Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Отримання посилань SEO в 2018 році можливо завдяки цим методам

  1. Наприклад, чи зрозуміло, що таке зворотна лінія?
  2. Як отримати SEO посилання?
  3. 1.- Попросіть зворотні посилання
  4. 2.- Будувати відносини
  5. 3.- Посилання думок
  6. 4.- Активуйте свій блог
  7. 5. Складіть список надійних каталогів
  8. 6. - Зробіть відправку для гостей
  9. Методи, щоб отримати більш просунуті посилання SEO
  10. 7.- Відкрийте зворотні посилання конкурентів
  11. 8.- Відновлення мертвих зворотних посилань
  12. 9.- Перетворення згадок у зворотні посилання
  13. 10.- Знайдіть найважливіші зворотні посилання конкурентів
  14. 11. - Перевірте нові посилання конкурсу

  Оскільки Google підтвердив, що посилання є фактором номер 1 для ранжирування, отримання SEO посилання стала пріоритетом для розумних менеджерів з маркетингу

  Оскільки Google підтвердив, що посилання є фактором номер 1 для ранжирування, отримання SEO посилання стала пріоритетом для розумних менеджерів з маркетингу. Піднятися на рейтинг без використання посилань дуже важко, якщо не майже неможливо.

  Для цього є деякі поняття, пов'язані з тим, як отримати SEO посилання, які потрібно придбати і реалізувати як можна швидше.

  Наприклад, чи зрозуміло, що таке зворотна лінія?

  Наприклад, чи зрозуміло, що таке зворотна лінія

  Це один з важливих термінів, якщо ви хочете отримати посилання на SEO. Вони є посиланнями на сторінки, створені на іншому веб-сайті. Навіть якщо ви також можете звернутися до внутрішніх сторінок.

  Але головне те, що слід. Сайт не може покращити SEO без зворотних посилань. Ви повинні створити їх, оскільки:

  Вже в березні 2016 року Андрій Липацев Старший дослідницький стратег Google сказав наступне: «Два основні фактори, які визначають класифікацію на Google, - це посилання і зміст .

  Також один Кам'яний храм дослідження 2017 року знову показав, що отримання SEO посилань є життєво важливим для покращення класифікації.

  Так що ж ви чекаєте?

  Як отримати SEO посилання?

  Ви починаєте отримувати SEO посилання через просте посилання . Але не плутайте себе. Просте не означає, що ви не повинні враховувати ці методи. Навпаки.

  Це означає, що ви, як мінімум, повинні вже застосовувати їх. Тим більше, що вони не мають витрат і застосування дуже просте.

  1.- Попросіть зворотні посилання

  Існує нічого кращого, щоб отримати SEO посилання, ніж почати запитувати їх.

  Подумайте про своїх друзів, родичів, партнерів, клієнтів і т.д., які мають блог. Все, що їм потрібно зробити, це послатися на ваш вміст у певний час.

  Пам'ятайте, що ми завжди рекомендуємо посилатися на відповідний вміст. Важливо, щоб зворотний зв'язок надходив з веб-сайту, який має відношення до вашої ринкової ніші.

  Інакше результатів не буде. Дійсно, діяльність може бути шкідливою.

  2.- Будувати відносини

  Щоб отримати якісні SEO посилання, вам потрібно побудувати міцні відносини. І краще всього оточувати можливості для нових контактів.

  Ви повинні починати з спільнот, пов'язаних з конкретною нішею. Шукайте форуми, блоги або групи в соціальних мережах Група експертів у галузі будівництва посилань на Facebook.

  Зробіть це перше дослідження і почніть вносити внески в інші громади, ввівши якісні коментарі, цікаві публікації.

  Цей пункт містить посилання на веб-сайт, який ви можете скористатися додатковою інформацією. У моєму розпорядженні існує можливість встановити доступ до консолідованого контакту.

  Активно беручи участь у цих спільнотах вашої ринкової ніші, ви не тільки отримаєте хороші зворотні посилання, але й будете в курсі останніх новин у вашій галузі, і ви зможете посилатися на профілі, які доповнюють ваші. Це ідеально підходить для публікації гостей пізніше.

  3.- Посилання думок

  Створення посилань з думками - це безпрограшний сценарій. Фактично, багато компаній пропонують клієнтові можливість присвятити деякі слова, пов'язані з досвідом роботи з брендом.

  Чому це важливо?

  З одного боку, це метод отримання SEO-посилань, оскільки довіра зростає у користувачів. З іншого боку, це стає ідеальною можливістю отримати посилання на SEO як відповідь та залучити потенційний трафік з інших веб-сайтів.

  4.- Активуйте свій блог

  Якщо у вас його немає, створіть її. Якщо ви хочете мати блог, ви повинні активувати себе безпосередньо.

  Публікуйте регулярно. Зосередьтеся на потребах вашої галузі, щоб відповісти на найбільш поширені проблеми вашої мети. Це дуже важливо налаштуйте вміст отримати якісні посилання SEO.

  Згідно з опублікованим дослідженням Conversant Media Основними перевагами персоналізації є збільшення кількості відповідей та збільшення повноважень.

  5. Складіть список надійних каталогів

  Існує безліч онлайнових каталогів, які не надають реальної цінності користувачам Інтернету, а Google виключив їх з результатів пошуку. Ви повинні запобігти тому, щоб ваш сайт знаходився в одному з них.

  Враховуючи, що не всі онлайн-каталоги є негативними, якісні каталоги надають можливість опублікувати цінні посилання, які беруть користувача на ваш сайт.

