Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  П'ять контент-помилок на вашому сайті, які можна виправити прямо зараз

  1. Коли впадаєш в паніку від чергового оновлення алгоритму За останні 20 років відбулося разючу зміну...
  2. Чому це важливо
  3. Правильне застосування ключових слів у контенті
  4. Оптимізація мета-тегів і заголовків
  5. Чому важливо не переборщити з ключовими фразами
  6. робимо висновки
  7. 2. Непослідовні внутрішні посилання
  8. Правильна організація внутрішніх посилань
  9. важливі тонкощі
  10. 3. Неякісний копірайтинг
  11. Як поліпшити якість контенту
  12. робимо висновки
  13. 4. неоптимізованими зображення і відео
  14. оптимізація зображень
  15. оптимізація відеоконтенту
  16. 5. Погане просування контенту
  17. короткий приклад
  18. Як грамотно просувати контент
  19. Аналізуйте інтереси читача
  20. робимо висновки

  Коли впадаєш в паніку від чергового оновлення алгоритму

  За останні 20 років відбулося разючу зміну підходів до просування сайтів і їх наповнення. алгоритми Google і «Яндекса» регулярно змінюються, ускладнюючи і удосконалюючи методики ранжирування.

  У той же час багато фахівців до цих знаходяться в пошуках «чарівного способу» просування, що дозволяє відразу ж вивести ресурс в топ видачі. Однак контент-маркетинг і SEO-просування в цілому - це комплексні стратегії, орієнтовані на кожен конкретний ресурс.

  Кожне оновлення алгоритму вганяє фахівців в паніку і змушує їх концентруватися на нових підходах і зміні стратегій своїх проектів. Але насправді змінюється тільки середовище просування - ключові принципи залишаються стабільними.

  Знати основи досить, щоб утримувати позиції і не впадати в зневіру від чергового ускладнення ранжирування. Ці основи знайомі всім фахівцям галузі. Так чому ж багато хто не виконують цих вимог і помиляються?

  1. неоптимізованими структура ключових слів

  Так, розробники алгоритмів пошукових систем вже щосили використовують технології машинного навчання і семантичного пошуку. Але формування семантичного ядра і застосування ключових слів в контенті залишається першочерговим завданням при плануванні маркетингової кампанії сайту.

  Всі публікації на сайті повинні бути пов'язані з тематикою і ключам з вашими комерційними цілями.

  Чому це важливо

  Якщо ваш контент просто охоплює теми, а не ключові слова, як ви дізнаєтеся, що дійсно потрібно користувачам? Ключові слова - міст між потребами користувача та ідеями автора інформаційного або комерційного контенту.

  Оптимізація контенту під пошукові запити дає можливість прискорити ранжування окремих сторінок, відстежувати тренди, робити сторінки цільовими, а ресурс - більше ефективним.

  Правильне застосування ключових слів у контенті


  Для блогу на сайті потрібно приділяти центральне увагу застосуванню інформаційних фраз з довгим хвостом. Стандартне застосування - включення в контент питальних фраз, що починаються зі слів ЩО, КОЛИ, ЧОМУ, ДЕ.

  У будь-який контент потрібно включати топові тематичні фрази - це «якоря» для читачів, що дозволяють швидко отримати потрібну інформацію. Ось чому важливо оточувати пошукові слова цільовими корисними даними.

  Ось чому важливо оточувати пошукові слова цільовими корисними даними

  Оптимізація мета-тегів і заголовків

  Це дивно, але багато хто до цих пір не оптимізують заголовки і мета-теги із застосуванням цільових ключових фраз. Обов'язково включайте пошукові фрази в title, description, заголовки H1 і підзаголовки. Це один з факторів ранжирування і збільшення переходів на сайт з пошуку.

  Наприклад, ми створили зручну утиліту, яка оцінює привабливість Title і дозволяє перевірити входження ключових слів в ваш сайт.

  Наприклад, ми створили зручну утиліту, яка оцінює привабливість Title і дозволяє перевірити входження ключових слів в ваш сайт

  Утиліта визначає середня кількість входжень потужних, загальних і продають слів, які входять в «тулуб» і «хвіст», а також дає рекомендації з доопрацювання вашого Title. За допомогою простої техніки ви зможете легко збільшити трафік в 10 разів за рахунок простого редагування фрагментів, а саме Title і Description.

