Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  ОВІОНТ журналістика

  11 жовтня 2018

  У числі першочергових заходів міністерства економрозвитку - вироблення концепції комплексного нормативного регулювання цифрової економіки (ЦІ, готуються 53 законопроекту), правова регламентація загальних підходів і робіт з персональними даними, формування системи управління інноваціями, ініціативи щодо податкового стимулювання ІТ-компаній. Це було озвучено на Всеросійському форумі інформатизації «ПРОФ-IT.2018».

  Детальніше "

  09 жовтня 2018

  Плюралізм - штука хороша, для демократії незамінна. Але різноманітність думок в одній голові декілька бентежить. Білий дім, раніше звертав увагу всього світу на «російський слід» у багатьох електоральних процесах, - відзначитися встигли, нібито і хакери, і тролі, - взяв новий курс. Тепер винуватець комп'ютерної інтервенції в ще не відбулися вибори - Піднебесна. Причому, як можна зрозуміти з виступів уповноважених осіб трамповской адміністрації, переваги у партнерів з Євразії діаметрально протилежні. А Кремль, який поступився хакерської першість, кібератаки на інших фронтах.

  Детальніше "

  09 жовтня 2018

  Ознаки порушень Пенсійного фонду ліквідовані. Вони полягали в наступному: госпсуб'єкти, на думку ФАС, були обмежені в відборі постачальників послуг засвідчувальних центрів, включаючи послуги з надання електронного підпису. І відомству слід було усунути ознаки відступів від норм,, виявлені колегами.

  Детальніше "

  05 жовтня 2018

  Тисячі фірм в РФ не поповнюють скарбницю країни ні податками, ні страховими внесками Тисячі фірм в РФ не поповнюють скарбницю країни ні податками, ні страховими внесками. За відомостями Федеральної податкової служби, в числі так званих «порушників» - понад двадцять п'ять тисяч юросіб, що близько 1,2% від їх загального числа, дані по яких опубліковані. Але це зовсім не означає, що діяльність компаній незаконна.

  Детальніше "

  05 жовтня 2018

  Схоже, криза доткомів 2001 го мало чого навчив глобальні біржі. Знову в фондових лідерах, - як по капіталізації, так і вартості бренду, - віртуальні виробники. Тільки от якщо хтось і згадував високотехнологов після недавнього розгулу стихій в Індонезії, то лише недобрим словом, тому що вони не змогли донести до жителів прогноз. А ось неінноваційних нафтопродукти, за допомогою яких постраждалі могли дістатися до «великої землі», чомусь користувалися попитом. Так тут ще й останній винахід творця Інтернет Бёрнес-Лі може засудити всі дорогі мережеві бульбашки.

  Детальніше "

  04 жовтня 2018

  Згідно з рішенням КС, вступили в силу конкретизовані норми розрахунку зарплат працівникам, розроблені трудовим відомством Згідно з рішенням КС, вступили в силу конкретизовані норми розрахунку зарплат працівникам, розроблені трудовим відомством. Затвердженим Мінпраці способом будуть розраховані зарплати співробітників підприємства, що залежать від форми договору з ними, але з урахуванням усіх стимулюючих виплат, вже за вересень.

  Детальніше "

  03 жовтня 2018

  У цьому переконані англосакси по обидва береги Атлантики. Багатьом запам'яталася фраза про Штати з популярного фільму, що там все, крім грошей, просто так. Незважаючи на проголошення того, що мета чергового набору санкцій - припинення «шкідливої ​​діяльності Росії» в кібер і реальному просторі, більшість усвідомлює, що мотиви заходів «з пекла» - не зовсім «про політику». Рестрикції Вашингтона обмежують діяльність дюжини підприємств з РФ, удар наноситься по прямим конкурентам: ІТ компаніям і науково-дослідним інститутам, підводним, авіабудівним оборонним концернам.

  Детальніше "

  01 жовтня 2018

  Експерти всесвітніх навколоекономічних інститутів, подумавши, представили вдячній публіці дослідження про найближче майбутнє ярмарків вакансій в світлі інформатизації, роботизації, а, значить, необхідність підвищення кваліфікації і перепрофілювання. Згідно з актом, старі робочі місця будуть йти в історію, нові, пристосовані до інноваційного поділу праці по лінії люди-машини, і в великому числі, - створюватися. Але, схоже, що вишукування стосується, в основному, «глобального Півночі», яка не надто переймається долями «недорозвинених» південців, що виконують для світу, в основному, чорну роботу.

  Детальніше "

  28 вересня 2018

  Влада усвідомлюють, що повної номенклатури промислового інструментарію обчислювальної техніки і комплектуючих в РФ, за великим рахунком, не існує. Не можна не враховувати, що необхідно інформаційно «прикрити» загальнонаціональні структури, але робота окремих підприємств за відсутності госурегулірованія цілком не може забезпечити потреб навіть ключових відомств. На цьому тлі Мінкомзв'язку висунуло ініціативу: встановлювати російські антивіруси на всі продавані в країні ПК. Тут же невидима рука ринку, що дотримуються таїнства толерантності, дрібно затряслася в тривозі і стурбованості за вільну конкуренцію.

  Детальніше "

  26 вересня 2018

  Обрядові танці у американської ялинки, містичні заклинання: «Велич, повернися в град на Пагорбі!», - успіху поки не принесли. Марними надали і церемоніальні заклики до повернення додому індустрії. Зупинити Брексил без операції не вдається і під солберецкімі шпилями. Самостійна економіка далека від обіцяного підйому, незважаючи на сакраментальну допомогу «союзників» і підсуджуванні їй різноманітними «непідкупними» арбітражами. Пентагонівський военпром все помітніше відстає від російського колеги-конкурента. Можливо, скоро наші «партнери» залишать ритуальні танці і прибіжать до ритуальних послуг.

  Детальніше "


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»