  6. - Зробіть відправку для гостей

  - Зробіть відправку для гостей

  Гостьова публікація допоможе вам отримати якісні SEO посилання. Але найкраще, що це безпрограшна техніка, де ви і запрошений блогер отримаєте нагороду.

  Що стосується блогерів, то відповідна стратегія розміщення відвідувачів дозволяє їм:

  1. Підвищити їхню видимість
  2. Створюйте особисті та професійні відносини з іншими членами блогосфери
  3. Отримати SEO посилання, які беруть аудиторію в блозі
  4. Направлення трафіку на ваш сайт, ваш блог, соціальні профілі
  5. Продемонструйте знання з конкретної теми, що покращує видимість як експерт з конкретної теми
  6. Поліпшити навички спілкування. Писати для лояльної спільноти та користувачів, які вас не знають, не те ж саме.

  Методи, щоб отримати більш просунуті посилання SEO

  Ви вже знаєте основні прийоми, і, ймовірно, ви вже використовуєте їх. Але якщо ви хочете йти далі, настав час робити те, що не роблять інші. Це єдиний спосіб дійсно помітити.

  7.- Відкрийте зворотні посилання конкурентів

  - Відкрийте зворотні посилання конкурентів

  Якщо ви проаналізували конкуренцію, ви, напевно, помітили, що вона має деякі зворотні посилання, які можуть вас зацікавити. Але якщо їм вдалося отримати їх, чому ви не можете це зробити? Все, що вам потрібно зробити, це проаналізувати ці посилання і спробувати отримати їх. Ви також можете скористатися таким інструментом, як CBLT.

  Ви можете включити до 10 конкурентів, і програма надасть вам звіт. CBLT це також допоможе вам виявити джерела та методи, щоб отримати посилання на SEO, як у конкурентів.

  8.- Відновлення мертвих зворотних посилань

  - Відновлення мертвих зворотних посилань

  Багато разів ви не звертаєте уваги на порушені посилання і скористатися цим є одним з кращих методів, щоб отримати SEO посилання для вашого сайту.

  Ці проблеми також можуть виникати, коли сайт мігрує в інший домен. Тому важливо перенаправляти зворотні посилання на правильні сторінки.

  Інструмент відновлення link Juice (LJR) допоможе вам знайти зворотні посилання, які є мертвими. LJR не тільки виявляє 404 помилки, але також виявляє помилки часу очікування (504) або помилки помилки доступу (403).

  З цієї причини, коли ви поновлюєте свій сайт, ймовірно, вам потрібно знайти всі ці помилки, виявити кореневу проблему і повністю вирішити її.

  Інструмент відновлення чорнильного соку дуже простий у використанні, вам просто потрібно ввести URL-адресу, і ви отримаєте звіт.

  9.- Перетворення згадок у зворотні посилання

  - Перетворення згадок у зворотні посилання

  Це, ймовірно, один з найпростіших способів отримати нові зворотні посилання. Якщо хтось говорив про вас, згадав ваш бренд або продукти, які ви можете скористатися цим.

  У подібних ситуаціях, загалом, достатньо зв'язатися з блогером і попросити його перетворити згадку на якісний зв'язок. Але як ви можете це зробити?

  Інструмент LinkResearchTools дозволить вам це зробити. Вам потрібно лише активувати профіль користувача Backlink Prifler (BLP) і фільтрувати результати der Link status> Mention

  10.- Знайдіть найважливіші зворотні посилання конкурентів

  - Знайдіть найважливіші зворотні посилання конкурентів

  Оскільки Google запустив оновлення Penguin 2012, важливі посилання не є єдиною проблемою для веб-майстрів.

  Якщо ви не хочете бути покараними, вам потрібно переконатися, що посилання безпечні. Але як можна знайти важливі посилання, які не генерують жодного ризику і мають відношення до вашої ринкової ніші?

  Можна використовувати Детокс для конкурентів (CDTOX) порівняти ваш сайт з 10 конкурентами.

  11. - Перевірте нові посилання конкурсу

  Часто швидка реакція може зробити різницю між успіхом і невдачею. І перш за все в Інтернеті, ці реакції є життєво важливими. Для цього потрібно оновлювати інформацію про діяльність ваших конкурентів.

  Посилання сповіщень (LA) є інструментом, створеним, щоб не пропустити нічого на ваших нових зворотних посиланнях. Вам також потрібно буде відстежувати конкуренцію.

  Це не тільки допоможе вам знайти нові можливості для отримання посилань SEO, але це дозволить вам відкрити нові джерела та методи, які можна використовувати в майбутньому.

  Є також багато методів для отримання SEO посилання, які простіше, але що не всі з них довести. Наприклад, впливові.

  Ви хочете дізнатися, як ви може допомогти Antevenio щоб дістатися до аудиторії завдяки автентичному вмісту, опублікованому авторами впливу? Зв'яжіться з нами і дізнатися, як отримати якісні посилання SEO завдяки кращим впливу.

  Наприклад, чи зрозуміло, що таке зворотна лінія?
  Як отримати SEO посилання?
  Наприклад, чи зрозуміло, що таке зворотна лінія?
  Так що ж ви чекаєте?
  Як отримати SEO посилання?
  Чому це важливо?
  Але якщо їм вдалося отримати їх, чому ви не можете це зробити?
  Але як ви можете це зробити?
  Але як можна знайти важливі посилання, які не генерують жодного ризику і мають відношення до вашої ринкової ніші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»