  Чому важливо не переборщити з ключовими фразами

  Неправильне формування семантичного ядра впливає на видачу більше, ніж відсутність оптимізації в заголовку і мета-тегах. Деякі автори контенту (особливо це стосується блогерів) не можуть включати в текст цільові пошукові фрази. Це помилка.

  Ключові фрази потрібно органічно включати в текст. Вони дозволяють знаходити відповіді на питання відвідувачів і підвищують авторитет контенту в очах користувачів.

  Але важливо не переборщити: надмірно оптимізований контент небезпечний для сторінки. Висока щільність пошукових слів кваліфікує контент як спам. Велика кількість фраз знижує читаність тексту, погіршує його якість в очах користувачів.

  З одного боку, відсутність переспама - найважливіший фактор. З іншого - на багатьох топових ресурсах з багатотисячною відвідуваністю присутній дикою Переспа на сторінках. При цьому їх позиції не падають. Так що все відносно. Ніхто і не говорив, що оптимізація - однозначний процес.

  робимо висновки

  Від застосування ключових пошукових слів рано відмовлятися - вони діють. При цьому важливо оптимізувати не тільки контент, але і головні елементи сторінки: від URL-адреси до назви і мета-опису.

  Ключові слова в контенті допомагають вибудувати правильну архітектуру і сповіщають пошукові системи про правильне цільове призначення сторінки.

  2. Непослідовні внутрішні посилання

  Внутрішня перелінковка - вже призабутий критерій оптимізації. Навіть деякі SEO-агентства ігнорують цей фактор, що не простежуючи грамотність внутрішніх зв'язків між сторінками.

  А дарма. Практика показує, що посилання все ще багато значать. Вони до цих пір виконують функції:

  • Визначають зручні для відвідувачів шляху навігації по сайту

  • Направляють пошукових роботів на сторінки з великим рівнем вкладеності (УВ = 4 і вище), збільшують швидкість їх індексації

  • Повідомляють пошуковим системам про релевантних (головних) сторінках сайту

  • Дозволяють передавати контрольний вагу відповідно до логіки архітектури ресурсу

  Визначають зручні для відвідувачів шляху навігації по сайту  Направляють пошукових роботів на сторінки з великим рівнем вкладеності (УВ = 4 і вище), збільшують швидкість їх індексації  Повідомляють пошуковим системам про релевантних (головних) сторінках сайту  Дозволяють передавати контрольний вагу відповідно до логіки архітектури ресурсу

  У той час, коли зворотні посилання залишаються «золотим стандартом» серед чинників ранжирування пошукової системи, їх магія може бути посилена за допомогою стратегічної внутрішньої перелинковки.

  Правильна організація внутрішніх посилань

  Часто буває, що сторінки з рівнем вкладеності більше чотирьох (тобто, для відкриття яких потрібно зробити більше чотирьох кроків) недоступні для читачів - на них просто немає посилань з більш релевантних сторінок. Іноді трапляється, що вони навіть не проіндексовані, незважаючи на те, що давно опубліковані на сайті.

  Проведіть аудит внутрішньої перелинковки і визначте найбільш релевантні сторінки. Вставте в них посилання на внутрішні сторінки з високою якістю контенту: розподіліть вагу рівномірно, і ви поліпшите показники сайту.

  В ідеалі на одній сторінці розміщують близько трьох-п'яти внутрішніх посилань: це може бути посилання на контент або на категорію.

  важливі тонкощі

  Головна сторінка сайту або блогу зазвичай найавторитетніша з точки зору пошукової оптимізації. Отже, потрібно обмежити кількість посилань з кожної сторінки ресурсу на головну - це рівномірно розподілить вага посилань в межах всього веб-сайту.

  І в той же час головна повинна посилатися на ключові категорії і сторінки, релевантність яких важлива для просування.

  І в той же час головна повинна посилатися на ключові категорії і сторінки, релевантність яких важлива для просування

  Вкрай важлива карта сайту - точніше, правильне оформлення sitemap.xml. Це гарантує, що всі веб-сторінки будуть правильно скануватися і індексуватися. Передбачається, що структури URL-адреси чисті і оптимізовані за ключовими словами.

  Обов'язково використовуйте анкор для кожної внутрішньої посилання - так ви зможете додатково ранжувати сторінки під відповідні пошукові запити. Оптимізуйте весь текст прив'язки, щоб класифікувати і відображати покази для пов'язаних веб-сторінок.

