: Більше обмежень сервера під час пакетного процесу
  • Копіювання / переміщення: копіювання або переміщення зображень між галереями
  • З легкістю сортуйте альбоми
  • Завантаження або зображення через zip-файл (не в безпечному режимі)
  • Функція водяного знаку: Ви можете додати зображення водяного знака або текст
  • Кілька таблиць стилів CSS: Використовуйте приємний ефект для ваших ескізів у вашому власному файлі CSS
  • Слайд-шоу: Повний інтегрований слайд-шоу як рішення jQuery або Flash
  • Віджет бічної панелі: показувати слайд-шоу, випадкове чи останнє зображення на бічній панелі
  • Галерея може бути перекладена більш ніж на 30 мов
  • Завантажувач перекладів: Завантажити одним натисканням на новий файл перекладу
  • Функція сортування зображень
  • Підтримка мап XML: додавання зображень до ваших мапи сайту за допомогою WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast

  Медіа RSS-канал: додайте ефект галереї Cooliris  Призначте кожному з ваших галерей автора  Генератор мініатюр AJAX: Більше обмежень сервера під час пакетного процесу  Копіювання / переміщення: копіювання або переміщення зображень між галереями  З легкістю сортуйте альбоми  Завантаження або зображення через zip-файл (не в безпечному режимі)  Функція водяного знаку: Ви можете додати зображення водяного знака або текст  Кілька таблиць стилів CSS: Використовуйте приємний ефект для ваших ескізів у вашому власному файлі CSS  Слайд-шоу: Повний інтегрований слайд-шоу як рішення jQuery або Flash  Віджет бічної панелі: показувати слайд-шоу, випадкове чи останнє зображення на бічній панелі  Галерея може бути перекладена більш ніж на 30 мов  Завантажувач перекладів: Завантажити одним натисканням на новий файл перекладу  Функція сортування зображень  Підтримка мап XML: додавання зображень до ваших мапи сайту за допомогою  WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast

  Якщо ви все ще читаєте цю публікацію, можна з упевненістю припустити, що ви добре знайомі з Google Analytics. Я також збираюся здогадатися, що ви - людина, яка має занадто багато відкритих вікон браузера одночасно і дратується про перегортання вперед і назад між Google Analytics і WordPress.

  Зустрічайте плагін Google Analytics для WordPress і більше не відкидайте вікна! Просто встановіть плагін Google Analytics, використовуючи API Google Analytics: аутентифікуйте, виберіть сайт, який потрібно відстежувати, і все готово. Активуючи цей плагін, ви також зможете відстежувати логіни та форми реєстрації, підключити обліковий запис AdSense і використовувати спеціальні змінні для відстеження метаданих.

  Пошукові системи досить чертовски розумні, але не зовсім розумні, щоб переглянути свій образ і знати, що це таке - поки. SEO дружніх зображень WordPress плагін, який автоматично додає належні Alt і Title атрибути для ваших зображень для цілей SEO відповідно до вказівок, які ви встановили. Крім того, це робить повідомлення W3C / xHTML дійсним.

  Все ще цікаво, чому вам потрібен цей плагін? Пам'ятайте, що теги ALT описують те, що ваше зображення, тому пошукові системи можуть легко їх знайти. Тег заголовка відіграє меншу роль для пошукових систем, але важливий для відвідувачів, оскільки заголовок з'являється, коли вони наводять курсор миші на зображення.

  Завантажити SEO дружніх зображень для WordPress

  Які плагіни WordPress є вашими абсолютними "повинні мати?" Допоможіть іншим у спільноті WordPress, поділившись з нами улюбленими плагінами в розділі коментарів нижче. Ми всі завжди прагнемо поліпшити наші сайти WordPress!

  Хочете демонстрацію Shareaholic?
  Не знаєте, як довго мають бути мета-теги та описи?
  Хочете додати контактну форму на свій сайт за допомогою цього плагіна?
  Все ще цікаво, чому вам потрібен цей плагін?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»