  3. Неякісний копірайтинг

  Цю фразу все вже заїздили: «Писати треба для читачів, а не для пошукових систем». Але доводиться повторювати її знову і знову, так як мало хто поспішають відповідати критерію. Будь перегин вважається неправильним: як і недостатньо експертний текст, так і контент, перевантажений складною термінологією.

  Писати рекомендується для середньостатистичного читача з утворенням на рівні старших класів. Виняток - спеціалізовані сайти з аудиторією, яка має певний базис знань (портали і блоги для програмістів, SEO-фахівців і так далі).

  В інформаційному контенті рекомендується розміщувати корисні поради: це підвищить цінність публікації і задовольнить певні потреби аудиторії.

  Контент-маркетинг є таким же брендингові вправою, як і маркетингова тактика. Послідовне і грамотне створення контенту встановлює ідеал вашого бренду, а також формує перед аудиторією ваш голос в якості учасника. У свою чергу, це робить вас авторитетом у своїй ніші.

  У свою чергу, це робить вас авторитетом у своїй ніші

  Як поліпшити якість контенту

  Оцініть свій сайт в цілому. Подивіться, з яким текстовим наповненням стикається відвідувач, вперше зайшовши на одну з релевантних сторінок. Враховуйте, що середній час концентрації уваги - 8 секунд. Якщо за цей період читач нізащо не «зачепиться» - він покине ресурс.

  • Позначайте чітку мету в своєму контенті. Наведіть мета-теги, заголовок і структуру тексту до єдиного цілого

  • Використовуйте чіпляє заголовок, щоб підвищити зацікавленість читача

  • Напишіть крутий лід (вступний абзац), що розвинути цю зацікавленість

  • Розбавляйте довгі і складні фрагменти тексту тематичними відео і GIF-зображеннями: це дасть читачам візуальну розрядку, що дозволяє підсилити розуміння контенту

  Перегляд коротких анімаційних фрагментів збільшить середній час перебування на сторінці.

  робимо висновки

  Пишіть корисний контент - без жаргонів, заумності і порожніх балачок. Зробіть свій контент візуально привабливим, правильно використовуючи порожній простір і вставляючи зображення (гифки, відео) після кожних 500-1000 знаків. Станьте для самих себе найсуворішим редактором.

  Ефективність контенту передбачає видалення граматичних і орфографічних помилок, вступних слів, безглуздих конструкцій. Використовуйте інструменти для автоматичної перевірки контенту на унікальність, Переспа, водність і помилки.

  4. неоптимізованими зображення і відео

  У попередньому пункті ми говорили про погане копірайтингу. Однак в оптимізації сторінки грають роль не тільки текст, а й картинки, фото і відео.

  Найпоширеніші помилки:

  • Неоптимізовані розміри і формати файлів з візуальним контентом

  • Відсутність оптимізації зображень (порожні або заповнені випадковим чином мета-теги)

  Це в цілому погіршує ефективність SEO-просування. Радимо перевести всі фото на сайті в формат jpg, а все векторні зображення - в png.

  оптимізація зображень

  Обов'язково використовуйте тег alt для оптимізації зображень. Це дозволить ранжувати медіа-контент за ключовими словами і відображати його в пошуку. Тег відповідає за опис зображень для пошукових систем і користувачів у випадках, коли завантаження зображень з якихось причин неможлива.

  Звідси ще одна порада: не використовуйте для тега alt безглуздий набір ключових слів. Робіть виразне опис, що дозволяє уявити, що зображено на картинці. У нього упровадите релевантну пошукову фразу.

  оптимізація відеоконтенту

  Для оптимізації відеофайлів розмістіть їх все в одній папці і пропишіть шлях до неї в sitemap.xml, щоб пошукові системи знайшли і проиндексировали все відео. Вам потрібно заповнити мета-теги всіх сторінок з відео, включивши туди пошукові фрази для індексації.

  У мета-описі і анотації до відео застосовуйте заклики до дії ( «Подивіться», «Дізнайтеся», «Здивуєтеся разом з нами» і так далі).

  У мета-описі і анотації до відео застосовуйте заклики до дії ( «Подивіться», «Дізнайтеся», «Здивуєтеся разом з нами» і так далі)

  Відеофайли можуть розміщуватися безпосередньо на вашому сайті або (що зустрічається найчастіше) являти собою ретрансляцію з YouTube або іншого тематичного ресурсу. Незалежно від способу розміщення обов'язково використовуйте відеоконтент.

  Західна маркетингова платформа HubSpot недавно проводила дослідження і з'ясувала, що 43% користувачів бажають бачити більше відео на сторінках сайтів.

  5. Погане просування контенту

  Це найбільша помилка всіх: від початківців блогерів до великих комерційних проектів.

  Добра половина експертів з просування стверджує, що якісний контент вже сам по собі магніт для читачів і природних посилань, що вдала стаття підвищує рейтинг ресурсу. Але будемо відвертими - якщо це і так, то лише наполовину.

  Насправді, і проект на десятки тисяч знаків, на який ви угробили 20 робочих годин, і коротенька замітка на 500 знаків однаково марні, якщо ви не будете керувати своїм трафіком і конверсією.

  Хороший контент - це потенційна енергія. Якщо не звернути її в потрібне русло - контент залишиться непоміченим.

  короткий приклад

  Уявіть, що Ейнштейн розробив свою «Теорію відносності» і просто розмістив одне з найгеніальніших відкриттів у вигляді короткої брошурки на своїй вхідних дверей. Хто дізнається про нього? Скільки людей прочитають брошуру, а скільки пройдуть повз?

  Ваш приголомшливий контент на сторінці - це та ж брошура на двері. Без реклами і застосування різних каналів поширення про неї ніхто не дізнається.

  Як грамотно просувати контент

  Для цього потрібні стратегії і зв'язку (так, без них нікуди).

  Короткий перелік дій, що дозволяють підвищити популярність контенту на сайті:

  • Залучайте для створення контенту впливових експертів: вони будуть рекламувати свій продукт в налагоджених каналах комунікації, підвищуючи і вашу впізнаваність

  • Міняйтеся контентом: домовтеся з впливовими майданчиками про взаємне розміщенні посилань або написанні «гостьових» статей

  • Запитайте коментар від лідера галузі для розміщення в своєму контенті. Рекламуйте цей факт в соціальних мережах та інших каналах

  • Складну частина контенту Форматуйте в цікаву інфографіку або зніміть відеоролик для вірусного поширення

  • Надішліть свій контент авторитетному галузевому агрегатору

  • Запустіть платну рекламу в соцмережах і грамотно налаштуйте таргетинг - нехай ваш контент побачить пряма цільова аудиторія

  Аналізуйте інтереси читача

  Оптимізація контенту і його просування можливі після ретельного аналізу аудиторії.

  Для зручності вивчення аудиторії можна використовувати три показники: звички читачів, демографію та Псіхографія (діяльність - звички, інтереси, сферу роботи і хобі).

  Простежте, через які канали краще отримувати інформацію кожен сегмент аудиторії. Дізнайтеся, в які часові проміжки вони найбільш активні. Визначте, які частини вашого контенту найкраще підходять для кожного з каналів.

  Створюйте контент, який із задоволенням споживають:

  • Навчальні статті в стилі «візьми і зроби»

  • Публікації з багатою інфографікою

  • відеоконтент

  • Статті-відповіді на поширені питання ( «Чому ...», «Як ...»)

  робимо висновки

  Контент - ефективний інструмент маркетингу. Але якщо ваша публікація просто «припадає пилом» в далекому розділі сайту - це просто втрачений час і витрати на її створення.

  Ефективність контенту визначається інтересом користувачів до нього. Щоб заслужити цей інтерес, потрібно залучати читачів всім доступними інструментами.

  Щоб заслужити цей інтерес, потрібно залучати читачів всім доступними інструментами

  Важливо стежити за пошуковими тенденціями і дотримуватися нових вимог алгоритмів. Але іноді слід зробити крок назад і побачити свої помилки, орієнтуючись на непорушні правила оптимізації контенту.

  Аналізуйте свій проект і виправляйте недоліки - це принесе вам успіх в довгостроковій перспективі.

  Матеріали по темі:

  10 помилок в контент-маркетингу, що має уникати кожен стартап

  Метод святого копірайту: як кожним постом в соцмережах продавати себе і свій бізнес

  Розповідати «смачну» історію і не дратувати: 10 хитрощів контент-маркетолога

  Як за 12 000 рублів отримати 10 мільйонів переглядів вірусного відео

  Як визначити неграмотного контент-менеджера - 6 ознак

  Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

  Так чому ж багато хто не виконують цих вимог і помиляються?
  Хто дізнається про нього?
  Скільки людей прочитають брошуру, а скільки пройдуть повз?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»